• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Edessa

Thasoss

Grepolis tým
skoda ze ani tentokrat se evidentne nezamyslel jestli nebude chyba i v nem... protoze pokud ti svet co svet odchazi z aliance hraci nebo velice ochotne siri informace a nikdo novy v kolektivu nevydrzi tak ta chyba asi nekde bude...
kazdopadne pokud s tim prasti tak pro jeho spoluhrace je to jedine dobre... budou moct konecne bez vycitek svedomi (vuci ostatnim ne firstovi) jit dal a treba se hrou zacit doopravdy bavit a neresit hovadiny v toxickem prostredi ktere vytvoril jejich vlastni sef... vazne jim to preju protoze first ma do pohodoveho vyrovnaneho cloveka daleko a do dobreho hrace nebo stratega jeste dal

s firstem jako clovekem je to tezky... myslim ze i on sam si to uvedomuje akorat si uz neuvedomuje ze kdyz je to s nekym tezky tak se on sam musi snazi s ostatnimi vyjit... a ne oni s nim ;) bohuzel ani ve hre se tohle nenaucil ostatne stejne jako urcovat si dosazitelne cile
 

DeletedUser12856

Guest
Pokud máš možnost regnout se na Edessu, tak si přečti jeho profil, zase to změnil a píše tam tam : :D Ten člověk by se měl léčit.


Je afektovaná, závistivá a pomstychtivá, neustále musí být středem pozornosti, ale zároveň je mimořádně přitažlivá. Opravdová hysterka vám dokáže vyvrátit život z kořenů a nejhorší na tom je, že rozchod vás bude stát neuvěřitelnou spoustu sil. Přečtěte si, jak ji poznáte.
1.Emoční labilita
Máte z ní pocit, jako kdyby jí klidná období neuvěřitelně iritovala a cítila neustále potřebu vyvolávat nové vzruchy, hádky a konflikty, aby se něco dělo? Pokud jde skutečně o hysterku, vzplane během vteřiny jako dobře proschlý stoh.
2.Musí být středem pozornosti
Zkuste vzít hysterku do společnosti, kde má hlavní slovo někdo jiný než ona, a můžete se vsadit, že tak příšerný večer jste už dlouho nezažili.
3.Neustálé flirtování
Jakmile se v okruhu pěti kilometrů objeví kdokoli mužského pohlaví, můžete vsadit svou výplatu, že ho vaše drahá začne svádět a flirtovat s ním.
4.Pomstychtivost a manipulace
Schopnost odpouštět skutečně nepatří mezi silné stránky hysterických osobností. "Lidé s histriónskou poruchou osobnosti jsou často velmi vztahovační a i zcela nevinné poznámky si berou jako osobní urážku. Pokud je někdo urazí, dokáží v sobě svůj pocit křivdy živit velmi dlouho a žijí pomstychtivostí
Urazit hysterku přitom není nijak těžké, protože musí mít neustále pravdu a nesouhlas bere jako osobní útok. Sobě však měří zcela jiným metrem než ostatním, takže to, co u sebe považuje za normální a tolerovatelné, na ostatních odsuzuje. Vyžívá se také v tom, aby ve vás vzbudila pocit viny, mohla by se od minuty stát mistryní světa ve vyčítání. Pro dosažení svých cílů nemá problém manipulovat s ostatními, navíc jsou hysterky velmi závistivé.
5.Podmanivý šarm
Je vám záhadou, proč by někdo chtěl trávit čas s tak příšernou osobou, jakou jsme právě popsali? Hysterky mají další výraznou charakteristiku, a tou je velmi podmanivý šarm. "Pro hysterické osobnosti je velmi důležitý pocit, že se ostatním líbí a působí na ně pozitivním dojmem. Snaží se proto zapůsobit co nejlépe. I když je jejich šarm povětšinou účelový, na své okolí obvykle působí velmi přitažlivě, alespoň do doby, než se na obzoru objeví nějaký konflikt.

Kromě toho věnují hysterky nadměrnou pozornost svému vzhledu. Typické je pro ně časté střídání partnerů, protože se rychle začnou nudit a navíc se bleskovým tempem zamilovávají. Takže tu vždy existuje naděje, že pokud se nedokážete odpoutat od hysterky vy, opustí vás sama. A možná i dřív, než skončíte v péči psychiatrů.
Já dopadl ještě dobře... :) Snažil sem se jí nakopat a vykopat ze dveří, vrátila se oknem a to byla chyba ... :) Měl sem jí zase vyhodit, tím sem ukázal slabost a otevřel sem dveře intrikám.
 

Thasoss

Grepolis tým
tohle uz je spis trapne a ubohe
ani se nesnazi skryvat ze je jeho ego pro nej prednejsi nez lidi v alianci... jinak by totiz sve psychicke sily soustredil na reseni krize a ne na takove vylevy na urovni zhrzeneho zoufalce kteremu by se vysmala i hromadka hnoje o_O
nekdy je lepsi akceptovat ze se neco nepovedlo nez se to mermomoci snazit vysvetlit nebo ospravedlnit (nimrat se v tom) pred ostatnimi a hlavne pred sebou... ale tak co uz ze ano... na neco clovek proste musi prijit casem
 

DeletedUser13178

Guest
já bych to tak už nechala :) Ať je jaký je :) .. každý jsme nějaký .:) Nechte ho v klidu a užívejte si hru :)
máme ještě spoustu práce tak jdeme na to :)
 

DeletedUser12856

Guest
Tak on to není bojovník, když se podíváte na jeho stats. ;)
 

DeletedUser12856

Guest
Tak na edesse se blížíme do vítězného konce :)))
7 divů máme na 7 urovni :)) Otázka pár dní a začne odpočet do konce světa :))
 
Tak na edesse se blížíme do vítězného konce :)))
7 divů máme na 7 urovni :)) Otázka pár dní a začne odpočet do konce světa :))
Nevěřím. Vždyť tenhle svět nemohl vyhrát nikdo jiný, než náš božský First :D :D
Gratulace, tenhle svět byl fakt zajímavý, pro mě osobně ani ne tolik herně, jak spíš v osobkách :)
 

DeletedUser9432

Guest
Tenhle svět byl zajímaví, samozřejmě že hlavně jen Díky BN a Firstovi. Jakmile přestal hrát, vše skončilo, bez něj by nebyli žádné boje a všechno by skončilo hned na začátku. Asi by nikdy nevznikla ani ARS, ani Mandarinky by neskončili, ani Gang, ani uroboros ... a můžu pokračovat dál a dál, z těchle aliancí je poskládáno to co zbylo. Prostě se pospojkovalo za příslib korunky zbytek světa, asi 26 aliancí co přežilo a nazývají to výhrou ... podle mě to jsou zbabělci všichni, bez cti, ani nemají svou alianci ve které začali, všechno si jen pospojkovali když prohráli a nabrali všechno co mohli. Ale koho to zajímá ... First zde neutratil ani korunu a poslední půl rok zde skoro nehrál a startuje už od léta novou hru ..., přesto si zahrál lépe, než většina z vás si kdy zahraje za celou svou hru vašeho přežívání.... Většina z nás hraje a válčíme s Rusy, amíky, čínany ... a jsme top ...to je hra, prostě jdeme s dobou, proč hrát 10 let zastaralou hru, když můžeme hrát skvělé nové hry, protože narozdíl od většiny z vás, my máme skvělí tým již 10 let a nejlepšího vůdce :) Takže se prosadíme všude a kdykoliv ... Už jsme zapsaní v mnoha hrách jako vítězové i First jako vítěz, máme jiné ambice než tu zoufalcům dokazovat že jsou zoufalci a čekat na další smyšlený trest ... hrál tu jen aby pomohl našim hráčům, ještě před příchodem sem se domluvili s babcou že sem nejdou aktivně hrát, ale jen hledat staré známé. To že nabrali pár hráčů a hned mohli vše vyhrát ... to je věc druhá, to je prostě kvalita. Většina z vás by prodalo kohokoliv za vlastní úspěch, jde to vidět na tom, kolikrát u jste změnili alianci, zradili své přátele, zradili všechno. First nikdy. A vše buduje hlavně sám. Vy prostě jen přejdete jinam ... Jakou alianci vy jste založili o které se pořád mluví i mnoho let po tom co odsud odešla ... jací hráči vy jste, že vás každý zná .... :) Většina z vás zcela bezvýznamné farmy, co vrcholem jejich hry, je napsat příspěvek na tohle forum jak drsné děti jste :) Rád bych vám řekl všechny vás zničím ... ale jak když jste na druhé straně map, či máte 50 měst ... jako lze, neříkám že ne, ale stojíte za to? :) To pak můžu jít ven zabíjet a zašlapávat mravence a určitě to bude chválihodnější činnost než tu trávit čas s vámi. Vážím si svého času ... chtěl sem sem napsat už mockrát ... už tak dva tři měsíce to odkládám a vždycky sem to smazal, nestálo to za to, ztráta času sem si vždycky řekl, ale tak což, nevadí, nyní to není ztráta času, nyní je to další hřebíček do rakve grepolisu ;) To je prostě stejné, jako nehádej se s blbcem ... stáhně tě na svoji úroveň ... to nechceš ...Můžeme mít všechno ... tak proč ztrácet čas v kanále, kam jen stekli splašky ... :) Když vidím třeba Ritaben, která tu smrdí už asi tak těch 10 let a ve své době sice nebyla top hráčka, ale byla dobrá a měla okolo sebe dobré hráče, že se vlastně vůbec nikam neposunula ... :) Jen je o deset let starší ... :) Já vše okolo sebe zničil ... jsem spokojený, jde se zase dál :) Kdybych měl porazit každého blbce na světě, nedělám od rána do večera nic jiného ... :) A ještě bych měl málo času :) Třeba se za pár let zase vrátím, ale už rozhodně ne v dobré náladě, prostě jen zničit pár hráčů a poslat je na kraj mapy, jen tak pro zábavu :) Ale opravdu není zábava když tu na někoho pošlete útok, on vám hned začne nadávat ve zprávách a vyhrožovat jako malé dítě, pak vás udá na suport a hdí dovolenou, to fakt ne ... tohle jsou nepřátelé proti kterým jsme hrály ... hra úplně o ničem. A pak se sem vypisují, jak jsou úžasní ... a jediné co umí je psát našim hráčům hloupé zprávy. Troufnu si tvrdit, že kdyby naši hráči byli psychicky silnější a nenechali se ovlivňovat jednou labilní histerkou, kterou jste naopak ovlivňovali vy zase ... vše mohlo být jinak, ale tak to k tomu patří a asi je lepší že to dopadlo jak dopadlo, ušetřila se hromada času, který by se bezúčelně vložil do hry, možná by jsme nyní měli korunku, ale co z toho, úcet bych stejně už nepoužíval, protože by hrozil další smyšlený ban do hry a blbci by dál byli blbci a dále by sem psali hovna ... to se nikdy nezměnilo zde :) Každý z nás má mnoho korunek a co z toho ...o kvalitě to rozhodně nesvědčí. vyhrát může každý blbec když bude držet hubu a krok. Edman je toho zdárným příkladem. Do hry se nijak nikdy nezapojil, kromě osvobozování biremama ... kdyby zde First nezačal, tenhle svět by byl jen další z mnoha bezvýznamných. Stejně tak jako mnoho z vás by bylo dál bezvýznamní hráči co se zviditelňují jen hejtem zde ...
 

DeletedUser12305

Guest
Asi nikdy nepochopím, proč jiní mají potřebu pět ódy sami na sebe - a ještě z cizího účtu.
Dva lidi s takovým stylem psaní snad neexistují. :D
 

DeletedUser9432

Guest
Aspoň, že pan firstazazel píše tak, že ho poznají i ostatní. Omlouvám se za to, měl jsem stejné heslo sem, jak na ph a nula jménem first si hold musel pobrečet, tak to zkusil takhle, aby aspoň špinil ostatní, když nemůžeme sebe
 

Thasoss

Grepolis tým
jako mne to hned smrdelo... krom toho ze z toho je silne citit lhani sobe samemu tak takovy soubor chyb dela vazne jenom jedna osoba :)
necekal jsem ze jeste dokaze svym bidactvim prekvapit ale podarilo se mu to a proboural dno... prtze vloupat se nekomu na ucet a pak (s jeho hlavou a myslenim) stravit urcite pres pul hodiny nad takovym postem... to je fakt kouzelny

@first: neni uz tohle dostatecny impulz k tomu pochopit proc si te nikdo nevazi? ani v te hre neumis byt chlap :rolleyes:
 

DeletedUser9432

Guest
No hlavně já s ars hrál, takže to jak tam vlastně se pořád obrací proti nim a chválí bn a firsta...ale musím říct, že tohle je zatím moje nejvíc egoistická zpráva, i když jsem jí vlastně nepsal já :-D

Upřímně mě taky překvapil, že to udělal, hlavně v době, kdy už to nemá žádný význam, jen si pobrečel, že zase nedokázal vyhrát, i když sem přicházel s tím, že vyhrát chce, což vím, jelikož v tu dobu, jsem ještě hrál s ním v ali, než mě označil za zrádce a vyhodil, chvála bohu, že to udělal :-D
 

DeletedUser12856

Guest
Hrát s Firstem a doufat ve výhru na tom daném světě je jako zapsat se na Velkou Pardubickou na kulhavém oslu. :D
 

Thasoss

Grepolis tým
omega ktera si rekla ze kdyz se na to podiva z jineho uhlu pohledu (od konce) tak vlastne bude alfa...
pokud se obecne navic vi ze jste se nerozesli v dobrem tak v tom pripade nezbyva dodat nic jineho nez HALO LOGIKO VYLEZ! tohle uz je az prilis pod uroven a detinske i na firsta... vazne jsem dosud nic takoveho nezazil protoze je to absurdnejsi nez svizne stepujici vozickar
 

DeletedUser9432

Guest
Thassi, tak on se nám hold chtěl pochlubit, jak je vlastně dokonalý a co plánuje dál
 

DeletedUser12305

Guest
No nic, došla mi trpělivost. Předávám suppům s tím, že rozhlašuješ, že porušují interní směrnice, kvůli čemuž by přišli o místo. Budou mít radost - tak doufám, že to uvedeš na pravou míru, než přijdeš o přístup do hry.

Dělat z podpory blbce jen proto, abys někomu vlezl hlouběji se nevyplácí.
 
Nahoru