• Vážení hráči, ve středu 11. prosince proběhne aktualizace hry na verzi 2.278. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. simonecka

Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

iPhone 8 Plus kdyby byla appka, zkoušela jsem na Motorole Moto g8. A zadrhla jsem se proto, že nešlo pořádně zadat jméno a heslo.
  2. simonecka

Jako nejpalčivější problémy jsou jen na Androidu? To snad nemyslíš vážně. Appky na iOS a Android fungují trochu jinak a že mám srovnání bo vlastním obojí, takže s touhle výmluvou jdi opravdu někam. Apropo, appku na Android jsem vyzkoušela, jen o přihlášení jsem se pokoušela asi 4x a to nemám teď...
  3. simonecka

Úžasná odpověď o_O A to si jako mám kvůli tomu koupit jiný telefon či co??? Hlavně že mi dneska na grepu naskočila odměna za novou appku, ale Apple nic, fakt běžte někam. Když něco děláte, tak to aspoň dělejte pořádně. Tohle je práce napůl, kvapná, málo platná.
  4. simonecka

Jak bylo již řečeno výše, já jako uživatel nakousnuteho jablka novou app ani neviděla, ale předpokládám, že problémy budou stejné nebo velice podobné jako psal koudet. Je opravdu na houby spouštět novou app, když není pro všechny, ale jen pro skupinu s androidem a ptát se na názor !!!
  5. simonecka

Diskuze Změna fungování "Ochrany města"

Druhá varianta se mi pozdává víc, ale jak je uvedeno výše, nemělo by to záležet na počtu lidí v ali a muselo by být také dostatečně "blbuvzdorné".
  6. simonecka

Diskuze Diskuze světa Pandosia

;) Endre promiň, ale už jsem pár světů proti vám hrála (na dobývku) a skutečně to náhoda není. Jinak byste nedostali ban, takže tyhle pohádky prosím vyprávěj svým dětem před spaním ;)
  7. simonecka

Diskuze Nový svět 2022

Rychlost 4/4/5 Vzpoura Délka vzpoury 10 hodin NB 23-7 aliance max. 50 lidí morálka ne požehnání, třeba Hefaistovo nebo bonusy na verbování
  8. simonecka

Diskuze Nový svět

rychlost 5/5/5 bez morálky počet členů aliance 60 noční bonus 23:00- 7:00 začátečnická ochrana 7 dní bez víkendových bonusů max. Héfaistovo požehnání spuštění světa- říjen, max začátek listopadu
  9. simonecka

Soutěž Hermovy božské zkoušky - šestá zkouška

Poseidon simonecka Byllis
  10. simonecka

Soutěž Hermovy božské zkoušky - třetí zkouška

Héra simonecka Byllis
  11. simonecka

Soutěž Hermovy božské zkoušky - druhá zkouška

Athena/ simonecka/ Byllis
  12. simonecka

Soutěž Hermovy božské zkoušky - první zkouška

Hádés; simonecka/ Byllis
  13. simonecka

Diskuze světa Trója

To budou čáry, super :)
  14. simonecka

Proč nemáte premium?

souhlasím klidně to zaplatím, ale na trochu delší dobu
  15. simonecka

Nejlepší/nejhorší film který jste viděli?

Viděl jste někdo Knihu přežití? Sice dost depresivní, ale ne špatné