• Vážení hráči, ve středu 16. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.222. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši špehové spatřili flotily nepřátelských lodí, jak se shromažďují na horizontu. Vašim úkolem je nalézt a zničit tyto lodě dříve, než se dostanou k pobřeží a začnou decimovat vaše obyvatelstvo! Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

1. Ysera

Diskuze světa Idalium

Díky, opraveno :)
  2. Ysera

Diskuze Diskuze světa Sestos

Svet je otevren. Bohuzel to nekdo dal do dulezitych oznameni, kde by to nikdo nehledal.
  3. Ysera

Diskuze světa Nicaea

@Ed-Man no a už se dozvím odpověď? :)
  4. Ysera

Diskuze světa Nicaea

Až na pár drobností - třeba vyplňování počtu jednotek lze vynechat. :)
  5. Ysera

Diskuze světa Nicaea

Miko sem chodí, myslím, že i čte, Diké jako tickeťák taky, ale vidíš to sám. Jako co ti k tomu mám říct. :/ Z mé strany bylo uděláno vše, co mohlo, bohužel s nulovou odezvou. Za celý poslední víc jak rok.
  6. Ysera

Diskuze Sraz 2020

:) Sraz 2020 - Vsetín
  7. Ysera

Diskuze světa Nicaea

Já supp nejsem, takže můj názor nikoho nezajímá. Dělala jsem, co jsem mohla. Promiň.
  8. Ysera

Diskuze světa Edessa

Tak se ho zeptejte. Nikdo z tymu neni opravnen podavat informace o banech jinym hracum, nez je ten dotceny.
  9. Ysera

Diskuze světa Edessa

Mjo, toto jsem taky slyšela. Což je taky důvod, proč jsem se zeptala Edmana na to, kdo mu údajně poskytnul informace. Každopádně nevím o tom, že by někdo z adminů vůbec hrál (snad krom bety). Však admini jsou tu jen dva :)
  10. Ysera

Diskuze světa Edessa

To se ho musíš zeptat sám :) Třeba posbírá odvahu a řekne ti to :)
  11. Ysera

Diskuze světa Edessa

No nic, došla mi trpělivost. Předávám suppům s tím, že rozhlašuješ, že porušují interní směrnice, kvůli čemuž by přišli o místo. Budou mít radost - tak doufám, že to uvedeš na pravou míru, než přijdeš o přístup do hry. Dělat z podpory blbce jen proto, abys někomu vlezl hlouběji se nevyplácí.
  12. Ysera

Diskuze světa Edessa

Jo mimochodem, @Ed-Man, porad mi dluzis odpoved :)
  13. Ysera

Diskuze světa Edessa

Asi nikdy nepochopím, proč jiní mají potřebu pět ódy sami na sebe - a ještě z cizího účtu. Dva lidi s takovým stylem psaní snad neexistují. :D
  14. Ysera

Diskuze světa Nicaea

@Ed-Man já stále čekám :) Vím, žes to četl, tak buď tak laskav a odpověz.
  15. Ysera

Diskuze světa Nicaea

Není tohle trochu blbost? Pokud vim, tak se info o důvodu banu třetí osobě sdělovat nesmí. Můžu vědět, kdo ti tohle napsal? Ať můžu řešit pro změnu zas něco já - a "nepamatuju", "už je to uzavřené" nebo "nevím" neberu jako odpověď. Děkuji.
  16. Ysera

Občané

Ne, musíš tu loď zničit útokem, případně obranou proti nepříteli.
  17. Ysera

Diskuze Egejská námořní bitva

Mně se to nelíbí :D
  18. Ysera

alarm - aplikácia

Ne-e. Jsou to push upozornění na příchozí útoky v appce.
  19. Ysera

alarm - aplikácia

Je to doprovodná appka pro hru, takže Grepolis - strategické MMO.
  20. Ysera

Nemohu se přihlásit do hry

o_O no nene...