• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

"Problém, který neumím pojmenovat"

Zdravím, včera jsem se přihlásila na svět Taras. A neustále se opakuje jeden a ten samý problém. Když najedu s myší třeba na stavbu kasárny a chci dát novou výstavbu, tak mi neustále vyskakovací okno (čas výstavby, suroviny na výstavbu,...) problikává a nelze si informace vůbec přečíst. Děje se to i u dalších staveb. Do hry se vracím asi po roce a nikdy dřív se mi toto nestalo a nevím, co s tím. Je to dost otravné.
Děkuji J.B.A.E.
 
Zdravím, včera jsem se přihlásila na svět Taras. A neustále se opakuje jeden a ten samý problém. Když najedu s myší třeba na stavbu kasárny a chci dát novou výstavbu, tak mi neustále vyskakovací okno (čas výstavby, suroviny na výstavbu,...) problikává a nelze si informace vůbec přečíst. Děje se to i u dalších staveb. Do hry se vracím asi po roce a nikdy dřív se mi toto nestalo a nevím, co s tím. Je to dost otravné.
Děkuji J.B.A.E.
nemáš stažené nějaké out of date rozšíření?
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud se vám hra nezobrazuje správně, přikládejte prosím obrázky a bližší informace o zařízení: prohlížeč včetně jeho verze a také rozlišení vaší obrazovky. Také samozřejmě zkuste hru s vypnutými doplňky od třetích stran.
 
Pokud se vám hra nezobrazuje správně, přikládejte prosím obrázky a bližší informace o zařízení: prohlížeč včetně jeho verze a také rozlišení vaší obrazovky. Také samozřejmě zkuste hru s vypnutými doplňky od třetích stran.

To mě se od poslední aktualizace hra vskutku podělala, co se týče zobrazení, mé rozlišení je 1920 x 1080, ALE používám vlastní měřítko nastavené na 125%, tuším že to je to, co to způsobuje, neboť pokud si dám skrze lupu Grep na 90%, tak je to v pořádku, jednoduše mi to zoomuje až příliš. Asi to bude problém mezi Grepem a prohlížečem.

Po boku a dole mám posuvníky, neboť se mi Grep nevejde do okna prohlížeče, nicméně toto jsem nikdy neměl a nic se od té doby nezměnilo (v mém nastavení), avšak aktualizace toto způsobila, nebo tedy alespoň si to myslím, Chrome se také aktualizuje sám.

Google Chrome v101.0.4951.67
Všechny doplňky vypnuty.



wck-min.PNG
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, problém je již v řešení. Prosíme o trpělivost a omlouváme se za komplikace při hraní.
 
Nahoru