• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Emporion

3. Sinop - Výhra Zkus být tučňák, seal se celý svět držel v top5 bodů a top6 BB, zasloužená porážka - soupeř byl lepší.
Ostatní světy jsem nehrál, tak komentovat nebudu, ale vážně jsi byl celej svět v top 6 na BB?;)

k tomu nastavení... moc se to neliší od posledního světa a navíc vám končí dobývací svět, tak jste měli opravdu pustit spíše dobývko, nadruhou stranu asi to ovlivnila anketka, která se pouštěla nebo ne?
pozitivně hodnotím dobu vzpoury a nočák, negativně morálku, ale to je můj věčnej boj.

k souboji vzpoura vs dobývání
osobně mám mnohem raději vzpouru, kvůli respektování nočního

přikláním se k názoru že vzpoura je těžší, hlavně kvůli nutnosti koordinace jak při útoku tak při obraně...
o strategii, rychlosti obnovy atd by se dale mluvit až by se dodržel ali cap a hrálo by se opravdu v jedné aliance v počtu, podle nastavení světa :)
 

Thasoss

Grepolis tým
k tomu nastavení... moc se to neliší od posledního světa a navíc vám končí dobývací svět, tak jste měli opravdu pustit spíše dobývko, nadruhou stranu asi to ovlivnila anketka, která se pouštěla nebo ne?
Ano, ovlivnila to anketa i zpětná vazba. Nicméně světy jsou spouštěny natolik často, že věříme, že si nakonec i dobývkáři přijdou v rozumném časovém horizontu na své.
 
150 dní na dominanci je hrozně moc :(. K tomu 8 hodin na vzpouru je zase hrozně málo... Radši bych nějakou rychlou dominanci na rychlosti 5 třeba se vzpourou na 24 hodin :D
 
150 dní na rychlosti 3 není až tak hrozné, zvlášť když jde o vzpouru. Dominance-vzpoura rychlost 5 tu byla minulý rok o tomto čase a byla to celkem sranda, akorát bylo rozhodnuto 30. den :) (slabší psychika = reset)
 
75 dní je dlouhá doba :D :cool:

snad pro tentokrat zustaneš hrdě bojovat až do posledního dechu :)
bez dovolene a snad i banů ,když správci nám to dovolí :D
 
Ako to, že sa tu dnes nikto nepýta, kedy sa to pustí?
smiley-emoticons-confusednew.gif
 
hezké, ale taky jsem doufal že už svět poběží až se vzbudím no nevadí kafe na něco kouknu a snad to poběží až budu v práci už jsem si od grepu odpočinul dost nějak týden a ani mi to moc nechyběla ta droga :D
 

mikosansobi

Grepolis tým
Vážení hráči,
stále čekáme na resetování světa po testování. Pokud se nám nepodaří svět spustit do 16 hod, je pravděpodobné, že se start posune o den později. Omlouváme se za způsobené komplikace.
 
Nahoru