• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Endrewko

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Je to určite krok vpred. Možná všechno ještě trochu zvětšit. Ta lišta vlevo dolů by mohla mít možná radši 2 stránky místo 3, byť by zasahovala víc do prostoru. Chybí mi plánovač rozkazů... ne že bych ho na appce používal ale když už je součástí prémia měl by být k dispozici. Možná mi ještě vadí...
  2. Endrewko

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    takhle jak dnes muze byt? :D
  3. Endrewko

    Diskuze Ze světa Nesebar

    konci se leto a my dame svet s rychlosti 3 :D skoda toho podle me by si to zaslouzilo aspon 4/4/4... jako osobne mi nejvic vadi pomala rychlost obchodu... to je neco co dela ty svety uplne hroznymi
  4. Endrewko

    Diskuze Herakles

    No problem je ze musis cekat na presun hrdinu... takze jo spomaluje me to, taky nemam cas nad tim sedet cely den a kazde 2-3 hodiny kdyz se presune hrdina presouvat surky, lepsi je mi to udelat najednou ikdyz bez hrdinu, jak rikam tim ze mas spartana tak muzes na vetsi rychlosti udelat deffku za...
  5. Endrewko

    Diskuze Herakles

    To sice jo ale já na dobku třeba nestavím meče vůbec, většinou dělám kombinaci luky a hoply nebo luky a vozy ale jo s tím že máme Sparťana tak mě to skutečně ve výsledku jen spomaluje
  6. Endrewko

    Diskuze Herakles

    Deff hrdinov pouzivam fakt ze dost malo a az ked nemam co s mincami... pre mna je to strata casu, ked deffku realne naklikam este v ten den ako mi zomrie (ak mam na to surky). Presuvanie hrdinu by ma len spomalilo
  7. Endrewko

    Diskuze Diskuze světa Lato

    @Thasoss možná se tady ztratila odpověď na mou otázku ale, budete tohle nejak proaktívne kontrolovat nebo budete prověřovat jen na základě toho že někdo někoho reportne?
  8. Endrewko

    Diskuze Diskuze světa Lato

    ja se osobne s nicim takovym v te dobe nesetkal ale ok, dle screenu to tak skutecne vypada, kazdopadne ja nejsem moc velky kouzelnik :) ale jsem velky letkar :D myslim dokonce ze jsem herakla nikdy na kouzleni ani nepouzil, prijde mi to zbytecne mrhani
  9. Endrewko

    Diskuze Diskuze světa Lato

    hele ja o tom ze se to da ziskat i skrz obranu vedel uz dost dlouho... ale to mas jako bodovani mezi spoluhraci... taky to neni neco uzasne sofistikovaneho na co by nemohl prijit uplne kazdej... ale taky se to driv proste nedelalo... a to same je s heraklem... tady je potreba si uvedomit, ze ty...
  10. Endrewko

    Diskuze Diskuze světa Lato

    ja vim ze herakles je problem ale tohle podle me neni moc vhodne reseni :D ale delejte jak myslite... zajima me zda se toto bude nejak proaktivne kontrolovat nebo se spolehnete pouze na reporty hracu kteri tam hraji?
  11. Endrewko

    Diskuze Diskuze světa Lato

    super nastaveni no... jsem zvedavy za kolik dni tady bude prvni beef o nocnim utoceni... takova klasika :D
  12. Endrewko

    Diskuze Diskuze světa Lato

    proc ne, vzpoura je predse lepsi tucnaci, ukazte se a dobyjte taky vzpouru, jinak nikdy neziiskate respekt zdejsi komunity :D
  13. Endrewko

    Diskuze Herakles

    jinak zajimave je, ze tohle zneuzivani ci uz na letky nebo na kouzleni se rozvinulo az v nedavne dobe pritom jak herakl tak rychle svety tady jsou uz dlouho, my osobne jsme zacali s velkovyrobou az na Sinopu ale s touhle taktikou uz jsem spekuloval chvilku drive... vim ze cca v te dobe to zacalo...
  14. Endrewko

    Diskuze Herakles

    zase je tady protiargument, ze pridanim spartanskeho treninku dokazes obnovit deffku doslova za 24h takze to, ze par hracu nadela x letek se to tak nejak neguje... je si potreba uvedomit ze tezko bude cela aliance delat 2 letky denne na hrace... par jednotlivcu kteri to maji dobre zladene to...
  15. Endrewko

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    tahle taktika je vzdy jen o tom jak prohrat ale nedostat debakel a prezit... takze s ni klidne pokracujte :D
  16. Endrewko

    Diskuze Ideální nastavení

    Nastavení světa: Rychlost světa: 5 Rychlost jednotek: 5 Rychlost obchodu: 6 Noční bonus: ne Začátečnická ochrana: 3 dny Počet členů aliance: 25 Systém dobývání: dobyvani Morálka: ne Zakončení: divy Artefakt: roh Bonusy: zrychleni vystavby budov o 50% 6 hod. trvající dobývání okamzite založení...
  17. Endrewko

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    Jo máš pravdu, Vláďa Malík už to tam solí :D tak to asi sereme na to aj my protože toho neporazime bohužel :(
  18. Endrewko

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    Jo, jako student vysoké školy opravdu nevím co s penězi ;) zrovna přemýšlím zda si koupit druhé auto nebo radši vrtulník... co bys mi poradil?
  19. Endrewko

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    Jojo, radsi to rovnou zabalte, stejne prohrajete :(
  20. Endrewko

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    Hmm tak to som si nevsimol... pojem bonusova surovina som asi nikdy nepocul... tak to je teda dost na prd no :D
Nahoru