• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. iksik

    dopady utoku_podpor ve stejny cas

    Ahoj, nemohl by mi někdo "zasvěcený" poradit? časy dopadu podpor A - 11:00:00 B - 11:00:00 časy dopadu utoku na stejné město C - 11:00:00 D - 11:00:00 budou hlášení co spanou (myslím tím fyzické dopady) v pořadí ABCD. proč ne třeba BADC?? na čem záleží?? na době odeslání? první, druhý...
  2. iksik

    zvýhodnění útoku vs obrany _ aktivita hráče_oprava wikigrepolis

    Ahoj, pročítám fórum a lidi napadne kde co a všechno není k zahození. zaujal mě třeba nápad "online stavu hráče" taky jsem to kdysi viděl v nějaké onlajnovce - nebylo by špatný napsat spoluhráči vedle, který je online (protože sdílí moje "vidění") a požádat o pomoc .... myslím že něco podobného...
Nahoru