• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

Thasoss

Grepolis tým
Thanks for the suggestion! The attack planner is one of the oldest game features which has not been updated since its implementation indeed.
 
mě přijde že vývojáři tu appku snad vůbec nezkoušeli. nebo respektive ať ji zkusí hrát dva dny při cca 100 městech a bez zlacení. Za pár hodin jim velmi dojde co je špatně a co je třeba změnit...
 

Thasoss

Grepolis tým
Co přesně ti přijde jako nepohodlné a jak bys to navrhoval změnit? Je zapotřebí být konkrétní.
 
Predpokladam, ze kdyz kouknu na mapu a kliknu na mesto, ktere podporuju, tak nevidim, kolik podpor ode me prichazi a kolik jich v tom meste mam, bude opraveno, protze porad to nefunguje. Nebo mozna delam neco spatne a poradite mi.
Dekuji
 
Co přesně ti přijde jako nepohodlné a jak bys to navrhoval změnit? Je zapotřebí být konkrétní.
Nechci to tady nějak moc hejtit, pro někoho jako já kdo to hraje aktivně je to prostě celé špatně. Přeposílání surovin ve větším množství a do více měst - složité a zdlouhavé. To samé posílaní útoků a podpor třeba 300 útoků a 200 podpor, zkoušel to vůbec někdo? Než bych to všechno udělal tak polovinu nestihnu vůbec odeslat na daný čas. Tohle jsou stěžejní body hry proto sem psal že mi přijde že to vývojáři snad nehráli...
 
Chci nahlásit, že mi včera v appce přestalo fungovat zobrazování reportů. Alias, když jsem klikl, tak se mi nenačítal.

Nepříjemné, když to byla zrovna moudrost a stejně jsem kvůli tomu nevěděl, co jede xD
 

Thasoss

Grepolis tým
Nechci to tady nějak moc hejtit, pro někoho jako já kdo to hraje aktivně je to prostě celé špatně. Přeposílání surovin ve větším množství a do více měst - složité a zdlouhavé. To samé posílaní útoků a podpor třeba 300 útoků a 200 podpor, zkoušel to vůbec někdo? Než bych to všechno udělal tak polovinu nestihnu vůbec odeslat na daný čas. Tohle jsou stěžejní body hry proto sem psal že mi přijde že to vývojáři snad nehráli...
Velké množství měst bude nejspíš vždy vyžadovat velké množství času na správu. V ostatních podobných hrách velmi často manipuluješ jen s jedním městem, určitě ne s desítkami. Stovky měst jsou extrém, který se vyskytuje jen na nekonečných světech. Nicméně tady by se opravdu hodilo říct, co tě nejvíc otravuje a zda vidíš nějaké řešení.
Chci nahlásit, že mi včera v appce přestalo fungovat zobrazování reportů. Alias, když jsem klikl, tak se mi nenačítal.

Nepříjemné, když to byla zrovna moudrost a stejně jsem kvůli tomu nevěděl, co jede xD
Potřebujeme více informací - zda se ti to děje opakovaně, o jaké hlášení (čas a popis) a na jakém světě jde... a nějaký screenshot chování chyby by se taktéž hodil. Můžeš uvést i zařízení, ale to si když tak vytáhneme ze záznamů o přihlášení, pokud nepoužíváš telefonů více.
 
Nevím, zda se to děje opakovaně. Novou aplikaci používám jen výjimečně, jelikož mi není pohodlná.
1676741993306.png
Na světě "Dimale"

Screen nedám, jelikož ani nevím, co bych tam měl dát. Prostě jsem klikl na report, ale nic se nedělo

Xiaomi Redmi Note 7
 
Thanks for the suggestion! The attack planner is one of the oldest game features which has not been updated since its implementation indeed.

In March 2023 it will be two and a half years since I presented the proposal for the first time on the Italian forum. Will the developers have had time to view it? After all it's only been two years with no response

Here the link of the proposal and here a second time the proposal redone because the model of the topic had changed in the meantime
 

Přílohy

  • Screenshot 2023-02-18 alle 20.35.28.png
    Screenshot 2023-02-18 alle 20.35.28.png
    85,5 KB · Zobrazení: 13
Nevím zda s tím má též někdo problém ,nebo nechci číst staré příspěvky .Je to jednoduchý ale zároveň velice otravné ..
Zapnu aplikaci a sekne se mi to při načítání ,takže vidím jen nápis Grepolis a pěkné pozadí ,tento problém prosím trvá od samotného spuštění aplikace ..Pomáhá na to "ukončení aplikace " ,pro mazání dat aplikace " někdy ale nepomůže ani toto a aplikace se prostě nenačte , nikdy jsem takový problém s žádnou jinou aplikací neměl ,ale tento problém u této laciné sra ....přetrváva od samotného vzniku ,po čase to je už otravné a člověka to začne vytáčet ,když zkouší aplikaci spustit 10x po sobě ,nebo potřebuje na hře něco udělat ,samozřejmě někdy se ta aplikace spustí naprosto bez problémů ....Nevím zda s tím máte taky někdo problém ,nebo jsem jediný komu se to špatně spouští ,dělá mi to na WiFi i na datech...
 
Od spuštění aplikace na iOS se mi hrá neustále skáče do "načítací obrazovky". Hledal jsem důvod a zjistil jsem že to děla při změně připojení mezi daty a wifi. Vzhledem k tomu že mám na svém Iphone zapnutou funkci Asistent WiFi, tak mobilní aplikace Grepolis asi nedokáže posílat/přijímat data z jiných připojení v jednom okamžiku.

Problém:
Mám na Iphone zaplé DATA i Wi-Fi zároveň -> Spustím novou mobilní aplikaci Grepolis, přihlásím se a vše funguje jak má. Do cca 5min. naskočí znovu nabíhací obrazovka s nápisem Grepolis a nic se neděje (klidně i 10min.), když manuálně vypnu Data, tak hra opět naběhne a můžu pokračovat tam kde jsem přestal. Jestliže ale místo vypnutí DAT vypnu Wi-Fi, hra nenaběhne vůbec. Musím aplikaci vypnout a znovu zapnout.

Test1:
Spustil jsem mobilní aplikaci Grepolis na Datech mimo dosah Wi-Fi a přešel jsem se spuštěnou aplikací do dosahu Wi-Fi, mobil se přihlásil na Wi-Fi a aplikace normálně fungovala. Po cca 5min. opět vyskočí výše zmínený problém.

Test2:
Spustil jsem aplikaci na Wi-Fi (zaplé data) a se spuštěnou aplikací (do 1min. od spuštění) jsem vyšel z dosahu Wi-Fi a aplikace normálně fungovala na Datech bez problémů.

Mobilní zařízení: Iphone 13 Pro max (Model MLLA3CN/A)
iOS: 16.3.1 (problém byl i na starších verzích)
DATA - Operátor: T-Mobile
Poskytovatel pevného internetu: O2 (distributor CETIN)
Problém se vyskytoval při dosahu dvou Wi-Fi sítí (modem a repeater), na které se Iphone sám připojuje podle síly signálu)


To samé se mi stalo 2x i na Ipadu.

Asistenta WiFi často používám, proto ho nechci kvůli Grepolis vypínat.

Na Androidu jsem tenhle problém nezaznamenal.
 
Před patnácti dny tady koudy zmínil rozložení na šírku. Píši znovu protože to je za mě největší chyba aplikace tak aby to nezapadlo :)
Aplikace na mobil by měla být mobilní.. Takže jako ta stará, že jsem dokázal při jízdě na kole kouknout kdo jede útokem nastavit milice a kliknout si vesničky.. a ne teď ta nová kdy musím zastavovat při chůzi abych teda vůbec klikl vesničky..
Neporadím jak na to od toho tu jsou jiné lépe placené hlavy v Německu ale byl bych rád kdyby se tomu pověnovali :)
 
Psalo se to do jiného vlákna už několikrát. Řeknu zde to, co potřebuje změnit nejvíce dle mého názoru.

1. Rozložení na šířku je děsné. Šíleně nepraktické pro hru jako je Grepolis na telefonu. Jak to mám ovládat prosím pěkně?

2. Prostě a jednoduše se mi tam špatně na cokoliv kliká. Nemůže to být stejné jako prohlížeč. Na staré aplikaci nemám problém něco nakliknout. Možná se inspirovat? (Trošku se to od začátku zlepšilo, ale stále mi to nevyhovuje dostatečně, aby to bylo pohodlné).

3. Když tam něco píšu, tak přes klávesnici nevidím co. Je to pak dost těžké.

Nebylo by nejjednodušší nějak okopírovat starou appku a jen do ní pár věcí přidat? Eventy, přehlednější systém rozkazů a tadá. Super úspěch:D
Již 11. 11. jsem to psal
 
To by jste po vývojářích chtěli moc změn najednou. Teď tam máte dvě zásadní změny - zvětšené šipky v obchodu a dokonce si můžete znovu spustit tutoriál :)
Po update si mé Xiaomi zase není schopné zapamatovat přihlašovací údaje. Taras za pár týdnů končí, to mi bude stačit stará apka...
 
Nahoru