• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. BrotherCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    Nastavení pěkné :)
  2. BrotherCZ

    Počitadlo

    29
  3. BrotherCZ

    Diskuze ke světu Taras

    Komunita už je dávno mrtvá, však já vidím jen stejné sestavy ali na každém světě. Každý se bojí hrát s novýma hráčema a radši se dá ke svým starým známým. A to si nemyslím, že je dobře, pak ta hra je nudná a nezáživná.
  4. BrotherCZ

    Diskuze Diskuze světa Mochlos

    Ty jsi milý :D
  5. BrotherCZ

    Diskuze Diskuze světa Mochlos

    To zase tady bude resetů :D
  6. BrotherCZ

    Diskuze světa Edessa

  7. BrotherCZ

    Diskuze světa Trója

    Slyšel jsem,že prý Cyklón v rektu nemá konkurenci,je to pravda? :eek:)
  8. BrotherCZ

    Kavárna světa Olympia

    Z toho klikání bude všem harašit
  9. BrotherCZ

    Diskuse o Delfách

    Ta by měla radost
  10. BrotherCZ

    Diskuse o Delfách

    Nejdříve se trochu se zamysli nad tím co píšeš a nedělej si tady ještě větší ostudu. Už tak, tě dost hráčů z tvojí aliance nemůže vystát, za to co předvádíš ve hře a na fórku.
  11. BrotherCZ

    Diskuze Kavárna světa Marathón

    Spíš mi CZ posledních pár let, připadá jako psychiatrická léčebna pro těžké případy..
  12. BrotherCZ

    Diskuse o Delfách

    Tady se člověk nenudí :D:D
  13. BrotherCZ

    Diskuse o Delfách

    Ta aliance, která sází na počet? o_O
Nahoru