• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Snížení síly boha Aréa

Thasoss

Grepolis tým
Příliš velká účinnost boha Aréa je častým předmětem vašich ohlasů, a proto nyní představujeme řešení. Seznamte se s navrhovanými změnami a řekněte nám na ně svůj názor! Prosím, je to důležité!

Pro vkládání příspěvků je zapotřebí si vytvořit zde účet. Přizvěte k diskuzi také své spolubojovníky!
 
No jako, urcite je to dobra cesta, libi se mi ty zmeny, asi tezko dokazu takhle na papire odhadnout o kolik budou ti Ladoni nerfnuti jelikoz jsem stale nedokazal vybudovat jakousi intuici jak silna ta jednotka vlastne je. Ale urcite je to krok dobrym smerem.
Mozna se mi uplne nelibi to ze se odstranila uplne moznost nabijet zurivost pres Krveziznivost, nevim jaky je uplny duvod toho uplne vypustit tuhle vec ale mozna by se mohla zachovat ale taky ji trochu nerfnout, napriklad dat mene % nez 50. Ted mi prijde ze je ta zurivost zas az moc spatne ziskatelna, chce to asi jeste trochu upravit.
Ale definitivne je to vec ktera me mozna presvedci jeste nekdy zahrat :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, u Krvežíznivosti by se obtížně hledal bod, kdy by tento efekt přestal být příliš silný & kouzlo mělo stále ještě svůj smysl. Proto vývojáři nakonec dospěli k takovému rozhodnutí a představili zcela nový bonus jako náhradu. Změny budou k vyzkoušení také na Beta verzi, kde se už nyní testuje aktualizace 2.243. Zatím ale bohužel nevíme, kdy se tam dostane do testování přímo část s Áreem.
 
No ja nevim zda jsem jen slepy ale ja zadny "novy bonus" nevidim, pokud nepocitame tu upravu Areove obety ktera je v podstate to same jen to stoji 2x min jednotek, problem je ze jednotky nejsou problem, problem je to, ze to stoji prizen kterou nechces proste obetovat za tak malo zurivosti
Ja asi tezko muzu ovlivnit neco z moji pozice radoveho hrace ale myslim ze celkovy koncept Area je dobry ale je to spatne nastavene, neni potreba podle me neco menit drasticky, jen upravit, coz se za me celkem povedlo aspon na papire ale tu Krveziznivost bych nechal, nebo bych dal neco misto toho ale neco co tu Zurivost nabije aspon v ramci moznosti rychle, jinak ji fakt nikto pouzivat nebude.
Dobijet ji po 100 za 100 many je proste blbost to nikdo delat nebude
 
Tak za me osobne:) Naprosto zbytecnej Buh ted:) Ladon zbytecna jednotka ve hre) zase az uplne silene silne to nebylo bez zasetejch:) uprava zasetych stacila a Ladon mohl zustat jak byl snad jen snizit rychlost aby to nebylo ze je to tam hned.... Ted to nikdo stavet nebude, nema to vyznam, prizen zbytecnost a ve vysledku letky co byly jsou lepsi). Chtelo by to aby obcas vyvojar, si sel do hry aby videl)
 
Nahoru