• Vážení hráči, ve středu 3. srpna proběhne aktualizace hry na verzi 2.268. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, jsou vaši atleti připraveni k boji při spalujícím žáru řeckého slunce? Letní edice Grepolympiády se vrací a souboj o slávu, bohatství a úžasné odměny bude tvrdý! Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. Endrewko

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

Pro dobro lidstva zakazuju pokracovat v teto diskuzi :D
  2. Endrewko

Jo prave proto jsem to tam dopsal. Cely ten prispevek ma vyznit tak, ze podle me nebyl s Devastem problem ani tak v tom, ze jeho vzpoury zrali moc trpa nebo deff, ano zrali hodne ale taky tim ulevil od tlaku zbytek hracu. Podle me zasadnejsi vec, pro kterou s nim melo dost hracu problem bylo, to...
  3. Endrewko

No ja si myslim ze je na tom co umet. Ono neni umeni sebrat mesta ale udrzet je a brat dalsi a postupne z tech tecek delat pulky ostrovu a pak cele ostrovy. Tohle si myslim ze @Devastator1 umi moc dobre - zorganizovat si Trpo, vyznat se v spamu utoku, jezdit pro prizen a davat kouzla na ty...
  4. Endrewko

Jiste, s tim souhlasim, ja osobne tento styl "srat se na kazdy ostrov nepratele" nemam rad a jdu osobne vic postupne, protoze to jde pak mnohem lepe "reaktivne" branit (hrnout deff zblizka tam, kam vyjedou). Ale respektuju kdyz nekdo ma rad tenhle Hurá pristup a Pepa je v nem proste jako doma...
  5. Endrewko

No ono honeni za bb neni spatna vec, proste ziskat levne mesto pak ho drzet dokud je to prinosne a pak klidne pustit - proc ne podle me to je legit strategie... Ale nevim, ja nejsem vzpourar, ale uz jsem pred casem vyjadril nazor ze bych si nekdy rad vzpouru zkusil :D pak mozna budu mit...
  6. Endrewko

No tak ono ten rozdil mezi tim co jsou levne vyvolane vzpoury a co je zas prilisne drzeni aliancniho trpa je velmi uzky. Za me to bylo zvladnute vzhledem k pozici kterou mel velice slusne Ale je to asi dost zaujaty nazor, ja jsem jeho kamarat, ty zas moc ne... Ale to ze mu horelo dost mest bylo...
  7. Endrewko

A da se na vzpoure nervat o podpory? Nebo co znamena rvat a co znamena pozadat? :D Tohle je chyba psane komunikace bohuzel, ze nektere veci vyzni jinak nez byli puvodne myslene. Kazdopadne z meho pohledu predvedl Pepa na obou svetech za lamy skvele vykony hlavne co se tyce drzeni fronty...
  8. Endrewko

Pepo, on to predse vedel... Kazdy kdo me zna a nekdy se mnou hral vi ze bych bezne vyhovel takove zadosti, ale tak jak rikam, kdyz mohl posilat podpory na dobyvko...
  9. Endrewko

Diskuze Diskuze světa Abdéra

Zlatky do te hry patri, to eventy jsou problem, jsou spatne vybalancovane nektere jsou priliz slabe nektere zas priliz silne.
  10. Endrewko

Ok tak konstruktivní odpověď zní: Zlatkarsky event bude určite na Halloween což tenhle svět taky nemine Ale teď opravdu nevím co bude teď. Většinou zvykla být v červenci Sparta vs Hádes ale tento rok byla Olympia takže možná bude nějaký remake nějakého staršího eventu kde se zlatí tak středně...
  11. Endrewko

Kamo, vsak kdyz nehrajes zadny svet tak proc nemakas a nezbiras zlatky? Na zacatku se da nazbirat nejvic ale i ted by se dalo na svetech ktere jsou uz rozehrane sbirat slusny obnos. Nekdy by stacilo mene breku a neco delat, ja taky zlatky skoro nekupuju a nemam jich malo...
  12. Endrewko

Nic z toho nepopiram. O tom ze te hlida nekdo jiny psal seal nekomu od nas, to si pamatuju ale nevim uz komu presne. To s tim at nepocitas s tim ze to uspeje jsem ti psal na rovinu proto, ze jsi nebyl za jiste reci a ciny u nas oblibeny (stejne tak jako ja u vas... o tom potom) jen jsem ti...
  13. Endrewko

No ja presne vim na kterou situaci narazis. Osatne nikdy jsme si to nevyjasnili tak proc ne ted. Mel si rodinne duvody, kvuli kterym jsi se nechtel hre venovat. Pozadal si o Don, ja rekl ze ikdyz te nemusim tak ja osobne na tebe nebudu utocit pote co dokoncim akci kterou jsme meli naplanovanou...
  14. Endrewko

Jo rikal jsem ze casto je tezke udrzet nejaky pocet lidi v ali kdyz mas uz tolik znamych a kazdy chce vstoupit. Proto jsem narazel na problem co byl na Gonnu - ten chtel toho a ten pak zase jeste toho atd. Proto je podle me fajn delat toto uz pred zacatkem sveta a dat si nejaky limit a uz nejit...
  15. Endrewko

Nevim ted zda to spatne chapu nebo v prvnim radku tvrdis ze ja mel zajem o vstup k vam na Tarasu. Pokud jo tak tedy nevim v jakem vesmiru... Pak tvrdis ze jsem byl rozebiran Hordou a Caviar Cartel. Jo Hordou jsem se nechal na Barisu rozebrat jako vas clen, byl jsem tam pozvan a rovnou jsem rikal...
  16. Endrewko

Jasně chápu ono vymyslet něco nového není snadné. Kritizovat něco co se vymyslí je snazší o dost :) Ale zas někdy by bylo lepší nepřidat nic než nějakou volovinu co pak musí zpětné nerfovat :)
  17. Endrewko

No ja uz rikal ze ono udrzet limitovany pocet lidi je casto tezke, ale my treba kvuli tomu delame seznam lidi uz pred zacatkem a vic jak par lidi nad limit jedne ali nebereme. Hodne lidi chtelo k nam uz pocas ochrany na Sinopu a ikdyz to byli treba byvali clenove nebo hraci ktere znam tak jsem...
  18. Endrewko

Helma neviditelnosti

Update: Dnes rano jsem to zkusil znovu. Prvni pokus - znovu se to bugglo a pri kliknuti na Helmu se nic nedelo, nesla pouzit ale ani nevyskakovala zadna hlaska proc. Pouzival jsem po 30s, takze jeste mela jit. Pak jsem zkusil reset prohlizece ale druhy pokus uz fungoval normalne, tak nevim...
  19. Endrewko

Novinka Přehled rozkazů

Nevim, ja zkousel obe varianty historicky a tahle co pouzivam mi prijde rychlejsi ale je to asi vec zvyku. Ja rychle najedu na to plovouci okno a o tom zda je cas ok nebo ne premyslim pocas toho jak prechazim na tlacitko pro zruseni rozkazu :D Vizualne to videt nepotrebuju vsak stejne mas...
  20. Endrewko

Helma neviditelnosti

Dal jsem si s tim trosku prace. Poslal jsem utok s delkou 10:08 (sorry nemam presne 10:00) ale tak cca 1 minuta je tech 10%. Zkusil jsem aplikovat helmu 30s po odeslani utoku, NESLO! Zvlastni, rikam si... Utok jsem stahl a poslal ho znovu, znovu jsem zkusil po 30s... SLO :D zkusil jsem ocistit a...