• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Emporion

Thasoss

Grepolis tým
První svět roku 2023 je tu! Dominance, vzpoura, průměrný limit pro počet členů nebo noční bonus ve vámi nejoblíbenějším intervalu... a rychlost tak akorát. Jak se vám tato kombinace zamlouvá? Dejte nám vědět!

A až to vypukne, tak nezapomeňte hlásit, jak se vám hraje. :cool:
 
celkem hezké jsem zvědav kdo se ukáže jestli sem půjdou ti co to vzdaly na berytosu a chtěli jít na lednový svět.
Jasně napíše většina však jsi to vzdal taky a ano vzdal, ale odpočinek je třeba, když už výsledek je jasný a zbytečná námaha
 
Nastavenie v pohode, teda až na tú morálku..
smiley-emoticons-irre.gif
 
Nastavenie tak akurát, škoda že sa už neukáže Devast alebo niektorý z jeho multiúčtov, asi nechce dostať rovnakú biedu ako minulý rok o takomto čase
 
Nastavenie tak akurát, škoda že sa už neukáže Devast alebo niektorý z jeho multiúčtov, asi nechce dostať rovnakú biedu ako minulý rok o takomto čase
Já teda nechci nic říkat Seale ale reálně jsem tě na těch dvou světech co jsme se potkali neviděl hrát nějak extra na Rhamusu tě nabodovala Ali... a z Abdery jsi radši utekl takže bych radši mlčel o tom že někdo dostal bídu někde možná dostal ale ne o tebe :)
 
Já teda nechci nic říkat Seale ale reálně jsem tě na těch dvou světech co jsme se potkali neviděl hrát nějak extra na Rhamusu tě nabodovala Ali... a z Abdery jsi radši utekl takže bych radši mlčel o tom že někdo dostal bídu někde možná dostal ale ne o tebe :)
Nemám rád cherry-picking, takže když už unášíme tohle vlákno na debatu o mě, tady je moje rekapitulace roku 2022:
1. Pandosia - Výhra Lama Teamu, Devast porazen a resetován v 30. den světa, společně s většinou jeho aliance, seal top5 celý čas
2. Rhammus - Výhra Lukeho Kuřátek, seal 2. místo (přes 2,5mil bodů a 140 měst), spoluorganizace divů, sypání divů 205% mého podílu (311 milionů surovin jsem nasypal sám)
3. Sinop - Výhra Zkus být tučňák, seal se celý svět držel v top5 bodů a top6 BB, zasloužená porážka - soupeř byl lepší.
4. Taras - Ještě se hraje, vyhrá Dračí Horda, seal součást vedení, první polovina aliance.
5. Zancle - Ještě se hraje, vyhrá aliance Sealovi hvězdní tuleni, seal zakladatel, vůdce, top20 (pozn. ke světu - @milda66 moment)
6. Abdéra - Ještě se hraje, vyhrá Psycho Pacienti, zasloužená prohra, seal se napojil později a nic moc nepředvedl
7. Berytos - Ještě se hraje, vyhrá Dračí Horda, seal spoluzakladatel a součást vedení, top10 v bodech i BB první měsíc
8. Carphi - Ještě se hraje, nerozhodnuto, seal založil jednu z frakcí, odevzdal města a nehraje
9. Dimale - Ještě se hraje, vyhrá Lama Team, seal nehraje.

Podtrženo sečteno, máš pravdu co se týče Abdéry, ale za to že jsem z 9 světů tento rok nastoupil na 7 a 5 z toho vyhrál, za to se opravdu nestydím :) Pokud se nepletu, Devastator vyhrál v roku 2022 jen Sinop.
 

Thasoss

Grepolis tým
takže když už unášíme tohle vlákno na debatu o mě
Bude super, když ji unesete zpět k samotnému světu nebo světům obecně - zda je nastavení dobré (příp. jaké byste si představovali dál), zda půjdete hrát a s jakými ambicemi, a pokud ne, tak proč... jistě se toho najde spousty.
 
Bude super, když ji unesete zpět k samotnému světu nebo světům obecně - zda je nastavení dobré (příp. jaké byste si představovali dál), zda půjdete hrát a s jakými ambicemi, a pokud ne, tak proč... jistě se toho najde spousty.
Nastavení by šlo kdyby to za 1. nebyla další vzpoura a za 2. moralka...za mě úplně k ničemu svět dobyvko je prostě lepší a hlavně je víc o tom jak člověk umí hrát ale chápu že pro Lamy co to neumí je to ideální nastavení
 

Thasoss

Grepolis tým
Hrál jsem velmi aktivně oboje a taky se kloním k názoru, že vzpoura je těžší. Není to jen o potřebě větší sehranosti jako takové, ale taky mi přišlo, že na vzpouře je daleko více zapotřebí koordinace v reálném čase. Desítky až stovky ohrožených měst, poměrně náročná příprava obrany a nutnost řešit každou situaci "hned a tady". Také má větší vliv ekonomika. Pokud se svými surovinami (a že surovinou je svým způsobem i čas) nakládáte hůře než soupeř, začne se to pozvolna projevovat. Na dobývání lze i s malým kašpárkem hrát velké divadlo, na vzpouře nikoliv, takže člověk musí myslet do budoucna.
 
Nechápu, že tu dlouhý čas vzpoura nebyla a pak dáte dvě za sebou.. takže na jedný vzpouře nějaká aliance prohraje a hned hráči skončí, protože jim za chvíli začíná další vzpoura .. nevím jak v to tom supportu vymýšlíte, ale děláte vše pro to, aby byly světy čím dál tím víc horší a horší.
 
Hrál jsem velmi aktivně oboje a taky se kloním k názoru, že vzpoura je těžší. Není to jen o potřebě větší sehranosti jako takové, ale taky mi přišlo, že na vzpouře je daleko více zapotřebí koordinace v reálném čase. Desítky až stovky ohrožených měst, poměrně náročná příprava obrany a nutnost řešit každou situaci "hned a tady". Také má větší vliv ekonomika. Pokud se svými surovinami (a že surovinou je svým způsobem i čas) nakládáte hůře než soupeř, začne se to pozvolna projevovat. Na dobývání lze i s malým kašpárkem hrát velké divadlo, na vzpouře nikoliv, takže člověk musí myslet do budoucna.
Dobře uznám že pokud se budem bavit o obraně měst tak je vzpoura oproti dobyvku těžší nicméně pokud se budeme bavit o dobývání města je vzpoura zase lehčí oproti dobývání
 
co furt máte proti vzpouře, když jste měli přehnaně 10 světů za sebou dobývko tak to se toho moc nepsalo jak to bylo na nic, ale jak je pár vzpour za sebou tak hned jak to mrví a po delší době si konečně zahraji vzpouru a nechám se překvapit kdo se tam ukáže a snad se najdou aspoň 2 silné skupiny co budou proti sobě
 
Nahoru