• Vážení hráči! Dne 17.8.2021 nový svět - Mochlos otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Dominancí a speciálními bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 15. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.247. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Před chrámem se jednou s rozbřeskem dne objeví zlověstná skříňka. Vedle ní, klečíc v slzách, se modlí velekněžka k bohům, aby ji zbavili tohoto zrádného artefaktu. Obává se, že zlí duchové, kteří leží uvnitř, mohou občany tohoto města potrápit. Když dokončí svou modlitbu, Pandořina skříňka se otevře a temní duchové uniknou ven. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. štírek

Kolonizační lod a občane

Ahoj je to tak mám otazku poprvé :DDD Vím že jsem to vědel ale jak jsem tu dlouho nebyl tak to už nwm takže moje otazka je že když udělám kolonizační lod což stojí 170 obyvatel a když pošlu kolonizační lod na dobyvaní tak když dobyju město tak tech 170 obyvatel se mi připočte do toho noveho...
  2. štírek

Velikonoční obraz - štírek

Tak mám obrázek sice asi nebude nej ale dal jsem si to trochu práce
  3. štírek

útočná skupina a obraná skupina

Ahoj Napadlo mě že bys me do hry mohly dát útočnou skupinu a obranou skupinu. Vysvětlení:Hráč by mohl si uložit jednotky připravené na útok,a kdyby na tebe někdo útočil tvé uložené jednotky v útočné skupině by byly schovaný,a nemohly by být poškozeny.Obraná skupina bude fungovat tak,že do...
  4. štírek

štírkův blog

Ahoj Založím si blog o tom jak dospívám jelikož jsem prďola :D.Jinak jsem byl celýýýýýýý dny nemocný což byl otrava:-!.Dokonce mi už chyběla ta škola kterou říkám mučírna!Zrovna v mátě berem dělení se zbytkem:-/.Docela je to dobrý ale mám strach do budoucna.Pořád nechápu % a jestli se do...
  5. štírek

Přátelé

Ahoj Napadlo mě že bys me do hry mohly zavést přátele.Na př:Já štírek zná hráče Thasoss.Chce si ho dát do přátel aby měl s ním pořád kontakt. Výhody Uvidíš Jestli je online nebo ofline. Budeš moci se koukat na jeho město. Nemůže na tebe útočit. Přátelství které vydrží Měsíc dostanou oba...
  6. štírek

Představte se světu Sigma

Dobrý den Grepolisáci Nevíte kde se představit? Na to mám řešení.Zde se můžete představit všem. jak se představit? Jméno: Jak se jmenuješ na na tomto světě (nebo i v reálném životě)? Moře: Na jakém moři hraješ? Aliance: V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Jsi s ní spokojen...
  7. štírek

Zajímavé reporty- aneb nestyďme se, pochlubme se.

Dobrý den spoluhráči, chcete ukázat, jak se vám povedl útok nebo obrana, ale nevíte kam to dát? Na to já mám řešení založíme téma kde se můžou dávat hlášení. Nevíte jak ukázat hlášení? Normálně to můžete vyfotit aplikací jménem Ashampoo 5 nebo omrkněte příslušný návod. Dodržujte Pravidla fóra...
  8. štírek

Pochlubte se s boji

Tak vidím že se tady nemůže kdo pochlubit z boje tak vám přeji hezkou zábavu a dodržování pravidel http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?4996-Pravidla-f%C3%B3ra&p=70780&viewfull=1#post70780 Z pozdravem štírek
  9. štírek

"Příběh - legenda - štírek

Byl to den jako každý ale jednoho dne přišel hráč s jménem štírek na svět Rho.Byl připraven čelit všemu a to s městem Lord štírek.Byl odhodlán bojovat i proti nejlepších v dějinách.To je jeho cíl.Ale nemá to lehký musí stavět základy obranu hradby armádu sklady a budovy na...
  10. štírek

Historie

V této části se budu věnovat vztahu historie a mytologie, kdy mytologie zasahuje do dějin či dějiny sami jsou nějak do mytologie zakomponovány. Každý systém má nějaké legendy o vzniku světa, mýty o vysvětlení různých úkazů. Vzhledem k historii jsou nejzajímavější legendy o vzniku světa. Často...
  11. štírek

Mystéria

V této části bude uvedeno pár příkladů, kdy byli dějiny nějak zakomponovány do historie či dějiny mytologii nějak změnily. Těhto příkladů bude opravdu jen pár, protože tento druh interakce nebyl tak obvyklý jako interakce druhým směrem (tj. mytologie ovlivňuje dějiny). Řecká mytologie V...
  12. štírek

Severští bohové

Baldr BaldrBůh světla. Jeho jméno znamená "jasný" či "zářící". On údajně naučil lidi používat léčivé byliny. Jeho rodiči jsou Odin a Frigg z rodů Ásů. Společně se svou ženou Nannou a slepým bratrem Hödem žili v paláci Breidablik. Jeho matka mu zajistila nesmrtelnost, když každá věc na...
  13. štírek

Egyptští bohové

Anubis Anubis Strážce hrobek, bůh mumifikace, naděje a průvodce mrtvých. Údajně byl zplozen bohem Osirisem a jeho sestrou Nefthys, která jej svedla. Bývá zobrazován se šakalí hlavou. Místem jeho kultu byl kraj Sako. Mumifikaci vymyslel, když byl jeho otec Osiris zavražděn a jeho tělo bylo...
  14. štírek

Řečtí bohové

Afrodité Bohyně lásky a krásy. Byka adoptivní dceraou Dia. Sama vznikla z mořské pěny v místech, kam Kronos hodil Uranovy varlata. Zeus ji za manžele určil Hefaista. Afrodité mu však byla nevěrná s celou řadou bohů i smrtelníků. S bohem Aréem zplodila bůžka Erota, s Hermem oboupohlavního...
  15. štírek

Představte se světu Rho

Ahoj Grepoolisáci, chcete se představit? Správný formát (zkopírujte si): Jméno: Jak se jmenuješ na Rhó (nebo i v reálném životě)? Moře: Na jakém moři na Rhó hraješ? Aliance: V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Předchozí světy: Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého...
  16. štírek

Aliance Ochránc Dia

nyní je tu Aliance Ochránci Dia příběh:Bůh Zeus je nejsilnější bůh ze bohů podle pověsti.Píše se že Zeus má dva bratri.Poseidona a Hádese.Poseidon je vládce moře.Hádes je vládce temnoty.Zeus bojoval proti Hádesovi.Hádes vyhrál dokuď jeden můž neudělal velký čin.Postavil se proti Hádesovi a...
  17. štírek

štírek-nejposvatější maják v Řecku

Jednou bohové postavily maják na lese ale jednou za čas byl Hádes proti.Tak les začaroval aby se tam nikdo nedostal.Hádes ale zapoměl na jednu věc.Kouzlo nefunkuje na bohi.Jeho bratří Poseidon a Zeus kouzlo zníčily.Po dlouhý době měl Zeus syna Herkules Vložil ho do majáku A byl tam celých 10...
  18. štírek

Návrh na novou specialní budovu

dostal jsem nápad na novou specialní budovu Jídelna Popis: Zvišuje 20% síly vojáků Náklady: 9050 dřeva,12600 kamení a 6720 stříbrných minc Potřebné úrovně na budovu Senát 24 Sklad 25 Statek 28 Akademie 18 Max úrovně budovy 1 snat jsem na nic nezapoměl
  19. štírek

Představte sebe světu Pi

tady se seznamte Jméno: Jak se jmenuješ na na tomto světě? Moře: Na jakém moři hraješ? Aliance: V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Aliance spokojenost: Jsi s ní spokojen? například: Jméno štírek Moře 54 Aliance:nejsem v žádní Alianci Aliance spokojenost:neutralní
  20. štírek

štírek-chrám

Kdysi už ve světě nebyl mír ale válka. Ta válka byla mezi lupičů a rytířů.Na jednom ostrově byl ještě mír a bylo tam jenom 1 město.Ten ostrov byl tak pro válku daleko a proto tam byl mír.Ve městě byl jenom senát, hradby, sklady a statky. Ale v tom městě byly nějaký špehové od lupičů.A ti špehové...