• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. koudet2

    Diskuze Zaklínací kruh 2023

    Tomuto eventu dávám *to se mi nelíbí*
  2. koudet2

    Diskuze Grepo discord

    Lidí by tam bylo asi dost, ale ty hádky by bylydost časté možná :/ A moderace by byla velmi potřebná
  3. koudet2

    Diskuze Ze světa Nagidos

    To se přesně neví. Většinou bych řekl, že to je mezi 10:00-16:00. O půlnoci přesně to pravděpodobně nebude :D
  4. koudet2

    Diskuze Ze světa Nagidos

    Určitě jen nemorální lidé, když není ta morálka :)
  5. koudet2

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    To že aplikace měla být na výšku zde zmiňuji snad od samého začátku. Jinak to nové UI jsem měl teď možnost vidět a musím říct, že oproti tomu, co tam bylo, je to dobrý krok. Jen to tam chce přidat ty stavy vojsk nějak lépe. A nebál bych se tam dát více možností, aby si to každý mohl nastavit...
  6. koudet2

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Jen chci napsat, že pozitivně vnímám změnu světa na dobývání a velmi pozitivně vnímám to, že se nějak začíná Herákles řešit. Snad to tak bude i na dalších světech ;)
  7. koudet2

    Diskuze Herakles

    Souhlasím. Změna Herákla je potřebná. Už se to tu několikrát řešilo. Upozorňoval jsem na to i na supportu a pokud se nepletu, tak už se to poslalo výš.
  8. koudet2

    Diskuze Ze světa Emporion

    Shrnu vám to takto. Vlastně doporučení :p https://vm.tiktok.com/ZGJQY8Nxu/
  9. koudet2

    Diskuze Ze světa Emporion

    Já už byl tou dobou na rozběr a nechtělo se mi je řešit, protože nebyla důležitá xD
  10. koudet2

    Diskuze Ze světa Emporion

    Upozorňuji, že ta 3 má města Tomasssovi byla defacto darována. Takže nevím, zda je vhodné je do této statistiky započítávat
  11. koudet2

    Diskuze Ze světa Golgi

    Prosím vás, čtu to zde až teď. Zkuste se prosím trošku krotit a vyjadřovat slušně, náš support za to nemůže a kdyby mohl, tak by s tím něco určitě udělal. Doporučuji napsat rovnou na centrálu - anglicky/německy a stěžovat si tam. Nevěřím však osobně tomu, že by s tím něco udělali. Zejména to tu...
  12. koudet2

    Diskuze Dominance - špatný koncept

    Vyhraje aliance, které se poslední vzdor ukončí jako první, ne? Takže záleží, jaká dříve klikla bych řekl
  13. koudet2

    Diskuze Ze světa Emporion

    Kdo aliance neopouští, tak je nemůže ani rozpustit xD Hej, je to fakt už jen maličkost. Je fajn, že ty texty jsou teď odlišnější
  14. koudet2

    Diskuze Ze světa Emporion

    Pokud bychom chtěli jít do detailu, tak by ještě bylo vhodné, aby to nahoře bylo ve stejném pořadí jako dole. Tj -> Pokud je teď dole Rozpustit alianci / Odejít z aliance Nahoře by mělo být Rozpustit/Odejít Jen detail, který mě však bije do očí, když na to koukám :D
  15. koudet2

    Diskuze Ze světa Golgi

    Hahahah, můžeme udělat na srazu i s publikem no :D Třeba bude více účastníků xD
  16. koudet2

    Diskuze Ze světa Golgi

    Ano. Ring, kamery, světla a diváky. Udělejte z toho Grepo event století. Koupím si klidně VIP ticket. Doporučuji najet na podobný byznys jako má clash of stars :p
  17. koudet2

    Seznam hráčů grepu

    Jednou jsem potkal jednoho hráče, který psal tímto stylem též (měl nějaký jiný nick, než ten co píšeš). Také o sobě psal podobné věci. Dost možná pořád ta stejná osoba
  18. koudet2

    Diskuze Ze světa Emporion

    I suppose that plenty of college students are taking "vacation mode" (exam period). On the other hand, the weather is getting better as well, so there are more factors :) Czech servers are usually dead during summer. Most people prefer to spend time outside when it's nice/they have...
  19. koudet2

    Diskuze Diskuze světa Imbros

    On je rozdíl mezi stěžováním si a mít zájem, aby to tu nějak dobře fungovalo. Nemusíš to přenášet do nějaké osobní roviny ;) Jop, jde to obejít -> můžete s aliancí toho kdo herákluje spamovat celý den/týden útoky (primárně faky), aby to vzdal a až bude vyčerpaný, tak teprve jet mezi faky...
  20. koudet2

    Diskuze Diskuze světa Imbros

    Počkat cože . To mě nikdy nenapadlo si představ :p Btw dá se to obejít to neustále klikání taky + nemůžeš to dělat na víc útoků (pokud nepodvádíš :p ) a s jedním útokem toho moc neuděláš
Nahoru