• Vážení hráči! Dne 17.8.2021 nový svět - Mochlos otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Dominancí a speciálními bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 15. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.247. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Před chrámem se jednou s rozbřeskem dne objeví zlověstná skříňka. Vedle ní, klečíc v slzách, se modlí velekněžka k bohům, aby ji zbavili tohoto zrádného artefaktu. Obává se, že zlí duchové, kteří leží uvnitř, mohou občany tohoto města potrápit. Když dokončí svou modlitbu, Pandořina skříňka se otevře a temní duchové uniknou ven. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. Devastator1

Diskuze Diskuze světa Mochlos

ta délka dobývka je na palici a osoba,ktera to takto vymyslela ,tak by se měla zamyslet ... s kombinací,že na jedno dobývání se musí 6x davat ochrana ... je to kekel pekny svet,ale toto nesmírně kazí dojem a hra je díky tomu moc zdlouhavá a hlavně nudná
  2. Devastator1

musíš pry koupit aspon 50 tisíc jich ,aby to začlo fungovat o_O jinak bohužel no ...skrýš je ti skryta :) je to od posledního upgradu ...taková čistka pro chudé :D babiš to předminulý týden protáhl :cool:
  3. Devastator1

doufám,že se sem chystá nějaká velká skupina hráčů,jinak to bude opět s prstem v "černé dírce" :D ta vyhra :cool:
  4. Devastator1

Pepík zde bude šířit radost :DDD ...konečně něco co má "koule" :D takže se těším :D
  5. Devastator1

Diskuze Spartští asasíni - léto 2021

osobně mi chybí prořez v odměnách.... ty ostatní odměny krom ritualu jsou pro mne celkem k ničemu myslím,že tam dřív byl,tak jste to opět né moc optimálně poladili :(
  6. Devastator1

Nový svět

-když něco máš rád,tak se tomu přeci věnuješ :) a já hraji srdcem :) -pokud máš vedle sebe osobu,která to chápe-lze sloučit víc zálib :) a nic nezanedbavat :) -já nemohu za to,že pul roku sedíš si na vejcích a pak ožiješ v moment ,kdy ti cinkne zpráva od nějakeho tveho kemoše :) jsi takový spící...
  7. Devastator1

Nový svět

andílku :D dám ti radu :D v první řadě koukni na prsty ...zkus zjistit kolik jich máš .... pokud se dopočítaš počtu 10 v tom případě počty do 10 ovladaš a mužeš jít do první třídy (zatím ti to moc nejde)-tolik ali snad ani na svete nebylo :D v druhem bodě by bylo dobre,když někam neco píšeš...
  8. Devastator1

Nový svět

Chtělo by to :D 5. výhru v řaďe bych si dal před důchodem :p :p :p ale běda jak to bude zas rychlost pro důchodce o_O
  9. Devastator1

Diskuze Útok Hydry

tento event je ze všech snad nejhorší ...víc nudný event snad není ve hře o_O chtelo by ho trochu pozmenit,protože toto je opravdu kekel o ničem :(
  10. Devastator1

Diskuze Diskuze světa Katane

a že tam těch hráčů je :p
  11. Devastator1

Nový svět

bude podrobnější nastavení ?
  12. Devastator1

Nový svět

no šup šup :D už den čekame :p jsem tu od te doby byl 20x a stále nic si doma ležíte na kanapi a my tu netrpělivě čekáme zda budeme pokračovat v grepoživotě někde jinde,nebo půjdeme do důchodu lovit cvrčky
  13. Devastator1

Milice se nepočíají

NEVIDÍME REPORTY :) hod to jako fotky
  14. Devastator1

přiřazování hrdinů

Chrome a WIN 8.1o_O
  15. Devastator1

přiřazování hrdinů

Zdravím, už nějaký čas při přiřazování hrdinů padá prohlížeč ...chtělo by to vyřešit ať se nemusí furt dokola čekat ,až se to ráčí načíst... bylo by výborné už nějak zlepšovat tu hru smysluplně prosím :)
  16. Devastator1

Diskuze Naše plány na rok 2021

zdravím, chtěl bych se zeptat zda plánujete rozšiřovat nějaké změny v grafice i na další věci .. to s těmi městy je zajímave,ale z te ruiny nelze poznat velikost města, takže je to mírně trochu mimo ... bude se to případně ještě vychytávat ? domečkům zdar m.p.
  17. Devastator1

Diskuze Diskuze světa Lalysos

směřování Grepolisu je jasné.... jde to do "kompostu"... snad s tím něco uděláte,nebo výhra světa nebude mít žádnou váhu ... bude stačit si to odklikat a počkat v pár lidech do konce a výhra v kapse ... zážitek ze hry=0o_O
  18. Devastator1

Diskuze Nový bůh Áres

souhlasím s andílkem a fatalem ... chrámy nehraji a jsem rád,že tomu tak je,protože tento výmysl je opravdu tak neskutečně op,že všichni dobří hráči,kteří hře věnují strašneho času budou zaostávat za lidma,kteří čistě koupí v eventu něco a pak to někde jak největší lamky odpálí nemusí řešit,že...
  19. Devastator1

Nápady do hry

přesne tak ...v dobách,kdy je rozjetý svět točím 100 útoku za den minimálně a opravdu na nějaké animace nemám čas... i u eventu to roztáčení kola,střílení šípů atd. mne obtěžuje :mad:
  20. Devastator1

Diskuze Diskuze světa Hermonassa

s touto rychlostí je každý pašerák kokainu a drahých děv chycen hned za městem...chtělo by to zrychlit...nějaké duracelky vrazit do ..... napájení zcela jistě:cool: