• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Endrewko

    Návod Speciální budovy

    V každém městě máme 2 staveniště na speciální budovy, na každém z nich můžeme postavit jednu ze 4 variant. Nelze však postavit obě dvě budovy ze stejné nabídky. Speciální budovy mají pouze jednu úroveň výstavby a nelze je zbourat kouzlem ani smrští. Jsou dost drahé (60 populace) a taky mají...
  2. Endrewko

    Diskuze Dominance - špatný koncept

    Zdravím, opět po delší době nějaký příspěvek z mé strany. Tentokrát bych chtěl uvést pár věcí, které ja osobně považuju za špatné a nedomyslené na ukončení světa Dominancí. 1. Malé ostrovy Všichni víme o tomto problému světů s dominancí. Jelikož malé ostrovy jsou neplatné, tak je nikdo...
  3. Endrewko

    Delší nebo kratší světy?

    Zdravím, jak už jsem v jiném vlákně psal, poslední dobu se nám tady rozmohl trend velice krátkých světů. Jedná se o světy, které trvají 2-3 měsíce před spuštěním fáze ukončení světa. Zajímalo by mě zda to komunita celkově vnímá jako pozitivní nebo naopak. Kdysi tady byl trend spíš delších svetů...
  4. Endrewko

    Diskuze Změna fungování "Ochrany města"

    Tak jsem se konečně k tomu dostal. Už delší dobu se mi nelíbí ten naprosto NEdynamický koncept ochrany města. Prostě člověk dá ochranu a nelze ji nijak zrušit dřív než vyprší. Navíc hlavně na dobývání začala být ochrana na dobývané město dost klíčová s příchodem Narcizmu. Vezmime si naprosto...
  5. Endrewko

    Návod Trénink časování

    Časování je alfa-omega moderního Grepolisu. V době, kdy většina dobrých hráčů disponuje datovým připojením a používá herní aplikaci, je častokrát dost těžké získat město "zadarmo" bez toho, že by se hráč bránil, nebo aspoň dal vědet spoluhráčům. Proto je důležité vědet dopady vaších rozkazů...
  6. Endrewko

    Návod Povolené rozšíření

    Jelikož je Grepolis hlavně prohlížečová hra, je možné do ní přidávat některé rozšíření, které podporuje přímo webový prohlížeč. Tyto rozšíření poskytují pak nové funkcionality, které usnadňují hráčům práci, poskytují nějaké přidané informace... Všeobecně však platí, že ne každé rozšíření je...
  7. Endrewko

    Návod Jak nastavit funkční "pípák"

    Grepolis kromě prohlížečové verze poskytuje taky možnost hraní přes mobilní aplikaci. Což je samozřejmě dobré z toho pohledu, že skoro nikdo z nás nemá neustálý přístup k PC. Herní aplikace navíc poskytuje jednu klíčovou funkcionalitu, bez které se v dnešní době nezaobejde téměř žádný hráč. Jde...
  8. Endrewko

    Návod Bůh Áres

    Myslím si, že nejen mě v březnu minulého roku překvapilo představení nového, už sedmého, herního boha - Árese. Více než skutečnost, že bude přidán nový bůh, však šokovali jeho herní mechaniky. Většina ví, jak se následně ubíral osud tohto boha a v jaké podobě existuje ve hře dnes. Avšak pro ty...
  9. Endrewko

    Novinka Předslov

    Zdravím všechny, kteří zavítali do této záložky. Na úvod bych vám rád představil, o co zde půjde. Jelikož jsem se rozhodl, že si po 7 letech hraní dám delší pauzu od aktivního hraní, rád bych konečně rozjel projekt, který jsem měl v hlavě už dost dlouho. V posledních pár měsících jsem začal...
  10. Endrewko

    Svět s Olympem?

    Zdravim, chtel bych se zeptat, zda-li jsou nejake vyhlidky ohledne noveho sveta s novym zakoncenim Olymp. Zatim co vim tak byl spusten jen jeden a ten uz je celkem dlouho i ukonceny, aktualne tedy nemame zadny. Jen by me zajimalo zda se tohle zakonceni bude zarazovat pravidelne jako Dominance a...
Nahoru