• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Simulátor

    Jooo! A bude to i fungovat bez skriptů? A se všemi hrdiny?
  2. Nápady do hry

    Ano, a jiný hráč napsal svůj názor, proč by to věcné nebylo. Pořád nevidím problém ani důvod, proč jsi musel tak vyjíždět. A stále se nemůžu zbavit pocitu, že to vyjadřování moderátora fóra je takové...řekněme velmi neformální :(
  3. Nápady do hry

    Nevím, proč je moderátor fóra tak útočný na vyjádření opačného názoru. Navíc názoru, který je věcný a naprosto regulérně vysvětluje, proč by tento nápad nemohl fungovat. Tomuhle se většinou říká diskuze...a mám takový dojem, že od toho fóra jsou.
  4. Nápady do hry

    Osobně si myslím, že nových bohů je teď víc než dost. A doufám, že než se vývojáři pustí do dalších, odstraní alespoň všechny bugy u těch současných.
  5. Diskuze k updatům hry

    Na druhou stranu, když někdo v noci jenom pípá a neútočí, holt to můžeš risknout a nastavit si vypnutí...a nemusíš vypínat úplně s tím, že zapomeneš zapnout. Neříkám, že to je nějaký zázrak, ale po dlouhé době se vývojáři snaží o něco normálního :-)
  6. Diskuze k updatům hry

    Minimálně to umožní nastavit něco jako "režim nerušit" v grepu :-D Celkově ty řešení spamu vítám a jsem rád, že to začali vývojáři řešit. Jen se bojím, aby se nenašla nějaká úprava, která by zhoršila možnost časování útoků.
  7. Nový svět / vzpoura

    Při rychlosti 1 by ty modelky klidně mohly být dvě :D Dominance na takovém světě bude trvat kolik...rok, dva? :D
  8. Diskuze k updatům hry

    Hádés nám konečně odhalil svoji orientaci :oops::D
  9. Nový svět / vzpoura

    Olka, já doufám, že to poslední byla ironie...protože jinak to je docela smutné...
  10. Diskuze Diskuze světa Rizinia

    Ano, ale support mi původně napsal, že platí na všechny, bez ohledu na to, kdo aktivoval vzdor...následovalo dloooouhé období ignorování (teda pardon, byl jsem po urgenci ujištěn supportem, že mě nikdo neignoruje) a na konci světa přišla odpověď, že to platí právě jen pro alianci, která spustila...
  11. Soutěž Hermovy božské zkoušky - druhá zkouška

    Odpověď: Athéna Nick: lukyn 98 Svět: Kythéra
  12. Soutěž Hermovy božské zkoušky - první zkouška

    Hádés Nick: lukyn 98 Svět: Kythéra
  13. Diskuze k updatům hry

    Vývojáři udělali konečně něco, co skript nabízí už poměrně dlouho? Je tak dál, třeba bude jednou tahle hra hratelná i bez DioTools
  14. Diskuze Diskuze světa Sestos

    A demokracie v Grepu je největší nesmysl :D Nejslíp se hraje, když má aliance svého dicktátora :)
  15. Diskuze Diskuze světa Sestos

    Eh..."svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého"? A navíc princip demokracie je vzájemné nesouhlasení a argumentování. Ale to se těm "předemokratizovaným" jedincům, kteří nechápou správný význam tohoto slova, těžko vysvětlí... Ostatně, i na tento názor máte právo. Jak jsme se vlastně...
  16. Diskuze Diskuze světa Sestos

    Třeba takové az247.cz, jediné médium, kterému se dá věřit!!! :D
  17. Diskuze Diskuze světa Sestos

    Bože...nemůžu...
  18. Diskuze Diskuze světa Rizinia

    Jaké drama? Tohle se opakuje svět co svět :rolleyes::D
  19. Diskuze Diskuze světa Sestos

    Co bys čekal...velmi vtipná děcka... Mám pocit, že už jsem někde zahlédl i hráče Covid... Pro nás, kteří teď nevíme, kde nám hlava stojí, je to opravdu ohromně vtipné...
  20. Diskuze světa Edessa

    Nevěřím. Vždyť tenhle svět nemohl vyhrát nikdo jiný, než náš božský First :D :D Gratulace, tenhle svět byl fakt zajímavý, pro mě osobně ani ne tolik herně, jak spíš v osobkách :)
Nahoru