• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Lalysos

    to co mě baví nejvíc a celkem dobře nastavené... ale už mám rozehraný jiný svět tak sem nakouknu jen pro zlato:confused:
  2. Diskuze Nový bůh Áres

    je to škoda, dlouho byl grepolis o tom něco umět, plánovat, být aktivní (prostě dobrá strategická hra). Útočit na přední příčky bez zlacení nebo jen s občasným koupením zlatek taky šlo a, i když p2w hráči během eventu dělali ramena tak byli taky k poražení. Teď už jsou ale ty eventy tak často...
  3. Nápady do hry

    Upřímně bez tak by většina lidí nějaký animace vypla. Asi fajn když pošleš jeden útok za uherský rok ale aktivního hráče to brzo otráví a akorát ho to bude rozčilovat. Když jsem před x lety začínal na základce (svět alfa, beta) tak myslím, že tu snad nějaký animace byli a co si pomatuju tak...
  4. Diskuze Upgrade Aliance

    ok tak budeme dělat, že langoš nikdy nikomu nic takovýho nenapsal :rolleyes:
  5. Diskuze Upgrade Aliance

    nápodobně taky jsem četl vaše zprávy a ohledně pranýře... když někdo kašle na hru a není aktivní tak co čeká?
  6. Diskuze Upgrade Aliance

    líbí se mi jak tu hromady pokrytců rozjíždí svojí politiku. Tak předně nic jsme nikomu neslibovali ten kdo se ukáže jako schopný ten bude v hlavní ali bojovat o výhru, když bude třeba 30 lidi lepší jak já tak z hlavní ali odcházím a budu dělat podporu. Za druhé... Jediná aliance co k nám přešla...
  7. Diskuze Upgrade Aliance

    Co to meleš? my s nikým spojenectví nemáme a ani s jinou aliancí nespolupracujeme, koukám že tu má opět někdo nosánek moc nahoru
  8. Diskuze Upgrade Aliance

    Samozřejmě ;):cool::p
  9. Diskuze Diskuze světa Hermonassa

    Až teď jsem si tohodle všiml.... a musím teda říct, že to fakt nejde :D rychlost 2 na obchody je katostrofálně pomalá, zvlášť na olympu kde je potřeba zakládat města dál od sebe a přesun surovin je při téhle rychlosti fakt na p...
  10. Diskuze Upgrade Aliance

    To se mi moc nelíbí, beztak se už teď hromada lidí jenom veze a kašle na to. Mě naopak mnohem víc vyhovují menší aliance kde není prostor pro flákače. A to že se utváří hromady spojek? Já jsem zastánce minimální mezi alianční spolupráce. Už několikrát jsem zažil, že se proti jedný alianci...
  11. Diskuze Diskuze světa Hermonassa

    Mohla tam být teda vyšší rychlost na obchody... ale jinak to je celkem v pohodě nastavené
  12. Diskuze Diskuze světa Euboia

    Dominance rychlost 3-4, dobývání tak cca 35-40 lidí do aliance
  13. Diskuze Diskuze světa Hermonassa

    hmmm... škoda doufal jsem, že bude lepší balanc ale rozhodně souhlasím, že rychlá dominance bez morálky je asi nejvíc ideální edit. + dobývání, vzpoura mě fakt nebaví
  14. Diskuze Diskuze světa Hermonassa

    olymp jsem nezkoušel tak pro mě to lákadlo je a nový bůh taky a hlavně tam je dobývání, teď jsem zase zkoušel vzpouru a vůbec mě nebaví
  15. Diskuze Diskuze světa Sestos

    je to sice pozdní odpověď ale klidně ti ji dám, když už jsem byl takhle vyvolán.... Pracuji jako kuchař a v době mého konce na tomto světě jsem dostal pracovní nabídku v zahraničí, která nešla odmítnout a tuhle informaci jsem svojí alianci předal a věděli co bude. Nechápu ten útok na moji osobu...
  16. Diskuze Diskuze světa Hermonassa

    jde sem nějaká sehraná parta ke který bych se mohl přivařit?
  17. Soutěž Hermovy božské zkoušky - šestá zkouška

    Poseidon Fatal Error Kythéra
  18. Soutěž Hermovy božské zkoušky - pátá zkouška

    Héra Fatal Error Kythéra
  19. Diskuze Diskuze světa Kythéra

    Taky sem teda mrknu, když mám tu dovolenou :D Někdo kdo by mi vysvětlil která aliance s kterou válčí a kdo se s kým spojil?
  20. Diskuze Diskuze světa Sestos

    Po politické debatě ( kterou jsem tu fakt nečekal :D ) sem dám zase nějaké info ze světa... Začnu asi s nejzajímavější událostí dne a to je aliance Vznešení.... Jak asi víte tak tam došlo k zajímavým změnám ve vedení a dokonce to vygradovalo odchodem několika hráčů.... Bohužel to byli největší...
Nahoru