• Vážení hráči! Dne 5.10.2021 nový svět - Nysa otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Artefakty a bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 27. října proběhne aktualizace hry na verzi 2.250. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Buďte pozdraveni, smrtelníci! Na Grepolis přicházejí hrozné časy! Jste připraveni vykouzlit skvělé odměny během podzimní události, která nese název Zaklínací kruh. Sbírejte obětiny, používejte je v temných rituálech a vyčarujte si fantastické odměny! Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. Obrázek - Bubák ze strašidel

Nemohl jsem odolat :) O Velikonocích na Grepolisu i Posedion vymění trojzubec!!!
  2. Bubák ze strašidel - Jeskyně aneb špehové z podsvětí

Je to již pár let, co vyplula loď plná zásob a mnoha odvážlivců, doprovázená flotilou ohnivých lodí, objevovat nové světy, získávat přátelé či sledovat nepřátelé. Král dlouho očekával zprávy o osudu těchto lidí, avšak nedostalo se mu žádných informací. Ovšem jednou, bylo to počátkem léta, když...
  3. Bubák ze strašidel - Ostrov je náš aneb stavba přístavu

Sedě na svém trůnu, jenž vévodí Olympu, pozoruje znepokojeně to rozrůstající se město. „Nevím, zda jsem vybral správně,“ říká si Zeus a další pochybné myšlenky pobíhají v jeho mysli. Byl to právě on, kdo zvolil tento lid k tomu, aby se stal v celém známém světě strážcem pořádku a míru. Avšak v...
  4. Bubák ze strašidel - Hněv bohů aneb stavba chrámu

Král a jeho lid byli po příjezdu na ostrov bohům velmi vděční. Vždyť to byli oni, kdo vytvořil doly plné železných i ušlechtilých rud, kovárny k jejich zpracování, úrodné lány plné obilí či vína a také oni to byli, kdo v době hladu a bídy přivolal lidem potravu v podobě divoké zvěře a hejn ryb...
  5. Výhody (kouzla) z ostrovních úkolů do simulátoru

Výhody (kouzla) z ostrovních úkolů do simulátoru Koncept: V rámci ostrovních úkolů lze získat výhody jak do útoků ("Vylepšený útok"), tak do obrany ("Vylepšená obrana" či jak se to jmenuje). Možná by někteří hráči ocenili, kdyby i tato vylepšení šla brát v potaz při simulaci bojů, stejně jako...
  6. Bubák ze strašidel - Ostrovní obranný systém aneb "hradby"

Díky moci bohů, která zajistila úrodné obilnice a lesy plné lovné zvěře, nebylo nutné stavět statky k zajištění potravy. Avšak král věděl, že práce je v jejich nové zemi ještě mnoho. To, co jej trápilo nejvíce, byla obrana. Pořád totiž nevěděl, kdo byl vlastně tím nepřítelem, který zničil...
  7. Bubák ze strašidel - Božská úroda aneb sklady

Králův lid byl nadšen z darů bohů. Měli co jíst a také obrovské zásoby rud, jenž jim svými doly Héfaistos přichystal. Zde se tedy usídli a založí město, o němž králi Zeus pověděl. Započali ihned sklízet úrodu, kterou jim bohyně Démétér na úrodných lánech zajistila, aby mohli hned opětovně...
  8. Bubák ze strašidel - Bohové s námi či proti nám aneb doly

Slunce a sůl ničily původní tvary jeho rtů. Vlasy měl od písku, který zakrýval tržnou ránu na temeni jeho hlavy. Zřejmě ho příboj nahnal na skaliska členitého pobřeží. Avšak kde je teď? Na pláži jen trosky, vidí kusy lodi roztroušené až na konec pláže. Ptá se Poseidona: „proč? Tvůj chrám jsme...
  9. Hráč Bububu baf

Zdravím :) Hledám alianci, zatím jsem narazil na málo aktivní aliance a i přesto, že začínám s hrou, mě to docela mrzí, chci se uchytit co nejdříve :( Hraju teprve 6.den, takže nemám s hrou zkušenosti, ale rychle se učím :) Mám 1556 bodů (teď :D ), jsem dost aktivní (ti co hrajou FoE ví :D...