• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Cobra1

    Diskuze Ze světa Dimale

    taky se těším a doufám, že si seženeš lidi aspoň na 5 aliancí, co za tebou půjdou
  2. Cobra1

    Diskuze Ze světa Dimale

    kolik stálých aliancí máš ty?
  3. Cobra1

    Diskuze Ze světa Dimale

    to se pleteš, jsem stálý člen aliance :p:p:p
  4. Cobra1

    Diskuze Ze světa Dimale

    jsem ten, co potichu sleduje a pak napíše...pravdu
  5. Cobra1

    Diskuze Ze světa Dimale

    přesně tohle jsem čekal...urážení, lhaní a podvádění ti jde...počkej, až dospěješ, pak ti to dojde...snad to do důchodu stihneš
  6. Cobra1

    Diskuze Ze světa Dimale

    koukám, že máš hodně krátkou paměť...to greposkóre jsi vytáhl první
  7. Cobra1

    Diskuze Ze světa Dimale

    Dávej si hodně pozor na to, co pronášíš, neznáš mně, takových jako jsi ty jsem poznal už dost a dost...
  8. Cobra1

    Diskuze Ze světa Dimale

    Ztýneček...podrazák a srab...divím se, že se tady vůbec vyjadřuješ...a ještě k tomu lžeš...no jo, ono každému není dáno zhůry...
  9. Cobra1

    Diskuze Ze světa Dimale

    Sakra Jozef...ty už tak lžeš, až si sám sobě věříš...
  10. Cobra1

    Diskuze Diskuze světa Carphi

    no podle mého názoru na tento svět půjdou začátečníci, těžiči zlatek a jenom pár dobrých hráčů, co skoro zadarmo získají ocenění...naprosto zbytečný svět očividně...jestli se mýlím, tak mi to prosím někdo vyvraťte
  11. Cobra1

    Diskuze Diskuze světa Carphi

    Prosím o vyjádření některého z moderátorů fóra či supportu proč je opět dobývání a hráče, co hrají vzpouru poslali k šípku!!!
  12. Cobra1

    Diskuze Diskuze světa Carphi

    Logiku bych v tom nehledal...inteligenci u určitých lidí taky ne...strčte si grepolis za klobouk, tohle je už vrchol....nechci a nebudu tady sprostý, za to mi to nestojí...pár lidí ze supportu by se mělo trošku zamyslet, ale to bude asi dost těžké, když nemají čím...
  13. Cobra1

    Novinka Pokročilé filtry hrdinů

    vem si tužku do ruky, napiš si co každý hrdina umí a v případě potřeby se na to mrkni...nic jednoduššího není
  14. Cobra1

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    tak to časté spouštění světů až zase takový problém není, problém vidím v tom, že se spouští světy s podobným nastavením...myslím, že pro oslovení většího počtu hráčů by bylo lepší střídat dobývko a vzpouru, stejně tak i rychlé a pomalejší světy...
  15. Cobra1

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    na zkušebním světe na anglánech to celkem fungovalo...teda až na pár drobností
  16. Cobra1

    Diskuze Nový svět

    Rychlost 5/5/5 bez morálky počet členů 60 noční bonus 22:00-6:00 ochrana 5 dní Héfaistovo požehnání spuštění co nejdřív
  17. Cobra1

    Diskuze Diskuze světa Gonnos

    máte chybu v popisu nastavení světa...noční bonus je 23.00 - 6.00
  18. Cobra1

    Diskuze Diskuze světa Gonnos

    to dáš Thassi ;)
  19. Cobra1

    Diskuze Diskuze světa Gonnos

    no snad ne sakra, už všichni stojíme na značkách a čekáme...:(
  20. Cobra1

    Diskuze Diskuze světa Gonnos

    jj, už by to mohli spustit, jsme připraveni;)
Nahoru