• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Nysa

mikosansobi

Grepolis tým
Milí hráči,

v oznámení o novém světě chybí informace o Artefaktu a bonusech. Doplníme do konce tohoto víkendu. Děkujeme za pochopení.

Miko
 
musím tentokrat uznat,že fakt pekne nastavení :)

kdyby bylo víc času ...šel bych si pro první místo :D a hlavně ...porazit lama tym :DDD ktery zde nebude chybet :DDDD

všem,kteří zde budou hrat přeji hodně štestí ...snad se sejde dobrá parta hraču a bude se zde hodne bojovat!!!.....základní nastavení je opravdu skvěle :)
 

DeletedUser10018

Guest
spíš škoda, že jsou tak skvělé světy hned za sebou aspoň pro ty aktivní.
Tolik sebeovládání na posledním světě bych nerad zahodil, ale kdo ví zatím mám v plánu sem jít tak 2,3 dny po začátku světa abych mohl hrát jakž takž dva světy:(
To moc často nedělám jen určitou dobu a ne moc dlouhou
 

DeletedUser13155

Guest
chcel by som mozna skusit tu na cz xD
Ak sa podari pridem, a ci aj vobec najdem nejaku slusnu zostavu :) a uvidim

nastavenia krasne uvidime co na SK daju ale upada too skor cas prejst spet sem :)
 
jn... vypada to ze konecne se zacalo dbat i na komunitu a tyhle hlasovani komunity by se meli v nejake forme urcite zavest i do budoucna...
opravdu hezke nastaveni, kdybych mel chut tak bych sel splnit svuj slib ale uz nemam nejak chut dal hrat
 
musím tentokrat uznat,že fakt pekne nastavení :)

kdyby bylo víc času ...šel bych si pro první místo :D a hlavně ...porazit lama tym :DDD ktery zde nebude chybet :DDDD

všem,kteří zde budou hrat přeji hodně štestí ...snad se sejde dobrá parta hraču a bude se zde hodne bojovat!!!.....základní nastavení je opravdu skvěle :)
Pepo a nešel by sis zahrát s námi?
 
Ale on říkal, že by chtěl jít pro první místo.... Aby to bylo první alianční místo, tak by musel být s námi
smiley-emoticons-lol.gif
 

DeletedUser10018

Guest
tak kolik je tam už lidí?
Hodilo by se do čtvrtka tak 500 aspoň i s těmi mrtvolami :D
 
Ale on říkal, že by chtěl jít pro první místo.... Aby to bylo první alianční místo, tak by musel být s námi
smiley-emoticons-lol.gif
:DDDD koudi :D neprovokuj :D MUSÍM se hodně držet :DDD a vubec mi to neusnadnuješ :DDD projíždet tě cele dny by mne moc bavilo :DDDD

budu sledovat z povzdalí :D snad Vám tam dají konečne nazadek :D bojem :DDD už si to zasloužíte :pPPPP
 

DeletedUser13010

Guest
Škoda, že se taková legenda jako ty nepřidá, objevilo se tu pár starších nicku, možná bys konečně narazil na soupeře co znějí za zmínku...:rolleyes:

já budu též jenom sledovat z povzdali, časově je pro mne už grep bohužel/bohudík, prostě nehratelnej...

Nechce se někdo zas pokusit blogovat? aspoň ty první tři měsíce co server trochu žije...
 

DeletedUser11616

Guest
Pro někoho legendy, pro někoho potrava na vždy Skutečných hráčů tu bylo vždy málo...
EGO UP.... Konečně v grepolis nastala rovnováha, podle toho co tu čtu, už je tu jenom jeden club, co má svého boha , ale luja ...
Nikdo z vás pánove, NIKDY ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
někde jsem zaslechl, že jedna nejvíc dokonalá ali, která je plná "vrahů" to nezvládla a ze strachu resetla... o_O

přitom nejvíc dokonalé nastavení co za roky bylo, plné dvě ali hned na začátku světa, "největší" vůdce koudi v čele...
čím to bylo ? že se tomu tak stalo ? :eek:

prosím o objasnění hráčů,kteří tam hrají.... já hraji pouze Katane, tak jsem ochuzen o tento jedinečný zážitek :D
 
někde jsem zaslechl, že jedna nejvíc dokonalá ali, která je plná "vrahů" to nezvládla a ze strachu resetla... o_O

přitom nejvíc dokonalé nastavení co za roky bylo, plné dvě ali hned na začátku světa, "největší" vůdce koudi v čele...
čím to bylo ? že se tomu tak stalo ? :eek:

prosím o objasnění hráčů,kteří tam hrají.... já hraji pouze Katane, tak jsem ochuzen o tento jedinečný zážitek :D
Kdyby jsi nedal reset tak by jsi to věděl....
 
Nahoru