• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Helike

Třetí svět roku 2023 je tu! Dominance, dobývání, podprůměrný limit pro počet členů nebo noční bonus ve vámi nejoblíbenějším intervalu... a jemně vyšší rychlost. Jak se vám tato kombinace zamlouvá? Podobný svět minulý rok vyhráli Tučňáci, kdo se odhodlá ukořistit Diovu jiskru pro sebe letos? Dejte nám vědět!

A až to vypukne, tak nezapomeňte hlásit, jak se vám hraje. :cool:
 
No musím povedať že bez ohľadu na to kto sem pôjde, tých 8h dobývanie bude masaker... to už tu nejakú dobu nebola táto mechanika že 22:59:59 ak sadne kolka do mesta bez demokracie a neuvratkuje sa/nezhodí v prvých pár minútach, je mesto garantovane stratené :D
 
Super nastavenie, jedine čo tak chcel som skúsiť rýchlosť 5 raz, ale okrem toho všetko super Dobývanie ,dominancia a bonus na -20% výstavby budov perfekt.
 
Ja si dávam pauzu od grepu vždy po odohratom svete minimálne pol roka len teraz 2 týždne dozadu som sa vrátil a čakam na nový svet tam už bolo neskoro sa prihlásiť
a aj tak su to divy to je na moc dlho dominancia lepšia
 
dívam se,že spravce fora muže dělat každa "blecha" :D o_O


myslel jsem si,že horší to byt už nemuže :D
mylil jsem se :D jde to do **** víc a víc :D

dělate to zadarmo,tak si nelze vybírat ... chápu :D
 
Vaše hloupé pindání zde celkově nedává moc smysl.
Člověk by si řekl,že ofciální forum by mělo mít nějakou úroveň. Tady tomu tak bohužel již není. Většina příspěvků nemá grepo podklad .
 

Thasoss

Grepolis tým
Vaše hloupé pindání zde celkově nedává moc smysl.
Člověk by si řekl,že ofciální forum by mělo mít nějakou úroveň. Tady tomu tak bohužel již není. Většina příspěvků nemá grepo podklad .
Mrzí mě, pokud nejsi s úrovní herního fóra spokojený. Myslím ale, že momentálně nejsnazší způsob, jak tuto zdejší úroveň pozvednout, je smazáním tvých příspěvků. Opravdu nerozumím, proč se sem pokaždé chodíš pouze vybít na ostatních. Až do tvého příspěvku se všichni ostatní bavili směrem ke hře. Pak jsi přišel ty:
dívam se,že spravce fora muže dělat každa "blecha" :D o_O


myslel jsem si,že horší to byt už nemuže :D
mylil jsem se :D jde to do **** víc a víc :D

dělate to zadarmo,tak si nelze vybírat ... chápu :D
A tímto způsobem napadl člověka, který ze své vlastní iniciativy, z legrace a pro podporu zdejšího ducha založil téma s nastavením a diskuzi ke hře, protože ani po hodině od vytvoření sekce se z mé strany nic nedělo (dělo by se až příští den). Já s tímto krokem nemám problém, ani žádný z hráčů s tím nemá problém, až na tebe. Pokud chceš, můžeš mi do PM vysvětlit svou motivaci. Takto se ale nechováš ani zdaleka poprvé.
 
Nahoru