• Vážení hráči! Dne 17.8.2021 nový svět - Mochlos otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Dominancí a speciálními bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 15. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.247. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Před chrámem se jednou s rozbřeskem dne objeví zlověstná skříňka. Vedle ní, klečíc v slzách, se modlí velekněžka k bohům, aby ji zbavili tohoto zrádného artefaktu. Obává se, že zlí duchové, kteří leží uvnitř, mohou občany tohoto města potrápit. Když dokončí svou modlitbu, Pandořina skříňka se otevře a temní duchové uniknou ven. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. Ysera

Aktualizace Aktualizace hry na verzi 2.243

Aktualizace hry na verzi 2.243 Vážení hráči, ve středu 21. července proběhne aktualizace hry na verzi 2.243. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Souhrn V této aktualizaci jsme provedli několik změn ve vyváženosti...
  2. Ysera

přiřazování hrdinů

Jaký máš prohlížeč, jeho verzi a OS prosím?
  3. Ysera

Grepolis tým

Vážení hráči. Je nám to nesmírně líto, ale jako tým se nečekaně loučíme s pelikánem. Ať se ti daří. Nicméně nevěšte hlavu, jako Horovo oko se vrací Thasoss, který vidí i to, co se ještě nestalo. Buďte tedy obezřetní. Trochu.
  4. Ysera

Grepolis memes

Meme nejsou špatná, mám je ráda a jiný hry je mají taky jak na fórech, tak i na ostatních komunikačních platformách. Nevidím důvod tady cokoli mazat, alespoň teď ne, naopak - jen houšť :) @Diké díky za snahu, fórum už si nechám, ty se vrať na supp.
  5. Ysera

Nápady do hry

Kdo po kom štěkal? Btw jako moderátor bys měl spíš říct, co má reálnou šanci na implementaci a co ne - a proč. :) Žádný útok na nikoho tu nevidím, jen věcnou diskuzi.
  6. Ysera

Diskuze Diskuze světa Hermonassa

No, tím to nebude, spíš není moc koho/co moderovat ani oživovat. :) Fóra, kde je třeba se přihlásit složitěji, než jen kliknutím na FB, už moc nejedou, krom uzavřených specifických komunit. Ale jako promiň, pokud má někdo vystupovat jako zástupce firmy, pro kterou dělá, aspoň by mohl vědět o...
  7. Ysera

Diskuze Diskuze světa Hermonassa

Nevím, kdo jsi, @pelikán, ještě jsme se nikdy a nikde nesetkali, ale měl bys nejdřív zapracovat na psaném projevu a požádat někoho, ať ti osvětlí alespoň základní názvy a mechanismy toho, jak to v Grepu funguje a až PAK psát veřejně.
  8. Ysera

Diskuze světa Idalium

Díky, opraveno :)
  9. Ysera

Diskuze Diskuze světa Sestos

Svet je otevren. Bohuzel to nekdo dal do dulezitych oznameni, kde by to nikdo nehledal.
  10. Ysera

Diskuze světa Nicaea

@Ed-Man no a už se dozvím odpověď? :)
  11. Ysera

Diskuze světa Nicaea

Až na pár drobností - třeba vyplňování počtu jednotek lze vynechat. :)
  12. Ysera

Diskuze světa Nicaea

Miko sem chodí, myslím, že i čte, Diké jako tickeťák taky, ale vidíš to sám. Jako co ti k tomu mám říct. :/ Z mé strany bylo uděláno vše, co mohlo, bohužel s nulovou odezvou. Za celý poslední víc jak rok.
  13. Ysera

Diskuze Sraz 2020

:) Sraz 2020 - Vsetín
  14. Ysera

Diskuze světa Nicaea

Já supp nejsem, takže můj názor nikoho nezajímá. Dělala jsem, co jsem mohla. Promiň.
  15. Ysera

Diskuze světa Edessa

Tak se ho zeptejte. Nikdo z tymu neni opravnen podavat informace o banech jinym hracum, nez je ten dotceny.
  16. Ysera

Diskuze světa Edessa

Mjo, toto jsem taky slyšela. Což je taky důvod, proč jsem se zeptala Edmana na to, kdo mu údajně poskytnul informace. Každopádně nevím o tom, že by někdo z adminů vůbec hrál (snad krom bety). Však admini jsou tu jen dva :)
  17. Ysera

Diskuze světa Edessa

To se ho musíš zeptat sám :) Třeba posbírá odvahu a řekne ti to :)
  18. Ysera

Diskuze světa Edessa

No nic, došla mi trpělivost. Předávám suppům s tím, že rozhlašuješ, že porušují interní směrnice, kvůli čemuž by přišli o místo. Budou mít radost - tak doufám, že to uvedeš na pravou míru, než přijdeš o přístup do hry. Dělat z podpory blbce jen proto, abys někomu vlezl hlouběji se nevyplácí.
  19. Ysera

Diskuze světa Edessa

Jo mimochodem, @Ed-Man, porad mi dluzis odpoved :)
  20. Ysera

Diskuze světa Edessa

Asi nikdy nepochopím, proč jiní mají potřebu pět ódy sami na sebe - a ještě z cizího účtu. Dva lidi s takovým stylem psaní snad neexistují. :D