• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Lato

    Já to neberu jako kazení zábavy, protože jsem se s tím ještě nesetkal v takové míře, aby mi to tu hru zkazilo
  2. Diskuze Diskuze světa Lato

    Ono když to využívají jen dva mezi sebou, tak to nikdo moc neuvidí, ale když to využívá více hráčů, tak už je to znát a ti, kterým se to nelíbí, tak se spíše ozvou, protože proti tomu nebaví hrát.
  3. Diskuze Diskuze světa Lato

    Jasně. Neříkám, že se na to přišlo hned teď a tady. Jen jsem chtěl poukázat na to, jak se to proměnilo za tu krátkou dobu. Ještě loni se bral jako hrdina k ničemu a nyní jsou jeho účinky zase moc silné a zneužívané. Něco to spustit muselo.
  4. Diskuze Diskuze světa Lato

    No tak jsem k tomu dám taky svůj postřeh. Situaci ohledně Herakla už nějakou dobu sleduji. Ještě v říjnu loňského roku byl považován tento hrdina za zbytečný, protože se mělo za to, že se musí poslat z útokem a doufat, že u toho nějaké bb kápnou a za malé ztráty (víceméně toto bude asi jen můj...
  5. Diskuze Ze světa Kasmenai

    To máš pravdu. Neříkám že jsem tuto taktiku už nepraktikoval, ale spíš se snažím udržet tam kam mě hra hodila, ale spíše jsem byl vždy rozebrán.
  6. Diskuze Ze světa Kasmenai

    Koukám že tato taktika je poslední dobou hodně oblíbená. Udělat si někde základnu a pak ji jen držet
  7. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Tak já jsem se s novou apkou taky naučil hrát. Mám taky pár připomínek. 1. Jak tu bylo řečeno, když jsem na určitém světě a souběžně hraném světě na mě někdo zaútočí, tak mi nic nehlásí, což stará apka dělala a mohl jsem reagovat. 2. Když chci rozkliknout něco na horní liště (poznámky...
  8. Diskuze Diskuze světa Berytos

    No to jo. Zkusím to tam rozjet. Třeba to tam za něco stát bude
  9. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Bohužel nemám na SK serveru účet a nikoho tam neznám, abych se zapojil.
  10. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Taky se tam určitě podívám. Následně uvidím jak se tento svět bude vyvíjet
  11. Nový svět Jaké nastavení bude mít Taras?

    Rychlost světa: 2 Rychlost jednotek: 2 Rychlost obchodu: 3 Max. počet členů aliance: 40 Noční bonus: 22-6 Začátečnická ochrana: 7 dní Morálka: Ano Artefakt: To mi je jedno Bonusy Též nechám na většině Trvání zakládání města: 10 hodin Trvání obléhání města: 10 hodin
  12. Diskuze Sparta vs. Hádes podzim 2021

    A nějaké nastavení už můžeš prozradit?
  13. Diskuze Nový svět

    Rychlost světa: 3 Rychlost rekrutování: 3 Morálka: ano Noční bonus: se přizpůsobím 5 dní začátečnické ochrany
  14. Nový svět

    Myslím že podrobnější info o světě hodí nejpozději zítra večer
  15. Nový svět / vzpoura

    A máte nějaký předběžný termín, kdy tento svět vyjde
  16. Nový svět / vzpoura

    My za Art of War bychom si dali vzpouru s divy světa
  17. Nový svět Nový svět/ Divy světa

    A už máte termín, kdy by mohl vyjít?
  18. Soutěž Hermovy božské zkoušky - šestá zkouška

    Poseidon micl 28 Théby
  19. Nový svět Nový svět/ Divy světa

    A se vzpourou také nějaký svět bude?
  20. Nový svět Nový svět/ Divy světa

    A máte nějaký termín, kdy by tento svět mohl vyjít?
Nahoru