• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Vysvětlíš mi prosím jak lze použít diak na útok co jde na dobyvko? To by mě docela zajímalo :) asi nějaká nová funkce že se dá kouzlit i na útoky co jdou na dobyvko
No jo, jsme lamy, co dodat... Ale tak čest nám, že to proti takovým profíkům stále nevzdáváme a bojujeme! ;) Btw začít se tu posmívat za kouzla,když hraješ v ali jaké hraješ, to chce hodně velkou dávku odvahy nebo hlouposti. Osobně se přikláním k druhé možnosti :D
 
Kvalitativně na vás nemáme, tak to musíme hrát přes support :rolleyes: ani to poslední dobou nefunguje ale :(
Jo hlavně ty tomu moc přispíváš, takovýho (vulgarity) bych si určitě někdy vzal taky do Ali , běž se radši učit do školy, věřím že 9. Třídu zvládneš, když se na to budeš soustředit jak na vyplakáváni na supportu
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Gratulujem @Hatchies
smiley-emoticons-bussi2.gif
 
Pacienti,tak jak pokračuje bodování? Gratuluju,posíláte tuhle hru někam kam jsem nikdy nechtěl. :)))) Jen tak dále (y)...
o čem to mluvíš?
hanka nikdy nic takového nedělala

šíleně se těším na den, kdy se tohle bude aspoň nějakým způsobem trestat, je to sraní do huby hráčům co hrají normálně
 
Naposledy upraveno:
Nahoru