• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

a kdy bude zkouška ? :D vypadá to asi lepe :D že to má vetší ikonky což bych ocenil
  2. Diskuze Diskuze světa Lato

Přes ty slzy nevidi na klávesnici :D on nám to potom přeloží
  3. Diskuze Diskuze světa Lato

Nejsem tam sám to mas pravdu mám nejlepší team jaký mužů mít :) bez nej bych byl v pejči jako teď ty :) Proč protože je úplně někde v dá-li :) ale taky se tam dostanu :) Btw. Měl by jsi se sebou něco dělat tyjo :) nečekal jsem že budeš brečet takhle moc “když chceš ten chaos na tom světě “
  4. Diskuze Diskuze světa Lato

Ano na začátku jsem stebou spojko chtěl :) nebylo vyhověno “jen proti pandam “ pak jsi viděl jak jsme se rozjeli a přišel jsi se spojkem ty ze by to bylo pro nás ideální a říkal jsi ze budete v malem počtu :) a pak nabereš farmy od jelit a říkáte jim aktivní jádro jaký to je bez brk ?
  5. Diskuze Diskuze světa Lato

Vidíš chtěl jsi chaos máš ho můžeš si za to sám :) btw nezapomeň to hodit na Dragloffa Žádnou spolupráci jsem neuzavřel bylo to jen na truc :) aby jsi viděl že bez nás se nehnete a nic neudržíte :) A varování jsi dostal že sní spolupracovat nebudu měl jsi to na salámu. Tak teď papkej co jsi si...
  6. Diskuze Diskuze světa Lato

Každý svého štěstí strůjce. Měl jsi předat velení a skočit do jelit když jsi vzal pod křídla farmy :) víc k tomu asi nemám Gl.