• Vážení hráči! Dne 5.10.2021 nový svět - Nysa otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Artefakty a bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 27. října proběhne aktualizace hry na verzi 2.250. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Buďte pozdraveni, smrtelníci! Na Grepolis přicházejí hrozné časy! Jste připraveni vykouzlit skvělé odměny během podzimní události, která nese název Zaklínací kruh. Sbírejte obětiny, používejte je v temných rituálech a vyčarujte si fantastické odměny! Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. Firstazazel

Offtopic

Blog mě tolika nezajímal, i když lepší něco než nic, ale že se tu zase rozbečí tenhle chudáček ... zahoďte tu trosku už někam, ta jeho ubohost byla trapná už před mnoha lety, ještě když sem to malé dítě nabral do klanu. Od té doby, je jen blbější a blbější. Lezl do pozadí všem co kdy mohl...
  2. Firstazazel

Království stínů

Nová aliance, která vznikla sloučením BH, části aliance Vulkan, Exekutory a aliancí, která zde působila pouze chvilku po odtržení od BH a to jest Predators. Jedna z aliancí, co se pokusí vyhrát tento svět.
  3. Firstazazel

Conquerors - PraVary

Nová aliance která vznikla sloučením dvou aliancí, jak již název napovídá a bude jedna z těch, co se pokusí i vyhrát svět Omikron.
  4. Firstazazel

Marvel

Nenašel jsem příhodné vlákno, takže založíme nové, věnované veškeré tématice okolo filmů MARVEL. Nevím kolik má tato část fanoušků, ale pokud je obliba taková, jakou myslím, tak nás tu bude dost :) Filmů v této sekci je mnoho a mnoho, ale jeden z těch, na které se těším je třeba ... :)...
  5. Firstazazel

Zajímavé reporty- aneb nestyďme se, pochlubme se.

Znáte takové to nutkání, když něco chcete moc udělat, ale nevíte, zda to vyjde nebo ne? Tak dneska jsem měl takové nutkání. Když se podívám do historie svých útoků, nenajdu za posledních 15 útoků snad štěstí v plusu, samí mínus (Na Omikronu je to ještě větší trága) ...., ale dneska jsem si řekl...
  6. Firstazazel

Dragon empire

Tato aliance si nejsem přesně jistý, jak vznikli, možná bych to dohledal, ale to třeba doplním příště, každopádně nyní jsou to další adepti na výhru tohoto světa a tudíž, by zde měli být.
  7. Firstazazel

Sixty Six

Tady už je to zlá kapitola asi :/ Po odchodu top hráčů a vedení lze očekávat to samé od zbytku hráčů. Bohužel, tohle odnáší nejvíce vždycky samotní hráči :(
  8. Firstazazel

***Pra-Vary***

Tady bude nejlepší citovat jejich diplomata rad55 dne 13.06.13 v 17:51 hod. Tajemství není, že jsme, jako všechny aliance namícháni ze zkušených a nezkušených hráčů. Vzhledem k tomu, že je svět poměrně rychlý, tříbí se to, někteří začátečníci dovedou překvapivě rychle reagovat. Jádro je z...
  9. Firstazazel

Exekutoři

Silní hráči, z více světů světů ke kterým se vrátil po rozpadu petr224. Mají silné jádro dobrých hráčů okolo hráče Wilt13.
  10. Firstazazel

Alfa a Omega

Milé Longovo překvapení :) Silní hráči táhnou tuto alianci raketově vpřed.
  11. Firstazazel

Morganuv spolek

Mají mnoho spojenectví a mají mnoho silných nepřátel. Tato aliance si musí své místo na tomto světě vybojovat, nebo to bude mít velmi těžké, aby vydržela.
  12. Firstazazel

Federace Ošklivých káčát

Aktuálně průměrná aliance, která stojí na několika velmi schopných hráčích. Zmínil bych třeba hráče Demétrios. Více nám ukáže až čas.
  13. Firstazazel

Alibaba

Odnož Bludného holanďana na tomto světě. Část frakce, která se od nich odrthla, nikoliv však že by se odloučila. Stále mezi nimi panuje spojenectví. Buď je to proto, že si chtěli jet své, nebo proto, aby na konci měli více hráčů na divy a možnost opětovného sloučení. Dle mého. Já se přikláním...
  14. Firstazazel

Berušky

Berušky na mě působí smíšeným dojmem. Hráče mají dobré, ale stále nevím, co od nich čekat .....
  15. Firstazazel

Conquerors

Aktuálně třetí aliance co do počtu bodů, ale druhá co do počtu Bitevních bodů. Opírá se o dobré hráče z ostatních světů a svého vůdce Darkboye, pevné vedení a co vím, i dobrou diplomacii, která má dobré výsledky ohledně dalších náborů.
  16. Firstazazel

Bratrstvo neohrožených

Aktuálně druhá co do počtu bodů a třetí co do počtu Bitevních bodů. Určitě jistota, která nezklame a opírá se jak o zkušené hráče, tak i o neobvyklou soudržnost většiny hráčů a nezlomnou soudržnost celého jádra aliance.
  17. Firstazazel

Bludný holanďan

Aktuálně vedoucí aliance na světě Omikron. Nedávno se trošku "rozpadla" či transformovala ještě do jedné aliance A to je Alibaba. Momentálně kraluje většině statistik a její přední hráči jsou oporou této aliance.
  18. Firstazazel

Drby, drby a zase jenom drby.

Toto je psaní pod čarou. Budu zde psát příběhy ze světa, zkušenosti s hráči, o hráčích a budu brát i vaše náměty, takže pokud někdo něco máte na co si myslíte, že je třeba poukázat, napište mi to do osobky a zde to v rozumné formě zveřejníme. My zde budeme bulvár, který se nebude bát poukázat...
  19. Firstazazel

Hospůdka Na růžku.

Zdravím, zde budu vítat poutníky, kteří zavítají a mají co říci, či třeba námět na to čemu se věnovat, či na co se podívat, co se mu nelíbí, co se mu líbí. Netvrdím, že mě bude zajímat vše co budete psát :), kdo má taky pořád poslouchat ty hospodské řeči, ale pokud mě něco zaujme, rád se tomu...
  20. Firstazazel

Hodnocení světa Omikron

Zde se budeme probírat daty a statistikami. První nám ukazuje Bitevní body aliancí v top 15 na světě Omikron. Aktuálně první tři aliance, které mají nejvíce útočných bodů vedou ve stejném pořadí i v celém bodování. Druhá nám ukazuje počty zabraných měst za poslední týden. Aktuálně i...