• Vážení hráči! Dne 17.8.2021 nový svět - Mochlos otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Dominancí a speciálními bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 15. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.247. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Před chrámem se jednou s rozbřeskem dne objeví zlověstná skříňka. Vedle ní, klečíc v slzách, se modlí velekněžka k bohům, aby ji zbavili tohoto zrádného artefaktu. Obává se, že zlí duchové, kteří leží uvnitř, mohou občany tohoto města potrápit. Když dokončí svou modlitbu, Pandořina skříňka se otevře a temní duchové uniknou ven. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. štírek

Diskuze Diskuze světa Rizinia

Je zajímavý sledovat zdejší diskuzi.. Jak tady všichni spekulují... A jo Fatal Error, sotva jsem dohrál Kos, hned jsem zase šel za svým Cartelem. :p
  2. štírek

Diskuze světa Farsala

Dobrý svět, dobrá parta, dobrý konec.
  3. štírek

Super Hra!

Zapalil jsem Gorilu, kvůly keksíku :D
  4. štírek

Svět Psí

Mourek ja vím... Vubec se mi to taky nelibí
  5. štírek

Uhodni obrázek - Co to je? Kde to je? Kdo to je?

to víš za to muže bagr :D
  6. štírek

Kolonizační lod a občane

ok dík Thasoss :)
  7. štírek

Kolonizační lod a občane

Ahoj je to tak mám otazku poprvé :DDD Vím že jsem to vědel ale jak jsem tu dlouho nebyl tak to už nwm takže moje otazka je že když udělám kolonizační lod což stojí 170 obyvatel a když pošlu kolonizační lod na dobyvaní tak když dobyju město tak tech 170 obyvatel se mi připočte do toho noveho...
  8. štírek

Uhodni obrázek - Co to je? Kde to je? Kdo to je?

vím že to je stary příspevěk ale není to nahodou Vladař u Žlutic?
  9. štírek

Posezení u Jonika

aha :)
  10. štírek

Posezení u Jonika

dobre ako sa máš ty?
  11. štírek

Posezení u Jonika

to víš to se musí :P :D
  12. štírek

Svět Psí

Ale no tak lidi víc života do toho! :D
  13. štírek

Svět Psí

mě se to teda neseklo :-O asi to je tím že až dnes jsem začal hrat na Psí :-/
  14. štírek

Posezení u Jonika

Čau všem! Jsem zpět! štírek jsem. Asi mě skoro nikdo nezna ale před dlouhou dobou jsem byl na Grepolis aktivní furt. Pak ale mě to chvilku přestalo bavit tak jsem šel na Minecraft. Po hraní Minecraft jsem si řekl: Hele mám docela chuť si zahrat Grepolis. Doufám že ješte je tu Shalupos (do teďka...
  15. štírek

Dotazník supportu

1.Grepolis mě baví protože je to vlastně hra o historii. 2.Změnil bych to že na Grepolis by se od 23:00 hod do 6:00 nešlo přihlásit na Grepolis protože někteří chodí spát brzy a to pak není fér oproti tem bláznům kteří u toho sedí 24 hodin deně.Vadí mi nejvíc ty prémia právě kvůly ním se začalo...
  16. štírek

Stížnost

A dost!!!Vyřeším to Dan77 jelikož to nestihl budiž to se stává každé mu nikdo není dokonalí.No to by byla první věc druhá věc je že to má hezký i docela tak asi proto to Grepolis tým ještě přiřadil.Někdy se stane ale že někdy né všichni členové Grepolisu u toho byli no tak,ale hlavně že u toho...
  17. štírek

Posezení u Jonika

Jo saluposi tak to máš veeeeelkou pravdu.:D
  18. štírek

Diskuze k blogu

Hele Aersto má pravdu jak to někdo zkazí na jednom světě tak to máš už zkažený na všech světách.
  19. štírek

Posezení u Jonika

Dneska večer je tu docela trošku víc lidí než normálně :D
  20. štírek

Síň slávy - svět Ypsilon

Sokar1905 dosáhl jako první 50000 bodů charlenar dosáhl 25000 bodů útočních jako první charlenar dosáhl jako první 30000 bodů útočních i obraních dohromady Aliance Berušky dosáhla jako první 200000 bodů útočných i obraných dohromady