• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Olous

    Jsem líný všem aliancím posílat zprávu, takže to napíši všem zde. Chtěl bych Vám popřát krásné a veselé Vánoce, prožití poklidných svátků a hodně štěstí do nového roku 2024. S pozdravem Váš Créďa
  2. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    Já bych radši udělal soutěž o největšího pindíka. Aspoň jednou bych dostal cenu útěchy za poslední místo.
  3. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    Tak či onak bych dal MVP dne pro Hatche. Aspoň probudil fórum a můžeme si zde psát. :)
  4. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    Ano, to máš pravdu. Je to nepsané pravidlo. Ale pokud je někdo... hodný kluk, tak občas hold to schytat musí. :)
  5. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    A je to tu znovu. Nechceš poslat kapesníky na vybrečení? Nočník tu byl, je a bude. Jestli se někomu nelíbí, že na něj někdo útočí v noci, tak ať tu hru nehraje. Nevidím v pravidlech, že by to bylo zakázané. Ale jako nejdřív by si mělo sáhnout na svědomí vedení vaší aliance. Nic proti vladovi...
  6. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    My jsme zaspali, to prohrajeme. Plánujeme reset.
  7. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    On použývá hacki, já to vyděl. On si gyvnul 1.000.000 goldů. To se mu to pak hraje.
  8. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    I´ve never seen women naked. :(
  9. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    Kdo začal útoky v noci? Tučňáci nebo ovečky? To je to, oč tu běží. Nebo tak nějak to bylo v Hamletovi, ne? Tak či onak s tím člověk musí počítat. A je jedno jestli začala jedna strana nebo druhá. Je to jen o dohodě. Např. s Achym jsme se stali kamarádi a navzájem si posíláme reporty kdo co...
  10. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    Jsem Créďa, alias Matěj a mám dnes svátek. Chci gratulace, nebo vaše město. Dík :)
  11. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    Nikde jsem neviděl přímé poděkování, každopádně děkujeme @Thasoss za umožnění této změny. :)
  12. MrCreditCZ

    Diskuze Ze světa Golgi

    Co se mi opravdu nelíbí je morálka a noční bonus. Každý svět, který v poslední době vyšel má morálku, ale za mě by se to mělo střídat. Příklad 2x za rok divy s dobýváním a jeden z nich bude mít morálku. 2x dominance a jeden z těch světů by měl morálku. Mně už ta morálka osobně leze krkem. Co se...
  13. MrCreditCZ

    Nový svět Otevření nového světa

    Créďa se tam taky ukáže :-)
  14. MrCreditCZ

    Diskuze Hybridní aplikace

    Appku už jsem našel. Za mě něco, co tu hru o krok pošle kupředu. Huawei P20 Pro zatím žádný problém. Uvidím po pauze až to vyzkouším v terénu. :-)
  15. MrCreditCZ

    Nový svět Jaké nastavení bude mít Taras?

    Já mám radši rychlejší světy (5-6), ale je pravda, že ty pomalejší mají své kouzlo. Těšil jsem se na ty nové divy, ale po Sinopu si dávám opět pauzu, tentokrát na neurčito. Rychlost světa: 2 Rychlost jednotek: 2 Rychlost obchodu: 3 Max. počet členů aliance: 30 Noční bonus: 22:00-6:00...
  16. MrCreditCZ

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    To noční pípání přešlo do takového stádia, kdy si opět říkám: "Proč tu hru vlastně stále hraji?". Jedna věc jsou noční útoky, nikdo není svatý a i já jsem dříve útočil a sedal v noci. Proti nim v podstatě nic nemám, patří to do té hry. Někteří ví, že jsem s tím po Heraklionu sekl, protože mi to...
  17. MrCreditCZ

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Noční hraní jsem naposledy zažil na Heraklu s @ArcimagQ proti Xfanovi, nějak nemám potřebu si to opakovat. :D Souhlasím. Zbytečné konverzace a dohadování a nikam to stejně nevede.
  18. MrCreditCZ

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Anděli, jediný kdo si tu teď vylévá srdíčko si ty. Ano vím, že jsi aktivní a vím, že jsi kvalitní hráč co bez těch zlatek dokáže hrát. Klobouk dolů. Stále tě beru jako kvalitního hráče, tak jako spoustu dalších lidí na tomhle světě. I já si dokážu udělat radost, a když je ta možnost tak i do té...
  19. MrCreditCZ

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Zlatky byli, jsou a budou. Nezměníš na tom nic Anděli :) Každý do toho dal peníze, i kdyby sebemenší. I samotný správce se může počítat jako výhoda nad hráči kteří tu možnost nemají a hrají bez něj. Snažíš se řešit "problém" který tu je bůh ví jak dlouho. Jsi malá ryba, nikdo tě nebude...
  20. MrCreditCZ

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Tak to já jsem přišel domů a čekal na mě řízek s bramborem, musím uznat, že byl taktéž skvělý. :-)
Nahoru