• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - diskuze

DeletedUser

Guest
Prepáčte, musím to sem dať :D


Češi majú mojžiša ale my máme ježiša :) Lacko :-* chlapci to je ono! :-*

Mali by sme držať spolu nie?, veď sme boli jeden národ!! :(

[SPOIL]
481392_428381107181405_354237904595726_1574169_291446501_n.jpg


Ako môže niekto niečo takéto napísať??!!! :-! :grr :?
582408_10150910449954313_116359529312_9239568_740051646_n.jpg
[/SPOIL]

Stretneme sa s Rusmi vo finále :D :D :D


Slovensko!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Tak co, jak jste spokojeni s letošním mistrovstvím? Líbila se Vám hra českého týmu? A co slovenského, zasloužili si stříbro? Jste spokojeni se svým výsledkem v tipovací soutěži? Povídejte, přehánějte.)
 

DeletedUser6880

Guest
Ano vše se mi líbilo až na malou návštěvnost ve švédsku a to že nemámě Vůjtka!!!!! Slováci dobře....
Dal by jsi sem i výsledky např. Nejbrankář, nejproduktivnější hráč.....atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj mistrovství slušné mimo návštevnosti ve švédsku to bylo hrozné,vyhrál to nej favorit alespon u mě měli Malkina v šílené formě a slováci je už nemohli zastavit.Ale fandil jsem slovákum to je ja
sné..přeji krásný den

jo a stipovačkou jsem spokojen žádný propadák
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
OSKLEX, to jsem rád, že jsi spokojen. :)

mplayer, není problém, pěkný článek o tom najdeš na stránkách IIHF.
smile.png


nejlepší brankářJán Laco
nejlepší obránceZdeno Chára
nejlepší útočníkJevgenij Malkin
neproduktivnější hráčJevgenij Malkin
nejlepší střelecJevgenij Malkin
All-Star tým
Laco (SVK)
Chára (SVK) - Nikulin (RUS)
Malkin (RUS) - Thoresen (NOR) - Zetterberg (SWE)
 

DeletedUser6880

Guest
Děkuji Laco si to zaslouží a Malkin to všechno vymetl:-(Slovensko gratuluji!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Tieto MS dopadli v celku fajn, cesi aj slovai odisli z metalom ale viac sa tesim z nasho striebra :D chlapci si to zasluzili, makali a Rusi boli od zaciatku favoriti, ved su aj rozlohovo trosku vecsi tak mali z coho vyberat
 
Nahoru