• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nový svět

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12856

Guest
Zdravím, bude teď do Vánoc spuštěný svět se zakončením s dominancí + dobývání a nějaká větší rychlost světa, jednotek i obchodu?
Ideálně bez morálky.... Díky za odpověd.

Ed
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj! Všechno se řeší ze světa na svět. Neexistuje žádný celoroční rozpis, který by uváděl datum otevření světů a jejich nastavení. Diskuze o možných parametrech vedeme až v okamžiku, kdy nás k tomu vyzve vedení. Pokud z řad hráčů vyvstanou ohlasy, že mají zájem o určité nastavení, můžeme to samozřejmě následně vzít v potaz. Jsou však některé parametry, jako např. aktivní morálka, které jsou jednotně globálně, tudíž v tomto ohledu nelze nic slíbit.
 

DeletedUser12856

Guest
Veliká škoda, že se to neví dopředu.
Ideálně by bylo dobývání-dominance a rychlost 4-4-4.
Samozřejmě, nejlepší by bylo 6-6-6, ale to je utopie.
 

DeletedUser11616

Guest
Hrozně grepolis upadl když ty máš 5 výher v řadě ... Když si hrál proti nám ses zmohl na restart akorát...
 

DeletedUser11616

Guest
5 výhru v řaďe, Ty kokos fakt si mě pobavil, když si vzpomenu jak si na rizine udělal koalici 10 alianci s 300 hráči .. Ty tvé výhry mají velkou váhu ..
 

mikosansobi

Grepolis tým
Zdravím, bude teď do Vánoc spuštěný svět se zakončením s dominancí + dobývání a nějaká větší rychlost světa, jednotek i obchodu?
Ideálně bez morálky.... Díky za odpověd.

Ed


V srpnu budeme otevírat nový svět. Požadavky ze strany provozovatele jsou následující:
rychlost 4-6
bez morálky
divy světa nebo dominance

Miko
 
A nechcete dát radši 6/6? Ten poměr 4/6 je hrozný, to bude znát. Budovy se budou pomalu stavět a armáda pojede jak Blesk MgQueen.
 
5 výhru v řaďe, Ty kokos fakt si mě pobavil, když si vzpomenu jak si na rizine udělal koalici 10 alianci s 300 hráči .. Ty tvé výhry mají velkou váhu ..
andílku :D dám ti radu :D

v první řadě koukni na prsty ...zkus zjistit kolik jich máš .... pokud se dopočítaš počtu 10 v tom případě počty do 10 ovladaš a mužeš jít do první třídy (zatím ti to moc nejde)-tolik ali snad ani na svete nebylo :D

v druhem bodě by bylo dobre,když někam neco píšeš ... udělat si nějakou myslenku a tu pak podat :D .... to ,že jednu vec komentuješ do 3 příspěvku značí něco o tom,že máš asi problem s tím němcem :D

a do třetice .... já už nikomu nic dokazovat nemusím :D .... a kafe si davam vetšinou 3v1 :D tak pokud mi chceš nějake dobre udělat- prosím 3 lžičky cukru (nešetři na mne)

a za čtvrte :D svět je krásný a na poli se občas nějaký ten chudák vůl najde .... má nezávidihodný osud,ale i mezi lidkými jedinci se občas nekdo takovy najde .... my všichni ostatní jsme plni soucitu :)

život bez není optimální :)

děkuji za dočtení-lidi z ali mi psali,že tu nějaký človíček si otvírá chlebárnu,že si to mám počíst :D
lovu slimáku zdar
 

DeletedUser11616

Guest
Moc to řešíš, což když hraješ 2 světy najednou a 4 si vyhrál v řaďe, sem myslel že by sis udělal na mě pár dní čas, stejně asi mimo grepolis nic jiného neděláš... A když už odcházíš od tématu, tak si taky odskočím v tomto textu, do teď to bylo jen ke hře...
Půl roku sem to ani nezapnul ty to hraješ pořád, neumím hrát na ty nové bohy, znám je jen ze screenshotu...všechno v tvůj prospěch...

Že by snaď tvé ego nedokázalo přijmout porážku? Zapomínáš na to že to je jen hra,nejde ti o život i když jak se k tomu stavíš, tak by tě asi prohra nějak poškodila...

kouknul sem jedním okem na stats, hraješ 2 světy najednou a 5 po sobě asi , nebo spíše i více , dá se v podstatě říct že toto je tvůj život, tak trošku nechápu proč nechceš jít hrát :D.

Jinak je léto když by si nevěděl, tak až vylezeš někdy ven pořádně se namaž opalovákem, ať se hned nepřipečeš:D :D ..
Proč máš vůbec Nick devastator? Ironie?

A ještě si dovolím ti připomenout jednu věc, měl by si bejt chlap...Toto je výzva a ty ses k ní postavil jak žena...

A poučení pro tebe,když na to nemáš tak opravdu raděj nic nepiš a to je hluboká myšlenka pro tebe, snaď to pochopíš :D:D.... Dám ti nápovědu, je to jenom hra...
 

DeletedUser11616

Guest
Pro mě si jak grepolisove kinder vajíčko....

Na jednu stranu tě opravdu nechápu, hraješ to pořád a se mnou si hrát nechceš...

Kolik stojíš ?
 

DeletedUser11616

Guest
Ani nevím kolik ti je, tak pokuď si ještě kinderko tak se ti omlouvám a nech to plavat :D
 

DeletedUser11616

Guest
Lidi co mu píšete z té jeho aliance, prosím vás pošlete ho ke mě na školení a vysvětlete mu, že se mu nic zlého nestane ...
 
Andilku, ja te mam opravdu rad, tak si to timhle nepokaz prosim :)
Jediny kto tady dela machra a dramata jsi ty.
Nechapu popravde kde vznika tenhle nenavistny hype vuci Pepovi. Vsichni ho chteji znicit jen proto ze je dobry a nedokazou unest porazku. Kdyby jste radsi vynalozili tolik usili a nandali to tem krysam co se objevi tu a tam na skoro kazdem svete.
A proc ma nick Devastator1? Protoze ten ucet jsem mu kdysi vybavil ja po jednom spoluhraci a uz mu zustal. Ano, zas a jednou si si myslel ze je to kvuli tomu ze si o sobe moc namysli, ale neni tomu tak.
Ty si si udelal na nej nazor doslova z hovna a tohle delaji vsichni.
No proste tady nedelej drsnaka a pojd hrat normalne nikoho ty tvoje 1v1 nezajimaji.
 
Moc to řešíš, což když hraješ 2 světy najednou a 4 si vyhrál v řaďe, sem myslel že by sis udělal na mě pár dní čas, stejně asi mimo grepolis nic jiného neděláš... A když už odcházíš od tématu, tak si taky odskočím v tomto textu, do teď to bylo jen ke hře...
Půl roku sem to ani nezapnul ty to hraješ pořád, neumím hrát na ty nové bohy, znám je jen ze screenshotu...všechno v tvůj prospěch...

Že by snaď tvé ego nedokázalo přijmout porážku? Zapomínáš na to že to je jen hra,nejde ti o život i když jak se k tomu stavíš, tak by tě asi prohra nějak poškodila...

kouknul sem jedním okem na stats, hraješ 2 světy najednou a 5 po sobě asi , nebo spíše i více , dá se v podstatě říct že toto je tvůj život, tak trošku nechápu proč nechceš jít hrát :D.

Jinak je léto když by si nevěděl, tak až vylezeš někdy ven pořádně se namaž opalovákem, ať se hned nepřipečeš:D :D ..
Proč máš vůbec Nick devastator? Ironie?

A ještě si dovolím ti připomenout jednu věc, měl by si bejt chlap...Toto je výzva a ty ses k ní postavil jak žena...

A poučení pro tebe,když na to nemáš tak opravdu raděj nic nepiš a to je hluboká myšlenka pro tebe, snaď to pochopíš :D:D.... Dám ti nápovědu, je to jenom hra...
-když něco máš rád,tak se tomu přeci věnuješ :) a já hraji srdcem :)
-pokud máš vedle sebe osobu,která to chápe-lze sloučit víc zálib :) a nic nezanedbavat :)
-já nemohu za to,že pul roku sedíš si na vejcích a pak ožiješ v moment ,kdy ti cinkne zpráva od nějakeho tveho kemoše :) jsi takový spící agent :D ...hodím pětník a už tancuješ ...jinak nic :D

být chlap neznamená jít bezhlavě do všeho co si kdo vymyslí ...být chlap pro mne znamená být rozumný, být oporou pro svou ženu a děti, zajistit vše co potřebují a hlavně být tam pro ně vždy kdy cokoliv potřebují .... a pokud dle tvého měřítka nejsem chlap, když odmítám si poměřovat genitálie s každým kolemjdoucím, který si chce pohonit ego.... pro tve potěšení nejsem tedy chlap :)

vem rozum do hrsti- bud hraj hru, nebo se stan pisálkem.... nikdy jsem nebyl přívrženec těch ,kteří víc povídají jak hrají a měnit to nebudu :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Dotaz byl zodpovězen. Vlákno tudíž zamykám. U dalšího srovnávání žížalek zase na viděnou!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru