• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Dimale

Omlouvám se, tak tedy dvě. Jaký tam byl limit? 30+? :D

Napiš mi těch 5 aliancí a možná se to naučím :)
Protože o rytíře jste se začali zajímat, až jak jsem přešel :)

K tomu dalšímu se vyjádřím potom, škoda že si to neumíš odůvodnit podle reality :D
Nechci se s tebou hádat, ale příjde mi, že se Lamky začali zajímát o Rytíře, když jsem hrál proti nim já na frontě... pokavaď vím, tak jsem byl pro ně priorita jedna... pak si přešel ty, ale to už dávno lamy na nás jezdili akce a vše :D Takže mě tu nemusíš touhle zprávou ponižovat, protože to vyznělo, jak kdyby si o mě řekl, že jsem zero a ty hero
 
Jsi dobrej že jsi top 25 v bb, klobouk dolů :D ale nic extra to není, když svět většinou dohrává pod 100 aktivních lidí :D dvakrát jsem na tebe narazil a dvakrát jsi nic nepředvedl a pořád tu budeš vypisovat nesmysly o Lamách :D Třeba na dalším světě nám to nandáš :eek:

btw kolik si na golgi sebral měst Tučňákům? A kolik měst na Rhammu Kuřátkům? A na Dimale Lamám? Jak proti tobě hrajou zvířata tak nevíš kudy kam :(
Říká někdo kdo se na Rhammu nabodoval s Akureiri aby jste byli 1. a 2. v žebříčku :) neboj vím to chudáci ti hráči kteří vás celou dobu tahali bez kterých by jste ten svět nikdy nevyhráli
 
Nechci se s tebou hádat, ale příjde mi, že se Lamky začali zajímát o Rytíře, když jsem hrál proti nim já na frontě... pokavaď vím, tak jsem byl pro ně priorita jedna... pak si přešel ty, ale to už dávno lamy na nás jezdili akce a vše :D Takže mě tu nemusíš touhle zprávou ponižovat, protože to vyznělo, jak kdyby si o mě řekl, že jsem zero a ty hero
Nemělo to tak vyznít, každopádně to co se dělo potom, bylo ze strany lamek daleko aktivnější vůči rytířům.
Hlavně jsme pak na té frontě hráli proti nim spolu.
 
Žebříček bojovníku je směrodatný v čem? xD Kdo si o koho vymlátí víc army mezi spojenci? :D
Tak to je váš příklad ne můj já útočím na nepřátele takže u mě ten žebříček ukazuje že jsem dobrej ale máš pravdu že třeba u vašich hráčů jako je ChelsanLuke nebo Akureiri a mohl bych pokračovat to směrodatný není když neumí nic jiného než se bodovat navzájem:)
 
Nahoru