• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Jak už jsem jednou psal s tou obávanou aliancí to má opravdu ale opravdu málo společného :)
Napíše někdo, kdo je v ali, která proti nám udělalo spojko o kolika lidech? Bylo vás skoro 100 proti 33 hráčům. Tak být tebou, bych nepsal, hrdino, jelikož vaše ali od prvního dne nešla proti nám ve vyrovnaném počtu ;) A dál na tebe fakt nemá smysl reagovat, co tu už pochopili kolegové přede mnou :)
 
Ale přeci nebudeme brečet kvůli počtu lidí, věděli jsme do čeho jdeme jako každý svět a počítali jsme s tím. Každý máme tu svojí pravdu. :)

btw pro trhače: je pravda, že nám chybí pár ostrých nicků a tužek, ale asi to stačí, když jsi ani jednou nevyjel kolkou.
 
@asukita ja si moc dobre pamatuju na Olympii a co jste mi tam provadeli a bylo to uplne to same
od te doby te moc nemusim... na kamarada jsem se nikdy nehral
Tucnaky zalozil Thorst a Darios, Zkus byt lepsi jsem zalozil ja a Pepa, zkus byt Tucnak vzniklo rovnocennym spojenim techto ali
vubec nevim na co se tady narazi, ja uz s grepem nemam nic spolecneho ale prislo mi vtipne ze osoba ktere je tahle taktika dost blizka a ja osobne jsem to pocitil tady bude moralizovat :D
pekny vecer vsetkym
 
@asukita ja si moc dobre pamatuju na Olympii a co jste mi tam provadeli a bylo to uplne to same
od te doby te moc nemusim... na kamarada jsem se nikdy nehral
Tucnaky zalozil Thorst a Darios, Zkus byt lepsi jsem zalozil ja a Pepa, zkus byt Tucnak vzniklo rovnocennym spojenim techto ali
vubec nevim na co se tady narazi, ja uz s grepem nemam nic spolecneho ale prislo mi vtipne ze osoba ktere je tahle taktika dost blizka a ja osobne jsem to pocitil tady bude moralizovat :D
pekny vecer vsetkym
Uff, už jsem si začínal myslet, že si pamatuji něco, co se nestalo... Když tu půlka světa tvrdí, že Thorst ukradl Tučňáky o_O:D
 
@asukita ja si moc dobre pamatuju na Olympii a co jste mi tam provadeli a bylo to uplne to same
od te doby te moc nemusim... na kamarada jsem se nikdy nehral
Tucnaky zalozil Thorst a Darios, Zkus byt lepsi jsem zalozil ja a Pepa, zkus byt Tucnak vzniklo rovnocennym spojenim techto ali
vubec nevim na co se tady narazi, ja uz s grepem nemam nic spolecneho ale prislo mi vtipne ze osoba ktere je tahle taktika dost blizka a ja osobne jsem to pocitil tady bude moralizovat :D
pekny vecer vsetkym
za sebe - děkuji za upřímnost, na to musí být žaludek
jen to ukazuje tvou neschopnost oddělovat světy, a proto nemáš ani páru o čem tu mluvím, když říkám "šikana" napříč světy - v ali na Olympii jsme byli čtyři, bylo to přesně na tom jednom světě a nemusíš mě proto že si to nedával, na dalším světě pak napíšeš že bys rád abych byla v hlavní ali, a když skončíš s hrou v uvozovkách, tak dostanu nálepku dámského přir..nevim jak lépe vyjádřit dokonalý herecký výkon
za tučňáky - děkujeme za vyvrácení pomluv a pochybností
 
Naposledy upraveno:
Kdo začal útoky v noci? Tučňáci nebo ovečky? To je to, oč tu běží.
Nebo tak nějak to bylo v Hamletovi, ne?
Tak či onak s tím člověk musí počítat. A je jedno jestli začala jedna strana nebo druhá.

Je to jen o dohodě. Např. s Achym jsme se stali kamarádi a navzájem si posíláme reporty kdo co sejmul :)
Kdyby mi kdokoliv napsal "Hele zrovna mám před sebou divokou noc se slečnou" tak tě nechám na pokoji. Jsme lidi žeo.
 
Nahoru