• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blog Svět Edessa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12856
  • Vytvořeno

DeletedUser12856

Guest
BLOG SVĚT EDESSA

Každý týden 1-3x horké novinky
Nebojím se žádného témeta
► Pikatnosti ◄
Intriky?
Kdo s kým peče?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12856

Guest
Všem dobrým lidem přeji pěkné sobotní odpoledne

Dneska máme 9.3, tudíž je to přesně 2 měsíce od spuštění tohoto světa EDESSSA - Tento svět bude ukončen DIVY.
Rychlost tohoto světa není nijak závratná ( 2 ) , takže se zde ztrácí moment překvápení a je tu daleko větší důraz kladen na časování.
Já na tento svět vůbec jít nechtěl, ale pár přátel z OLYMPIE mě přemluvilo k tomu si zahrát i zde. Hrajeme zde pod stejným jménem jako všude

N E M E S I S .

Ale teď trochu k hráčskému obsázeního tohoto světa a rozložení sil.
  • Gang Uro
Tato aliance je složená z velké části bývalých Veteránů z OLYMPIE, na světě EDESSA známých jako Gang Paličů. Do toho soukolí se však přidala jiná veliká aliance, a to U R O B O S. Vznikl tedy kolos 50 kvalitních hráčů. Ovšem, někdy když je hodně kohoutů na smetišti, nedělá to dobrotu.
Vedení z Gangu znám. Aliance vede pevnou rukou romambobcik. K ruce má pomocníky jako SirrMix, dasa333 a například hráče z dnes již legendární aliance Sekerek SyncMaster99 a Iker369. Je tam ale spousta dalších kvalitních a zajímavých hráčů a kdybych je měl jmenovat všechny, byl bych tu ještě pár hodin.

  • Borůvky
Abych se po pravdě přiznal, členy této aliance moc neznám až na pár vyjimek. Tato aliance vnizkla z hráčů kteří přišli ze světa Kalidon.Později se k ní přidali hráči z její akademie blueberries
Vidím tam jeden velice zajímavý nick iron carrot. Jsem zvědavý co tento hráč na tomto světě ukáže a zda dokáže svým spoluhráčům probít cestu zpět a jak celkově obstojí aliance vedená hráčem/čkou -AxE-o kterém skoro nic nevím. Tohoto hráče/čku přizvu k rozhovoru a projdeme si pár otázek z jeho života a také z jeho grepo života.
Děkuji hráči lorddavecz za doplňující informace. :)

  • ARS MARTIALIS
A třetí spolek do party. Pokud jde u toto alianci, taky vznikla sloučením menším uskupení. Přesně si již nepamatuji kterých, protože jsem to nestíhal všechno sledovat. Zde vidím spousty kvalitních a známých nicků. Například já osobně jsem hrál proti hráčům TomNC , Sir Kraken a Pedro.89.
Je zde ale pár dalších zajímavých jmen, kteří určitě budou chtít zamíchat osudem tohoto světa a potrápit Gang Uro a ostatní aliance.

Dalším aliancím se budeme věnovat v příštím blogu, který vyjde co nevidět. Pokdu čas dovolí rád bych ho vydal již zítra, maximálně v pondělí.

Teď ještě k celkové pořadí TOP 10 světa EDESSA:
1. Gang Uro
2. Borůvky
3. ARS MARTIALIS
4. Bratrstvo neohrožených
5. Amici bonae cervisiae
6. MANDARINKY
7. NO STRESS
8. Ortel
9. Veteráni na prázdninách

10. Que bárbaro
Naše aliance N E M E S I S kterou jsem založil a ve které hrajeme spolu s mými přátelé, nyní okupujeme 12. pozici s dohledem na TOP 10.
Když jsem 16.1.2019 alianci zakládal, byli jsme na krásném 45. místě s obrovskou ztrátou na čelo světa.
Inu, my se také budeme rvát o místo na slunci. Například jsme totálně vyhladili alianci RANGERS, která do té doby měla 46 členů.
Nás bylo 7. Momentálně jsme se rozrostli na 14 kousků, a v blízko době očekáváme příchod 2-3 kvalitních hráčů kterými jsou KubeleQ, Taak.

Toto k dnešku všechno, zítra očekávájte další nášup infromací. Rád bych od Vás obdržel zpětnou vazbu. Blog píšu ve svém volném čase a nemám s tím zkušenosti. Proto bych rád uvítal Vaše názory. Prosím ale slušně, jsme lidé a né zvířata.

Přeji Všem dobrým lidem krásnou sobotu a zbytek víkendu.
Ed-man
Screenshot_1.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12856

Guest
Všem dobrým lidem přeji krásnou neděli
Dneska máme neděli a jak jsem slíbil, budu pokračovat v blogu.
Dnes se podíváme na na aliance, které jsou od 4-7. místa v žebříčku. Dále se budu zabírat v dnešním blogu kontrovezními osobami které tento svět hrají, také bych se rád dostal k tématu zakázaných scriptů které jsou prý údajně využívány některými hráči na tomto světě.

Takže jako první na paškál přijde téma dalších aliancí tohoto světa....

  • Bratrstvo neohrožených
Tuto alianci znám z vícero světů a znám i spoustu jmen která v ní hrají. Prakticky jde stále o stejné jádro hráčů ke kterým se v průběhu světa přidá pár nových hráčů. Vím o této alianci pár zajimavých věcí. Tato aliance je plná udatných válečníků, a bojovníků. Ale ze svých zdrojů také vím že tato aliance měla slabší chvilku a né úplně dobře to v ní funguje. Alianci navíc vede pořád ten samý člověk, snad pro mě nejkontroverznější hráč grepolisu jakého jsem měl možnost z doslechu poznat. Tím hráčem není nikdo jiný než samotný - Firstazazel -. Tento hráč vede pokaždé tuto partu a podle mého skromného úsudku vede alianci velice dobře. Podle mnohých velice schopný a udatný bojovník, ale podle dalších neskutečně problémový člověk co rád dělá naschvály.
Inu, těžko říct, kde je samotná pravda. To ví asi jenom on sám. Určitě to ale bude člověk se kterým budu chtít udělat rozhovor a dát sem něco z jeho osobního života. Také bych se rád zeptal, co je na těch pomluvách a vynášení do nebes pravdy. :cool: Tento hráč je přinejmenším hodně kontrovezní a já udělám maximum, abych se dozvěděl kde je pravda a zakopaný pes.

Nicméně abych nemluvil jen o tomto hráči, v této aliance je spousta dalších zajímavých hráčů Pesa99, cato, AlexandrVeliky.

  • Amici bonae cervisiae
Tato aliance dlouhou dobu byla na hranice top 10-15. Po rozpadu již zmiňovaných Rangers a přesunu několika z nich do této aliance se vyhoupla na aktuální pátou pozici světa EDESSA. Podle mých soudů se na této pozici udrží a půjde ještě o 1-2 místečka tabulkou vzhůru.
Alianci vedou zkušení Říman314 a Macza01. Legie jejich válečníků vede udatný jonszta a tak tato aliance čekají světlé zítřky.
Uvidíme jak se okolo nich situace vyvine a zda se naplní moje prognózy.

  • MANDARINKY
Velmi originální název pro jméno aliance. :D Po alianci Divokých hrušek jsem čekal, kdy opět někdo přijde s pěkným jménem po vzoru ovoce. :D
Nicméně, teď k alianci samotné. Složení hráčů je zde velmi kvalitní a spoustu nicků zde poznávám.
Sarafarka,schneck,UFOLOG,Krutosbarbar,Milcek10,Střondy,dracan a OutSider.
Vím že jména úspěchy nepřinesou, ale tito hráči jsou kvalitní a mají toto na grepolisu hodně ale hodně odehráno a dají se od nich čekat veliké věci. Toto je podle mě černý kůň tohoto světa a pokud se s někým nesloučí, dotáhnout to daleko. Možná na druhé místo hned za moji N E M E S I S. :Do_O

  • NO STRESS
Alinci NO STRESS vede hráč/ka ruzibee. Abych se popravdě přiznal, tak z této aliance která m 31. členů znám pouze nick jan z a Norway.
Tato aliance je celkově na 6.místě ale dávám jí nejmenší šanci na konečné umístnění v TOP TEN.
Ani jejich bitevní body nejsou nijak slavné. 368 814 bb : 31 členy = 11.897 na jednoho člena.
To nejsou opravdu žádná extra čísla. Nicméně, nebudeme soudit knihu podle obalu a počkáme si, co tato aliance předvede.

Screenshot_1.png
Toto je k dnešnímu hodnocení aliancí všechno. Nicméně začneme další trošku ožehavější téma.
Doneslo se mi od jistého člověka, že hráči aliance Gang Uro používají zakázené scripty. :eek:
Údajně se jedná o hráče Knedlaaa,SirrMix,mikensen6 a t0b3k.
Nevím co je na tom pravda ale jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu....
Rád bych proto poprosil dané hráče aby celou situaci vysvětlili ve vlákně se jménem diskuze k blogu, kterou dnes založím.
Rád bych také o vyjádření hráčů a jejich názor, kteří proti těmto hráčům hrají nebo hráli.

V příštím blogu se podíváme na zbylé tři aliance Ortel, Veterány na prazdninách a Que bárbaro.
Dále se podíváme na bitevní statistiky jednotlivých hráčů, aliancí a také možná zkusíme vybrat prvního hráče pro náš rozhovor. Rozhodně se máte na co těšit.

Chtěl bych poděkovat těm hráčům, kteří mi dali zpětnou vazbu k mému blogu. Ještě jednou Všem děkuji.
Prosím berte na zřetel, že to co zde píšu, se nemusí líbit všem a nemusíte se mnou souhlasit. Takže si prosím nechte od cesty urážky, posměšky. Pokud máte nějakou kritiku k mému blogu, nebráním se jí ale pouze v případě že bude konstruktivní. Neboť já jsem jen člověk, a chybovat je lidské.
Nebojte se na mě obrátit v případě dotazů na můj blog. Pokud máte nějakou pikantnost, zajímavou informaci či jen pouhý drb, určitě se tomu budu věnovat a ve svém blogu to zmíním. ;):)

Tímto Přeji Všem čtenářům a dobrým lidem pěkný zbytek neděle.
Váš Ed-man






 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13115

Guest
Mně se to líbí, je to zajímavý a určitě to dalo nějakou tu práci.

Jinak pokud bych se mohl vyjádřit, občas se mi moc nelíbí častý užití slov "tato, tento, ...", nic hroznýho. Já když psal recenze, dělal jsem tu samou "chybu" a ještě víc :D

Jen tak dál :)
 

DeletedUser12856

Guest
Přeji Všem krásný slunečný pátek

Omlouvám se za pozdní vydání blogu, ale bohužel i situace neumožnila vydat blog dříve než dnes.
Uplynula dlouhá doba a stalo se mnoho zajímavých věcí. Vznikly nové aliance, naopak někteří zanikly. :D

Především bych chtěl zmínit alianci ORTEL, ta už neexistuje. Její členové přešli do nové alianci pod jménem Lead de Oro.
Stará aliance spolupracovala s aliancí MANDARINEK, ale po odhalení špeha který dával informace nepříteli spojenectví zaniklo a vznikla tak nová aliance.
Tím špehem byl hráč Death Rider. Hráče osobně neznám, ale špehování je neskutečná srabárna a jsem rád že takový člověk byl odhalen. Podle statistik je vidět že je hráč neaktivní a tudíž asi skončil. Inu, nedivím se mu, je lepší že skončil.

Další aliancí, která zanikla je Que bárbaro.
Hráči této aliance přešli pod vlajku Bratrstva Neohrožených, která se díky tomu vyhoupla na 2. místo v žebříčku. :)
Svět EDESSA i nadále opanuje suverénně aliance GANG URO, které ovšem zbytek světa šlape na paty.
Naopak postupný propad zažívá aliance Borůvky. Vypadá to že její hráči v konfrontaci s nepřítelem dostávají pěkně na frak.
Stále konzistentní ,,formu" si drží hráči ARS MARTIALIS.
Tabulkou stoupá aliance Amici bonae cervisiae, ale zde je to dané tím že mají skoro plný stav hráčů a pokud někdo skončí ihned zaplní místo někým novým.
Toto podle mě není dobrý krok, brát každého hráče. Stoupá tak kvantita na úkor kvality. Každá aliance je pouze tak silná jak je silný její nejslabší hráč.
Moje dítě, N E M E S I S se díky turbulencím tohoto světa a sbíráním nepřátelským měst vyhoupla na 9.místo v žebříčku.
Máme nejméně členů z TOP 10 - 17 .
Každopádně cesta do divů je dlouhá a je třeba pořádně makat a posouvat tu bárku neustále dál.
Teď něco ke statistikám světa.

Plus aktuální NOVINKA!!!
Aliance NO STRESS zaniká, její hráči přecházejí do aliance Veteráni na prázdninách.
Velice zajímavý krok a jsem vážně zvědavý jak zamíchá s poměrem sil na bojišti.


Situace v TOP 10 podle stavebních bodů je následující :
  1. GANG Uro
  2. Bratrstvo neohrožených
  3. AMICI bonae cervisiae
  4. Borůvky
  5. ARS MARTIALIS
  6. Veteráni na prázdninách
  7. Lead de Oro
  8. MANDARINKY
  9. N E M E S I S
  10. =BrightWarrios=
Situace v TOP 10 podle bitevních bodů na každého člena je následující :
  1. Gang Uro - 89 468 bb
  2. ARS MARTIALIS - 73 475 bb
  3. Borůvky - 68 799 bb
  4. Mandarinky - 58 858 bb
  5. N E M E S I S - 41 667 bb
  6. Veteráni na práz. - 40 425 bb
  7. Bratrstvo neohr. - 32 200 bb
  8. =BrightWarrios= - 30 152 bb
  9. Amici bonae cer. - 19 069 bb
  10. Lead de Oro - 2 054 bb
Celkem zajímavé srovnání stavebních a bitevních bodů. Opět se ukazuje že vysoká pozice ve stavebních bodech nezaručuje kvalitu. Podle mého skromného názoru jsou daleko důležitější bitevní body oproti stavebních. Rozbor této problematiky bych nechal spát, jinak bych u psání tohoto blogu promarnil celý den. :)Přeji Všem pěkné počtení
s pozdravem
Ed-man
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12856

Guest
Neskončilo a na tomto světě nastalo plno změn, jen bohužel není teď skoro čas psát. :)
Ohledně světa Edessa bych mohl něco sepsat tento víkend pokud se zadaří a bude čas :)

Zde přidávám aspon fotku toho, jak vypadá rozložení sil :)
Jak si z fotky a předešlých blogů všimnete, některé aliance již neexistují.
Screenshot_1.png
 
Nahoru