• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

za sebe - děkuji za upřímnost, na to musí být žaludek
jen to ukazuje tvou neschopnost oddělovat světy, a proto nemáš ani páru o čem tu mluvím, když říkám "šikana" napříč světy - v ali na Olympii jsme byli čtyři, bylo to přesně na tom jednom světě a nemusíš mě proto že si to nedával, na dalším světě pak napíšeš že bys rád abych byla v hlavní ali, a když skončíš s hrou v uvozovkách, tak dostanu nálepku dámského přir..nevim jak lépe vyjádřit dokonalý herecký výkon
za tučňáky - děkujeme za vyvrácení pomluv a pochybností
no praveze ja umim oddelovat svety ale jen do urcite miry, kdy to ma smysl a prave jsi to potvrdila tim cos napsala... vzdy se snazim byt objektivni a za hru na Sinopu jsi si pozvanku do hlavni ali zaslouzila tak proc bych byl proti
to ze te moc nemusim za nektere tve zpusoby je vec, ktera souvisi s charakterovymi vlastnostmi a bylo by hloupe uplne zapominat na veci, ktere se staly v minulosti... ale myslim ze jsem ti to nikdy pocas svetu nedal pocitit, protoze jsi byla jednou spoluhrac a ja nestojim o spory ve vlastni ali
 
no praveze ja umim oddelovat svety ale jen do urcite miry, kdy to ma smysl a prave jsi to potvrdila tim cos napsala... vzdy se snazim byt objektivni a za hru na Sinopu jsi si pozvanku do hlavni ali zaslouzila tak proc bych byl proti
to ze te moc nemusim za nektere tve zpusoby je vec, ktera souvisi s charakterovymi vlastnostmi a bylo by hloupe uplne zapominat na veci, ktere se staly v minulosti... ale myslim ze jsem ti to nikdy pocas svetu nedal pocitit, protoze jsi byla jednou spoluhrac a ja nestojim o spory ve vlastni ali
v tom případě jsi opravdový charakter, že si se mnou dokázal hrát i přes své trauma, ale léčit to je lépe zde na foru, protože není dobré zapomínat na věci které se staly v minulosti, chápu, já si tě z toho světa ani nepamutuji, tak promiň, pamatuju si beňisse, jeho hra mě fascinovala, ale jinak já nestojím o spory obecně, nejen ve své ali, a nemám ti jak pomoci, bylo by lepší to ventilovat jinde protože celá diskuze vůbec není o mě, ale ty už zřejmě jinde než na foru nehraješ
 
Ano, útoky v noci jsou povoleny, ale to nemění nic na tom, že nenechat někoho účelně vyspat je prostě prasárna :)

A že u vás máme krysu? Spíš máte v ali pár normálních lidí, co s tímto stylem hry nesouhlasí :) Protože to je pořád jen hra, ale někteří z toho dělají smysl svého života :)
je sranda jak tu píšeš že je to prasárna a kdo ví co, ale si pamatuji jak jsi mi na abdeře psala, že pokud nepřestanu utočit/pipat v noci tak zařídíš ve sve alianci, abych si už nezahral a nevyspal se, ale to je jen moje blbá připominka promin
 

Thasoss

Grepolis tým
Dřív (bavím se tu o 7 a více letech nazpátek) to byla vzácnost. Noční fake útoky se nedělaly vůbec. Ne proto, že by na to existovaly nějaké dohody, ale proto, že to zkrátka nikomu nestálo za to a nikoho to nenapadlo. Opravdové noční útoky naopak měly nějaký dopad. Vstal jsem ve 4 hodiny ráno, za hoďku spálil protivníkovi 3 tisíce lodí, udělal 20 vzpour... a zase šel spát a spoluhráči mohli ráno v 9-10 hod. rozjet druhou vlnu. Noční zátahy takového ražení mnohdy nečekali ani vlastní spoluhráči, natož nepřítel, který tím pádem ke hře nevstal. Mělo to taktický význam dělat. Kdežto teď se v noci odehrávají boje, které by mohly s úplně stejným výsledkem (vč. sednutí do města) proběhnout i ve dne. Obě strany se zbytečně připraví o spánek jenom proto, že útočníka zmohl pocit, že útočit v noci je něco geniálního a překvapivého. Není, lidi se naučili ke hře vstát, ač s nelibostí. Už to přestalo být chytré i efektivní.

Zajímalo by mě, v jakém bodě se to takhle překlopilo. Asi ale během relativně krátké chvíle odešla větší část veteránů & přišla větší část nováčků naráz.
 
Zajímalo by mě, v jakém bodě se to takhle překlopilo. Asi ale během relativně krátké chvíle odešla větší část veteránů & přišla větší část nováčků naráz.
Zavedení pípáků ve velkém thasi to bude onen zlom si myslím...

v době o které mluvíš každý neměl chytrý mobil a data a skoro 100%ohlášení útoků... A rozhodně lidé nespali s notebookem u hlavy jak je na dnešním dobývku zvykem :)

Reálné útoky které popisuješ se stále dějí ale spíš na vzpouře...
tam je to někdo nezareaguje=jedeš mu na všechna "zaindexovana off města" (a hodně lidí na konec nocaku nevstává)

edit: na vzpouře mi totiž až na posledním světě bylo vysvětleno že útok co vyjede ve čtyři a dopadá na 6.00.01 je podle dnešní vzpourařské definice noční útok :cool:

na dobývku ? někdo nereaguje/spí
zkusíš kolo, buď teda take projíždíš známá off města, nebo se naopak snažíš daného nevzbudit, (neupozornit že se něco děje)
 
Naposledy upraveno:
Zavedení pípáků ve velkém thasi to bude onen zlom si myslím...

v době o které mluvíš každý neměl chytrý mobil a data a skoro 100%ohlášení útoků... A rozhodně lidé nespali s notebookem u hlavy jak je na dnešním dobývku zvykem :)

Reálné útoky které popisuješ se stále dějí ale spíš na vzpouře...
tam je to někdo nezareaguje=jedeš mu na všechna "zaindexovana off města" (a hodně lidí na konec nocaku nevstává)

edit: na vzpouře mi totiž až na posledním světě bylo vysvětleno že útok co vyjede ve čtyři a dopadá na 6.00.01 je podle dnešní vzpourařské definice noční útok :cool:

na dobývku ? někdo nereaguje/spí
zkusíš kolo, buď teda take projíždíš známá off města, nebo se naopak snažíš daného nevzbudit, (neupozornit že se něco děje)
1680641992484.png
 
Dobrý tleskám ano uznám tohle mi nevyšlo v momentě co jsem si uvědomil že jsem to poslal se všema olkama už to nešlo stáhnout a stáhnout ty olky zpět jsem prostě pak nestihl no....stane se ale furt lepší tohle než někteří hráči od vás co ani neví který kouzlo použít na kterej typ jednotky :)
:-DDD
Možná lepsi kterékoliv kouzlo než diák. :eek:) ale na to příjdeš,neboj.
 
Nahoru