• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Helma neviditelnosti

    Ano mám též tento problém, pokud nekliknu kouzlo hned při zakliknutí útoku tak mi na prohlížeči již nejde aktivovat. Na mobilu jde. Můžu spamovat klikání kouzlo helmy a to sice umožní kliknout, ale nijak nereaguje.
  2. Diskuze Diskuze světa Nysa

    Vůbec nechápu, co mluvíš. Názvy jakých aliancí? Ty jsi zhrzený, že si prohrál. Nemám zájem se s tebou bavit, ale to ovce prostě nepochopí.
  3. Diskuze Diskuze světa Nysa

    Cítím zhrzenost? Inteligenci si nech pro sebe, zjevně ji potřebuješ, protože mluvit o inteligenci potřebují ti, kterým chybí. Už si mě neber do huby. Někdo nemusí tu hru hrát a honit si tu ptáka, jsou přednější věci.
  4. Nový svět / vzpoura

    Rychlost 4, vzpoura a zakončení je jedno asi dominance nebo olymp
  5. Soutěž Hermovy božské zkoušky - šestá zkouška

    Poseidon FastesCZ Théby
  6. Soutěž Hermovy božské zkoušky - pátá zkouška

    Héra FastesCZ Théby
  7. Soutěž Hermovy božské zkoušky - čtvrtá zkouška

    Artemis FastesCZ Théby
  8. Soutěž Hermovy božské zkoušky - třetí zkouška

    Héra FastesCZ Théby
  9. Soutěž Hermovy božské zkoušky - druhá zkouška

    Athéna FastesCZ Théby
  10. Soutěž Hermovy božské zkoušky - první zkouška

    Hádes FastesCZ Théby
Nahoru