• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Mochlos

DeletedUser13155

Guest
Tvl ako bomba nastavenie abo SK podla mna teraz lepsie konecne nieco poriadneho
Ale tuu bez nocaku? Tvl.. :D nedalo by sa dva svety :)
 

DeletedUser12157

Guest
Nastavení neskutečný.. Jen by mě zajímalo, kolik magorů se tu ještě najde, když už i standartní světy nehraje prakticky nikdo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10018

Guest
nádhera a to bez nočního bonusu tedy překvápko moc lidí to nevydrží, ale uvidíme a beňissi tohle bude asi jen pro takové hráče co nehrají víc světů a reagují skoro vždy na pípák takže lidi bez partnerů co jsou více méně sami jinak by byly asi samé rozchody nebo rozvody a kdo ví třeba je dost takových lidí jen je nebavili ty pomalé světy a nebo kde dělají obrovské aliance se spoustou problémů to tady asi nebude.
 
No ja si myslim ze nejaka ta nocni kultura tady vzdy bude, rekneme si uprimne kdyby nekdo chtel vystartovat po letce, offce, olkach tak i v nocniku je to uplne na klid a vyplati se to, a stejne to dela jen par lidi, ja si myslim ze i ti nejvetsi zabijaci museji nekdy spat a snad se to nazvrhne jako posledni svet tohoto typu co jsem hral (Olympie)

Stejne si myslim ze se vsechno ukaze v pravem poctivem boji a ti prudici co to stejne moc neumi se casem vyselektujou jako je to vsude....
 

DeletedUser13155

Guest
nádhera a to bez nočního bonusu tedy překvápko moc lidí to nevydrží, ale uvidíme a beňissi tohle bude asi jen pro takové hráče co nehrají víc světů a reagují skoro vždy na pípák takže lidi bez partnerů co jsou více méně sami jinak by byly asi samé rozchody nebo rozvody a kdo ví třeba je dost takových lidí jen je nebavili ty pomalé světy a nebo kde dělají obrovské aliance se spoustou problémů to tady asi nebude.

Presne si to vystihol :))
 
wow bez nočního bonusu, za mě ano, stejně chodím spát v osm večer :D Takže jestli je noční bonus od 22 hod, od 23 hod. od půlnoci nebo vůbec, je mi to jedno. Doufám, že to budou hrát normální lidi a bitvy se tak odehrajou ještě před tzv. bývalým nočním bonusem.
 

DeletedUser12898

Guest
Pol roka tento svet nebude za dva mesiace máš dominanciu tak,že do troch mesiacov máš koniec.
 
Můžeš svou připomínku prosím více rozvést?
No kde bych měl začít?
1. Rychlost 6 a dobývání na 12 hodin, když jste schopní na rychlost 4 dát dobývání či vzpouru na 8 hodin.. proč? Když už chcete nastavit rychlý svět tak se vším všudy a ne si to upravovat, jak kdyby to za Vás dělal generátor náhodných čísel
2. Svět bez nočního bonusu, to Vám tam moc lidí hrát nebude, neboť je to neskutečné zvýhodnění útočníků, což obránce otráví aniž by tam šli
3. X desítek různých bonusů nacpat na rychlý svět (ty "úžasný" víkendy a to požehnání) fakt "promyšlený" tah
4. Prakticky co 14 dní nějaký event, který je buď totálně na prd s odměnami (viz ti poslední assasíni, jediné co tam za něco stálo, byly rituály) a nebo odměny pouze pro útočníky
A takto bych mohl pokračovat dál a dál :)

Nicméně suma sumárum k výše zmíněnému, až tady skončí bubliny a bude se moci útočit tak z těch cca 360 lognutých lidí Vám tu do týdne zbyde tak třetina, když budete mít štěstí, což si myslím, že je škoda..
PS: Myslel jsem, že se máte snažit o rozšíření hráčské základny, a ne dělat vše pro to aby se snižovala :D
 
Nahoru