• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Zombicz

    Posezení u Jonika

    nevim co píšeš mám tu moc sněhu
  2. Zombicz

    Posezení u Jonika

    kdy mi tu zase začne sněžit? už mi to chybí
  3. Zombicz

    Známý bug hrdinové -zamrznutí

    mně se to ještě nestalo, ale já mám většinou málo měst a hrdiny nemám žádné až na Andromedu.
  4. Zombicz

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    tak si mazej ten kód pro aplikaci napsat sám, očividně to večer budeš mít hotový
  5. Zombicz

    Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    já nikde neviděl zpětnou vazbu, jen vzlykání. a ani po opětovném přečtení mého příspěvku jsem nikde nenarazil na slovní napadení hráče. můj problém je lidská hloupost. ps: s tvým stylem hry nemam problem
  6. Zombicz

    Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    je tam i bonus na rychlejší výstavbu měst, tak je ber, ať rychleji vystavíš město a můžeš utéct na kraj mapy. tam po tobě nikdo nepůjde.
  7. Zombicz

    Diskuze Diskuze světa Lato

    samozřejmě je to pouze vtip :) každej kdo mě zná ví, že jsem frontovej hráč a že aliancím vyhrávám světy.. svoje místo jsem si klasicky zasloužil, protože jsem odvedl kus práce na frontě. kamarádi mi říkají grepomaniak
  8. Zombicz

    Diskuze Diskuze světa Lato

    já jsem Syncovi kupoval jen za 2k zlatky.. na výhru stačilo
  9. Zombicz

    Diskuze Diskuze světa Lato

    máš pravdu, nikoho to nezajímá.
  10. Zombicz

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    doufám, že ne. ještě mi nepřišly dávky
  11. Zombicz

    Diskuze Ideální nastavení

    10 čeho? brambor? hrušek?
  12. Zombicz

    Diskuze Ideální nastavení

    Rychlost světa: 5 Rychlost jednotek: 3 Rychlost obchodu: 5 Zakončení: Dominance Rychlost zakončení: rychlá Noční bonus: 22:00-06:00 Začátečnická ochrana: 5 dní Limit členů aliance: 30 členů Dobývací systém: Dobývání Doba obléhání: 10 hodin Doba zakládání města: 6 hodin Morálka: NE Artefakt...
  13. Zombicz

    Diskuze Diskuze světa Helike

    kdyžtak poprosím do sz váš denní harmonogram s informací, kdy spíte, kdy jedete do práce a kdy prostě můžeme útočit. takhle bych si představoval vyplněný vstupní formulář: 22:00 - 05:00 ( spánek, prosím neútočit - chodím do práce, mezi 02:30-02:45 pravidelně chodím na toaletu a útočit můžete...
  14. Zombicz

    Diskuze Diskuze světa Helike

    ty seš hroznej pokrytec :D pomale každej svět zradíš svojí alianci a zkazíš jí její herní progres a když to udělá někdo tobě, tak se z toho můžeš posvat.. potom někoho točíš a jak ty říkáš "šikanuješ", ale když to někdo udělá tobě, tak je opět oheň na střeše :D buď to přestaň hrát nebo tady...
  15. Zombicz

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    hoď reset, stejně si oproti Vláďovi lopata
  16. Zombicz

    Diskuze Ze světa Golgi

    vedení aliance dělá 90% úspěchu aliance. když je špatné vedení, je špatný chod aliance. vedení by mělo určit priority, určit co stojí za podporávní/shazování letkama/ollkama.. naše vedení, které se skládalo z Rabíka, stargazera, Th0rsta (ta nula je tam důležitá) a Isildura naprosto vědělo, co je...
  17. Zombicz

    Diskuze Ze světa Golgi

    protože 9. úroveň dostavili víceméně jako my, takže to byl závod o čas :D
  18. Zombicz

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    můj oblíbený artefakt je papyrus, díky kterému můžeš stavět o nějakou tu úroveň více u max. levelu budovy nebo tři speciální budovy
  19. Zombicz

    Diskuze Ze světa Golgi

  20. Zombicz

    Diskuze Ze světa Golgi

    takhle nějak si to představuju
Nahoru