• Vážení hráči! Dne 5.10.2021 nový svět - Nysa otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Artefakty a bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 27. října proběhne aktualizace hry na verzi 2.250. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Buďte pozdraveni, smrtelníci! Na Grepolis přicházejí hrozné časy! Jste připraveni vykouzlit skvělé odměny během podzimní události, která nese název Zaklínací kruh. Sbírejte obětiny, používejte je v temných rituálech a vyčarujte si fantastické odměny! Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. Nemohu se přihlásit do hry

Dobrý večer, mám dotaz, snad mi tady pomůžete. Do včerejška jsem tuto hru hrála na PC v prohlížeči Google Chrome a nikdy jsem neměla problém, až doteď. Nevím z jakého důvodu, ale nemohu se přihlásit do hry. :( Nenajede mi přihlašovací stránka a píše mi to "Hráč nebyl nalezen" viz...
  2. Diskuse o světě Korint

to je škoda :(
  3. Diskuse o světě Korint

Zdravíím .. mám dotaz ... najdu někde grepolis:Stats na Korint ... zatím hledám a nemůžu najít
  4. Agora světa hrdinů - Achilles

Tak by se podle těch jistých pravidel měli posuzovat příspěvky všech a né jen určitých lidí. A také by se podle těch pravidel měli posuzovat i moderátoři a blogeři a ne jen ostatní přispívatelé fóra. Co jsem si tady přečetla pár příspěvků tak si myslím, že i tihle lidé si občas za své výroky...
  5. Tipovací soutěž - 1. kolo - základní skupiny

Skupina A Kanada USA Finsko Slovensko Bělorusko Švýcarsko Francie Kazachstán Skupina B Rusko Česko Švédsko Dánsko Německo Norsko Lotyšsko Itálie