• Vážení hráči, ve středu 11. prosince proběhne aktualizace hry na verzi 2.278. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. MrCreditCZ

Diskuze Hybridní aplikace

Appku už jsem našel. Za mě něco, co tu hru o krok pošle kupředu. Huawei P20 Pro zatím žádný problém. Uvidím po pauze až to vyzkouším v terénu. :-)
  2. MrCreditCZ

Nový svět Jaké nastavení bude mít Taras?

Já mám radši rychlejší světy (5-6), ale je pravda, že ty pomalejší mají své kouzlo. Těšil jsem se na ty nové divy, ale po Sinopu si dávám opět pauzu, tentokrát na neurčito. Rychlost světa: 2 Rychlost jednotek: 2 Rychlost obchodu: 3 Max. počet členů aliance: 30 Noční bonus: 22:00-6:00...
  3. MrCreditCZ

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

To noční pípání přešlo do takového stádia, kdy si opět říkám: "Proč tu hru vlastně stále hraji?". Jedna věc jsou noční útoky, nikdo není svatý a i já jsem dříve útočil a sedal v noci. Proti nim v podstatě nic nemám, patří to do té hry. Někteří ví, že jsem s tím po Heraklionu sekl, protože mi to...
  4. MrCreditCZ

Noční hraní jsem naposledy zažil na Heraklu s @ArcimagQ proti Xfanovi, nějak nemám potřebu si to opakovat. :D Souhlasím. Zbytečné konverzace a dohadování a nikam to stejně nevede.
  5. MrCreditCZ

Anděli, jediný kdo si tu teď vylévá srdíčko si ty. Ano vím, že jsi aktivní a vím, že jsi kvalitní hráč co bez těch zlatek dokáže hrát. Klobouk dolů. Stále tě beru jako kvalitního hráče, tak jako spoustu dalších lidí na tomhle světě. I já si dokážu udělat radost, a když je ta možnost tak i do té...
  6. MrCreditCZ

Zlatky byli, jsou a budou. Nezměníš na tom nic Anděli :) Každý do toho dal peníze, i kdyby sebemenší. I samotný správce se může počítat jako výhoda nad hráči kteří tu možnost nemají a hrají bez něj. Snažíš se řešit "problém" který tu je bůh ví jak dlouho. Jsi malá ryba, nikdo tě nebude...
  7. MrCreditCZ

Tak to já jsem přišel domů a čekal na mě řízek s bramborem, musím uznat, že byl taktéž skvělý. :-)
  8. MrCreditCZ

Taktéž se přidám do této zajímavé konverzace. :) Nač se urážet? Však to nemá smysl, problémů je ve světě dost snad, ne? Radši mi řekněte co jste měli dobrého k večeři
  9. MrCreditCZ

Škoda, že to nejsou divy. Rychlé divy bych si s radostí zahrál. Ale po té pauze si to rád zahraji.
  10. MrCreditCZ

Diskuze Diskuze světa Apollonia

Já osobně si svět užil. I přes to, že mám radši rychlejší světy. Nebýt Dropnexe, který rozpustil alianci, tak by mohla být sranda o pár měsíců déle. Doufám, že tohoto hráče potkám znovu. Keců plno, ale trošku se na něj zatlačí a podělá se. :) Tak se vidíme brzy na jiném světě. S pozdravem...
  11. MrCreditCZ

Soutěž Hermovy božské zkoušky - šestá zkouška

Poseidon MrCreditCZ Kythéra