• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze světa Nicaea

    lépe plakat levnější než učit se lidská mentalita :) Funny picture :) It was nice talk with you. Bye nooobs
  2. Diskuze světa Nicaea

    slon, dejte mi přezdívku hry, nerad mluvím s anonymními lidmi Překladám na Google Translator, neumím česky
  3. Diskuze světa Nicaea

    Neplačím, směju se na tebe plakat Beniss - jak jsem viděl, může být také objektivní
  4. Diskuze světa Nicaea

    Také nehrajete férově, protože naše CS je klínovitá? Jsem rád, že mohu shromáždit pár akcí a na konci světa uvedu film s akcemi na YT :) Místo pláče - je čas se naučit hrát, ne urazit lidi, kteří mohou hrát. Jsou aktivní hráči a neaktivní, pokud pláčete, jste samozřejmě ten druhý :) nebo se...
  5. Diskuze světa Nicaea

    Je jen žalostné plakat, že někdo musí lépe používat nelegální skripty. Můžete se také bránit, řekneme něco? Máte pravdu Markiz - nikdo to ode mě neodejme, ale lidé nerespektují ostatní a skutečnost, že někdo může být lepší. Je jiné sledovat a klikat. Existují aktivní hráči a pražce. Moje první...
  6. Diskuze světa Nicaea

    Vážení kolegové z České republiky, - hraní více než 10 let v této hře - pomocí útoků pod širým nebem (funkce kapitána - plánovač útoků) - používání pomalejších lodí (zpomalujících zařízení). Počet pokusů - někdy hrajeme několik let, můžeme organizovat a dělat dobré akce u několika lidí To, že...
Nahoru