• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Thasoss

Grepolis tým
Svět běží něco málo přes měsíc. To je při jeho rychlosti dostatečná doba, aby se situace začala rýsovat. Jak to vypadá? Potvrdilo se, že nastavení je zábavné? Má to šťávu?! :cool:
 
Moderátor, admin náhodou nevieme kedy bude nový svet? a prípadne aké nastavenie a či je niekde hlasovanie a vieme ovplyvniť to ako bude vyzerať nový svet? ja som ešte nevidel napríklad svet kde je rýchlosť 7 to by bolo zaujimavé.
 
Jinak kdybyste někdo potkal tuhle pologramotnou opici, tak ať víte co je zač Zobrazit přílohu uživatele 2779


Za mě standartní postup, dělalo se to už x let zpátky, když někdo byl nad sílu jedince, tak se hold musela zapojit celá aliance.
Nějaké fejk útoky, útoky, kolky, ve dne v noci.. za mě v pořádku.
A pokud si dobře pamatuji, tak tohle se dělalo na abdeře zrovna proti 5776.

Tady spíše záleží, jak se to sdělení takové akce pojme, protože tady tohle nemusí zrovna vyznít dobře. Stačilo to jenom podat trochu více v klidu.


Každopádně by mě zajímalo, kdo ti tady tohle poslal.
 
Nahoru