• Vážení hráči, ve středu 22. července proběhne aktualizace hry na verzi 2.218. Níže naleznete podrobný seznam změn.Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Obrovská flotila římských lodí se připravuje k přistání na břehu tvého impéria! A protože nepřátelští vojáci plánují tažení na řecká města, vaše tvé vedení je nutné. Spolu se svými spoluhráči se teď musíte spojit se spartskými asasíny, abyste zabránili invazi! Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. Ed-Man

Diskuze Diskuze světa Sestos

Kdyžtak se stavte s gastem na jedno chlazený do Hospůdky. Po koroně uvítám rád staré známé. :D :p
  2. Ed-Man

Diskuze Diskuze světa Rizinia

Co se opakuje svět co svět? Reset jsem dal na jednom cz světě. A na jednom sk. Jsi úplně mimo. :)
  3. Ed-Man

Prosím, hlavně to neberte tak, že se chlubím. Jen jsem nevěděl, že existuje zlatý hrobeček za to, když ho u jedné disciplíny získám jako první hráč na světě :D
  4. Ed-Man

To je jasné. Jakmile je anarchie, ali vždycky padne. Škoda, jak dopadla Rizina. Ale už to nešlo táhnout. Jedinej spoleh v tý ali byl na pár lidí. Slováci si jeli vlastní soutěž. Ani jsem to na neměl čas. Řešil jsem věci na parcele. Na Setosu jedu sám za sebe, a je to lepší. Sice občas trochu...
  5. Ed-Man

Demokracie v dnešní době prakticky neexistuje. :)
  6. Ed-Man

Tak za to by měl supp rovnou banovat, když to kolikrát zvládnou za méně etické věci? :) To je jejich práce. A já to neobhajuji. Sám mám staré prarodiče. Jen říkám, že by si člověk měl ověřovat údaje a fakta z jiných zdrojů, než z televize. To zpráva, to lež.
  7. Ed-Man

Ano, přesto neustále některá média tvrdí původní zprávy. A nic to nemění na tom, že vláda této země je jen banda kreténů, co vydávají jedno chaotické prohlášení za druhým. Do toho lživá média, skvělý prostředek, na ovládaní mas lidí.
  8. Ed-Man

Trapné a nechutné je, jak to v této zemi média nafukují, a jak lžou, jak když tiskne. Jako příklad bych uvedl tu zdravotní sestru, která údajně zemřela na koronavirus. Tak na covid nezemřela. Dostala infarkt, doma. A dostala ho potom, co si píchla injekci s údajnými protilátky proti covidu...
  9. Ed-Man

Když ti uteče 3/4 aliance, chci ty tvé kroky vidět. =) Já přesně proto na Rizině dal reset. Protože hrát s nespolehlivými lidmi je za trest. Viz DR.Max, který nechal Caviar posedat zadarmo na naše ostrovy. Od dalších, kteří se rozhodli založit vlastní ali. S Aridur jsem například kamarád, už...
  10. Ed-Man

Je vcelku vtipné, jak zde glosuješ rozpad jiných ali, a přitom se vznešení k dnešnímu dni rozpadají. :) Zdá se, že svoji nejtěžší bitvu prohráli.. Mám u nich pár přátel, a to co slyším na Turina, je docela síla.
  11. Ed-Man

Já to taky brzo ukončím. :) Nestíhám, a nemám ani chuť už pokračovat. Na tomhle světě se utvořili dvě frakce proti sobě, a je to nuda. Navíc, když hraješ z nespolehlivými lidmi, akorát tě to stojí nervy. :)
  12. Ed-Man

No, prý jsi se urazil, a přestal jsi hrát. A celá ali šla do zadele. :D
  13. Ed-Man

Fatale? :)
  14. Ed-Man

:D :DCaviar už brečí u želv o podpory. Ach jo.
  15. Ed-Man

Zadarmo by to byla nuda :D On to nakonec někdo urve.
  16. Ed-Man

Sakra, tady to žije. No, mě ten nový svět neláká. Já zůstanu tady, pokusím se urvat ocenění za výhru v dominanci, a zmizím jak pára nad hrncem. :p Alfa se nerozpadá, spíše se zbavila odpadu v podobě neaktivních lidí. :)
  17. Ed-Man

Můj skromný tip, je N E M E S I S :p V karanténě dojde jídlo a základní potřeby, a hráči se pobijí mezi sebou. :D
  18. Ed-Man

Přeci Vás odchod dvou hráčů nerozhodí ne? :) Obzvláště,když zbytek vedení zůstal.
  19. Ed-Man

Nový svět

Nedá se nic dělat, nevadí. Akorát ten noční bonus, nic moc. Lepší by byl 22-06. Škoda, vím, že nastavení neovlivníte. :)
  20. Ed-Man

Nový svět

Jo taky, bych si dal nějaký rychlý svět s dobýváním, klidně dominanci. Hlavně ne rychlost menší než 4