• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokec - "Olympijské hry"

DeletedUser1324

Guest
Proč by ne?... Mě osobně to nedělá žádný problém. Jen jsou zapotřebí dobré mikrofony - nejlíp s nějakým katalizátorem ale on to má málo kdo - nebo elektrické nástroje a nějaká externí zvuková karta jako třeba Lambda.
Já bych celou písničku musel na bicí skončit... Nejdříve by to vedla kytara potom by se přidala basa potom housle či jiné nástroje které hru jako takovou nevedou a nakonec bicí.
Ono to všechno jde nějak vymyslet :)
 

DeletedUser7382

Guest
Nápad není špatný, ale myslíte, že každý má u sebe patřičné přístroje ? Takových tu moc asi nebude. ;)
A já nemám ani hudební nástroje, natož abych na ně uměl hrát, což jsem nikdy nezkoušel. :p
 

DeletedUser1324

Guest
No já osobně můžu zapůjčit... Mám bicí, akustickou kytaru, španělku, elektriku, baskytaru, housle, violu a triangl:)
 

DeletedUser7382

Guest
Nezapomněl, má jen málo času. Snad se na to v brzké době vrhne.
 

DeletedUser

Guest
to je další z tajemství, které znají jen vyvolení :p
já si to taky musela zjistit sama ;)
 

DeletedUser7382

Guest
Dobrý, ne ? Už se mi i stalo, že jsem měl adresu na několik řádků, takže to nahradit slovem "tady" bylo určitě vhodné. Ale dělávám to, i když to není tak šíleně dlouhé - vypadá to totiž líp. :)

SaraS: Já si to taky zjistil sám. Nechápal jsem, jak nějaké jakékoliv slovo může být odkazem. Viz Sultanova oblíbená odpověď na dotazy - Kdo hledá, najde; kdo nehledá, spamuje (což dával často jako odkaz)... Stačí dát "citovat" a hned je vidět, jaký BB-kód byl použit. A to platí všeobecně na jakékoliv BB-kódy, i ve hře.
 

DeletedUser7382

Guest
Neměly by se kvůli přehlednosti Olympijské hry přesunout do Soutěžního archivu ? ;)
 

DeletedUser40

Guest
Co takhle zkusit hledat? Stačí do vyhledávače zadat slovo olympijské hry, přeji hodně štěstí.)
 
Nahoru