• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Helike

    Milda mne ale vôbec nevadí čo ste spravili, áno je logické že tie mesta potrebujete dostať pretože nechcete vo vašom zázemí protivníka, ide mi o to akým spôsobom ste to spravili, nejaká kvalitná časovacia hra ako to robíte na fronte? Každý hráč by casoval iné mesto, on má šancu reagovať a vy na...
  2. Diskuze Diskuze světa Helike

    Nedá mi to nevyjadriť sa aj mne... Tá nová partička čo sa tu rozšírila za ten rok čo som nehral je docela fascinujúca... Nič toxickejšie som asi za tú dobu co túto hru hrám nevidel... Začnem od začiatku... Začal svet a hráči z oného spojka si začali hned praskať ochrany aby sa mohli bodovať...
  3. Diskuze Diskuze světa Helike

    DMS - Stále málo
  4. Diskuze Diskuze světa Helike

    Dúfam že sa to opraví, rýchlosť 1 som fakt nemal v pláne hrať
  5. přiřazování hrdinů

    To je pravda, ked chcem búrat mestá po tých hráčoch co si mýlia herný mód tak vždy musím na novo klikat zbúrat kliknút na hradbu kliknút zbúrat kliknút hradbu a tak dokola...
  6. Diskuze Nový svět

    Rýchlost 5/5/4 Max členov v ali 30 Ideálne bez NB ale to asi není reálne tak 23-6 Morálka: Ano Doba povstania 12 hodín každá fáza
  7. Diskuze Útok Hydry

    Mne sa tento event docela pozdáva, nedá sa nič zlatit, odmeny nejsú tak radikálne a nedokážu úplne obrátit svet... Stále je to ale velmi príjemný bonus na přízeň a nejaké surky :)
  8. Nový svět / vzpoura

    Za mňa tak isto rýchost 4 a zakončenie by som si vyskúšal olymp alb dominanciu :)
Nahoru