• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Imbros

S tím se musíš obrátit na určité experty, kteří staví letky jedině skrz Hérakla, a dělají tak z doplňkových jednotek stěžejní. :rolleyes:
no ale zas musíš to brát z té stránky, že ti hráči nijak neporušují pravidla hry a pouze efektivně využívají herní mechaniky... já v tom osobně nevidím nic zlého a ani ono héraklování nevnímám jako tak velký problém... prostě pokud jsou hráči pracovití tak jsou odměneni... stále neuděláš celkově jako ali zas až tak moc letek aby to byl game changer
 
no ale zas musíš to brát z té stránky, že ti hráči nijak neporušují pravidla hry a pouze efektivně využívají herní mechaniky... já v tom osobně nevidím nic zlého a ani ono héraklování nevnímám jako tak velký problém... prostě pokud jsou hráči pracovití tak jsou odměneni... stále neuděláš celkově jako ali zas až tak moc letek aby to byl game changer
Endre, problém u hérákla nejsou letky, ale neomezená kouzla ( zejména diův hněv).
 
Při zaplé prozírce máš za 125 mečů přízeň na jeden diův hněv (pokud dáš Herákla na max). A upřímně -> výroba mečů defacto neomezená je :D
 
A problém nastává, že asi nejlepší řešení, jak proti tomu hrát, je dělat to též. Mno. A pak už je to Grepo jen o stavění měst, páč útočit se prostě nevyplatí
smiley-emoticons-idea2.gif
 
Možná zkuste začít používat kouzla na své útoky a klikat neustále další. Tak jak to dělá xx hráčů… :D Možnosti máte stejné.
 
Počkat cože
smiley-emoticons-irre4.gif
. To mě nikdy nenapadlo si představ :p Btw dá se to obejít to neustále klikání taky + nemůžeš to dělat na víc útoků (pokud nepodvádíš :p ) a s jedním útokem toho moc neuděláš
 
Čumím že si na to stěžuješ zrovna ty, nečekal bych že posíláš více jak jeden útok :D Jsem myslel že na to máš vždycky xx ostatních hráčů :D
Pokud se to dá obejít jak píšeš, tak se to dá obejít i z druhé strany.
 
On je rozdíl mezi stěžováním si a mít zájem, aby to tu nějak dobře fungovalo. Nemusíš to přenášet do nějaké osobní roviny ;)

Jop, jde to obejít -> můžete s aliancí toho kdo herákluje spamovat celý den/týden útoky (primárně faky), aby to vzdal a až bude vyčerpaný, tak teprve jet mezi faky fullky. To mi ale nepřijde jako fajn způsob, jak hrát Grepolis
smiley-emoticons-ins-auge-stechen.gif
 
No vidíš, že si na to přišel. Jak jednoduché :D
Naopak, herakl funguje moc dobře, je jen na tobě, jak ho budeš využívat.

Možná to není úplně fajn způsob jak hrát( tak samo jako mít 2-3 full aliance), ale je to účinný způsob. Pár let zpátky úplně normální strategie, která se aplikovala dost často.
 
@Thasoss máme tady menší chybku systému. Po útoku vidí obránce hodnotu naplnění prozírky útočníka. Hodnota je přesná. Je to nějaká nová vlastnost nebo jenom chyba?
 

Thasoss

Grepolis tým
Poprosím o dodání screenshotu primárně z pohledu obránce a pokud se zadaří, tak i z pohledu obránce (ze stejného boje). Klidně do PM. Nemáme informaci o tom, že by se to takto mělo chovat.

Díky.
 
Nahoru