• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Trója

jo, to máš pravdu. Už jsem se těšila že po dlouhé době bude svět fungovat ve stylu "všichni proti všem" a zas nic.
 

DeletedUser7082

Guest
Co ta zplodina Ufolog, kterej si kupuje BB za zlatky ?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12510

Guest
UFOLOG odešel z aliance a pak se mu najednou na kontě ukázalo navíc nějakej 150k BBček za "obranu" :cool: , prostě kdo umí ten umí :D
 

DeletedUser7082

Guest
UFOLOG odešel z aliance a pak se mu najednou na kontě ukázalo navíc nějakej 150k BBček za "obranu" :cool: , prostě kdo umí ten umí :D
Já mám info, že na fórum psal, že rozdá 4k zlatek mezi hráče, co na něj budou útočit, jakmile má zaplou zlatou prozírku
smiley_emoticons_lol.gif
 
Nahoru