• Vážení hráči! Dne 5.10.2021 nový svět - Nysa otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Artefakty a bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 27. října proběhne aktualizace hry na verzi 2.250. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Buďte pozdraveni, smrtelníci! Na Grepolis přicházejí hrozné časy! Jste připraveni vykouzlit skvělé odměny během podzimní události, která nese název Zaklínací kruh. Sbírejte obětiny, používejte je v temných rituálech a vyčarujte si fantastické odměny! Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. Firstazazel

Offtopic

četl sem jen začátek a konec, stejně to sou jen kecy, ale ty rozhodně za většinu komunity nemluvíš a jediný problém co mám, je tady s tebou. Radši budu říkat co si myslím, než jen všem lhát jako ty. S nikým tu problém nemám, ty to hejtuješ, ty si to začal to urážení vůči mě, i když tu všichni...
  2. Firstazazel

Offtopic

Pochopte jednu věc, dříve jsme tuhle hru měl rád, i lidi co jí hrály, pak když sem četl při každém zničení někoho jak mi má vymřít rodina a tak, tak se postupně dostavil odpor vůči všem šmejdům, co umí jen pindat, urážet a nadávat druhým. Já to umím skvěle, fakt skvěle, urazím vás tak, že na to...
  3. Firstazazel

Offtopic

Je to tak, děkuji za příspěvek, ano urážel nás když mu bylo 15 a uráží nás doposud.A přitom já ho nabral když začínal, my mu pomáhali na nohy, pořád se chlubil jak byl u nás a všechno ví, tím začal později hrát u nepřátel, protože všechno co u nás zjistil či se naučil, prodal nepřátelům. O...
  4. Firstazazel

Diskuze světa Edessa

Tomu se říká kázat vodu a pít víno.
  5. Firstazazel

Offtopic

Pokud dál budeš psát našim hráčů urážky vůči mě, jen ukazuješ, jak velkou mám pravdu. Ed-Man dnes v 14:03 hod. Víš co nechápu ? Jak s tím hlupákem co vede Vaši alianci můžeš hrát.
  6. Firstazazel

Offtopic

Super, jsem rád že jsi si udělal názor a dále už mě a nás tedy nezmiňuj. Pominu tvé urážení nyní vůči mě a přejdu to, ale napodruhé už ne. Mohl bych být tvůj otec a rozhodně nemám zájem tě vychovávat a snad ani nemá cenu říkat, že to zklamaní je určitě oboustrané s tím rozdílem, že mě to je...
  7. Firstazazel

Diskuze k blogu

Na světě Eddesa jsou aktuálně dva klany, které mají plný počet 50 členů, je to první gang uro a druhý klan je náš. Přesto nemáte dost místa na to nabrat všechny zájemce o vstup. V útočných bodech je pořadí stejné(Oka, borůvky mají ještě více jak mi, tak jsme třetí zatím). Náš klan začal na...
  8. Firstazazel

Offtopic

Tomu se říká závist a hloupost. Někdo řekne First je blbec a tenhle harant přiběhne a řekne ... ale, já jsem větší! :) A takhle tu jede 5 let tady na tom foru ... tragedie a ubohost. Já jsem alespoň vtipný a zábavný a nepotřebuji tu nikomu šplhat po zádech, aby si mě někdo všimnul ... :) A ne...
  9. Firstazazel

Offtopic

Ty vogy, ty jsi extra třída, koukám demagogie ti vůbec není cizí. Líbí se mi jak mi podsouváš slovíčka a manipuluješ s nimi jak se ti hodí :) Vůbec nic nechci namítat. Ale jsi pro mě asi tak bezvýznamná, jako ta karta v té hře. kdežto až budeš na smrtelné postely, tak já tě budu strašit ... :) A...
  10. Firstazazel

Offtopic

Tady vidíš Miko své forum a proč to tu nefunguje a nikdy fungovat nebude. A proto s ním každý normální skončil :) Prostě co dodat ... :) Dal bych si ban :) ne za to co sem napsal, ale za to že sem vůbec napsal... :)
  11. Firstazazel

Offtopic

Ty vole na mou rodinu nyní nadávat a tahat jí sem do toho... :) Dobře ty. JJ jak říkám, to je důvod proč tohle forum i admini fora nestojí vůbec za nic. A to je přesně to o čem mluvím, děkuji všem za krásnou prezentaci. Prostě tady si může kdejaký blbec napsat co chce, ale běda vám, běda vám...
  12. Firstazazel

Offtopic

Já už se fakt s blbejma hejterama, co si tu hojí komplex bezvýznanosti a jsou rádi že sem vůbec někdo píše aby se mohli dál hádat a urážet bavit nehodlám ... prostě thassos je prodejná a falešná slečna u silnice a ty Ysero ... ty nejsi k ničemu. Zbytek funclubu, co jsou rádi že se něco děje a...
  13. Firstazazel

Offtopic

A já vůbec nejsem histerický, jen mě mrzí, že tady zase může psát kdejaký blbec cokoliv, ale ten koho se to týká je cenzurován a haněn. Nepřekvapuje mě to, jen sem chtěl ukázat naopak tu vaší dětinskost a jak snadno to sami manipulujete a překrucujete a sami hejtujete. Klidně si s adminkou...
  14. Firstazazel

Offtopic

Ještě jak se vysmívá ne ... na to je jediné slovo ... prostě ... Ale víš co, po tobě ani pes neštěkne, na mě se nikdy nezapomene ;) Tak si melte co chcete. K ničemu jinému tohle forum ani neslouží.
  15. Firstazazel

Offtopic

Celou dobu mi jde jen o to, že mě tady urážíte s tebou v čele a hnusíš se mi. Nemáš se vůbec do mě co srát, nemáš se o mě co otírat, když se neumíš chovat nestraně. A ty to toleruješ a mě mažeš, když přitom o mě jde. Jsi asi hodně nemocná, to jinak nejde říci. A mě vůbec nezajímá co si myslíš a...
  16. Firstazazel

Offtopic

Ty vole ... takže pomlouvat a urážet mě v diskuzy můžete, zvláště ten chudáček, ale já se vyjádřit k tomu nemůžu ... to je humus. Edmene, už se o mě nevyjadřuj a ani o našem klanu, věřím že blog bude krásný i bez nás. Já se o nic neprosil, nic si nepřál a ani ti v ničem nebránil, ale špínu tady...
  17. Firstazazel

Offtopic

Jelikož příspěvek smazali, tak se rád vyjádřím znovu. Urážky a pomluvy od podobných zahořklích exotů, který si jen vymýšlí aby byl důležitý a zajímaví že znají někoho známého, přitom to byl maximálně podprůměrný hráč, co se zviditelnil urážením druhých a spustavným špiněním všeho ostatního co mu...
  18. Firstazazel

Offtopic

Ty si fakt exot ... úplně z tebe ta zahořklost leze jako ranní stolice po dvou kafích a cigáru. Mě je úplně jedno co si o mě kdo myslí, rozdíl je v tom, že tohle je forum, ne lékárna pro zakoplexované jedince, kde si budete pomlouvat a urážet dle libosti a ty to ješt budeš světit. Podívejte se...
  19. Firstazazel

Offtopic

S tebou osobně ... to už bych tě musel prostě zbít, když tě rodiče nenaučili slušně chovat a moderátoři zde jsou k ničemu. Dej tu svojí drogu a neotravuj.
  20. Firstazazel

Offtopic

Co to meleš, ty jsi sjetej viď kámo ... tak hele na pivo spolu nechodíme, tak mě neotravuj. Co má jeho příspěvk společného z blogem co vrchní slepice? Já reaguji alespoň na soustavné pomlouvání toho exota a zcela podjatého hl moda. Naví jsme v blogu zmiňovám a vy jste tak trapný, nebo hlavně...