• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Dimale

Že jsem tě sólo neviděla :rolleyes:
Tak se zkus někdy dívat a ne jen stavět domečky :D

Solo myšleno bez party, nehraju pravidelně.
Každopádně sám na sebe čas od času hraju taky :)

On nechápe nic Simčo. To je ztracený případ tohle
smiley-emoticons-lol.gif
Ty by ses měl ztratit.
Těším se na další vzpouru, doufám že tam budeš mít zase 3 aliance, abys něco uhrál :D
 
Tak se zkus někdy dívat a ne jen stavět domečky :D

Solo myšleno bez party, nehraju pravidelně.
Každopádně sám na sebe čas od času hraju taky :)


Ty by ses měl ztratit.
Těším se na další vzpouru, doufám že tam budeš mít zase 3 aliance, abys něco uhrál :D
taky se těším a doufám, že si seženeš lidi aspoň na 5 aliancí, co za tebou půjdou
 
Tak se zkus někdy dívat a ne jen stavět domečky :D

Solo myšleno bez party, nehraju pravidelně.
Každopádně sám na sebe čas od času hraju taky :)


Ty by ses měl ztratit.
Těším se na další vzpouru, doufám že tam budeš mít zase 3 aliance, abys něco uhrál :D
A proč nemáš partu? Hm. Nikdo s tebou asi nevydrží moc dlouho, co? :/

Btw čekám až mi tu napíšeš vyjádření k těm lžím co jsi pravil :D
 
Tak se zkus někdy dívat a ne jen stavět domečky :D

Solo myšleno bez party, nehraju pravidelně.
Každopádně sám na sebe čas od času hraju taky :)


Ty by ses měl ztratit.
Těším se na další vzpouru, doufám že tam budeš mít zase 3 aliance, abys něco uhrál :D
Promiň, domečkář tedy opravdu nejsem :D
Taky se těším, až tě na vzpouře potkám, jsem zvědavá, co uhraješ ty :p
 
Já mám pocit, že jste trošku pomatení. Grepolis je týmová hra. Na nějakých "statech" jednotlivce doopravdy moc nezáleží.
To by jste si třeba uvědomili, kdyby jste byli něco jiného než začátečníci :/

Raději budu mít vždy alianci 40 "normálních" hráčů, kteří vědí jak se hraje. Než 3 namachrované zlatiče a 37 neaktivců. Ale to je na volbě každého :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Počkejte, až se někde objevím já. To vás chci teprve vidět! :D To když jsme u toho vyhrožování coming backy.
Grepolis je týmová hra. Na nějakých "statech" jednotlivce doopravdy moc nezáleží.
Ani nezáleží na tom, jestli je někdo "stálý člen", nebo ne. Buď přispěl k výhře, nebo ne. Nejpevnější celky se nejčastěji skládaly z hráčů, kteří předtím hráli proti sobě. Jak znělo to řecké přísloví? Je-li válka u konce, uzavři spojenectví?
 
Já mám pocit, že jste trošku pomatení. Grepolis je týmová hra. Na nějakých "statech" jednotlivce doopravdy moc nezáleží.
To by jste si třeba uvědomili, kdyby jste byli něco jiného než začátečníci :/

Raději budu mít vždy alianci 40 "normálních" hráčů, kteří vědí jak se hraje. Než 3 namachrované zlatiče a 37 neaktivců. Ale to je na volbě každého :)
Yes ono je jedno kolik bb a kultury z toho máš hlavně že jsi aktivní :)
 
Stavět olky a jezdit na sos je směrodatný? Nebo jak to mám chápat?
Myslel si zlatit olky a ani nevedieť zostreliť sos, a potom si napísať na profil "JDU SI PRO VÁS", ďalší deň to upraviť na väčšie písmo, keby sme to ten prvý nevideli, a potom to po týždni zmazať, lebo zistíš, že nemáš vôbec šancu?
 
Naposledy upraveno:
Myslel si zlatit olky a ani nevedieť zostreliť sos, a potom si napísať na profil "JDU SI PRO VÁS", ďalší deň to upraviť na väčšie písmo, keby sme to ten prvý nevideli, a potom to po týždni zmazať, lebo zistíš, že nemáš vôbec šancu?
Z tvojí strany zase jenom kecy kecy a kecy další příklad hráče kterej je vidět maximálně tak ve zprávách :)
 
Nahoru