• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Lato

    Nech toho nebo na tebe zavolám Mildu :mad:
  2. Diskuze Diskuze světa Lato

    Hrajem s Kovim. To je jasná výhra asi bychom to měli resetnout :eek:
  3. Diskuze Diskuze světa Lato

    (Ten pocit když čteš konverzaci Řezníka vs Kovi)
  4. Diskuze Diskuze světa Lato

    no skóre je asi 3000000:10 takže si jdi zase klikat na to jedno moře
  5. Diskuze Diskuze světa Lato

    :eek: Si zabil
  6. Diskuze Diskuze světa Helike

    Hrálo se to tak, hraje se to tak a bude se to tak hrát. Jít systematicky po jedincích je ideální taktika jak vzít města co potřebuješ. Mohli jste dělat to samé. Jen se mi líbí, že všichni co si tu vylíváte srdíčko jste zapomněli na to, že některé ty akce jste si vyprovokovali tím, že jste...
  7. Diskuze Diskuze světa Helike

    Třeba hloupej "nápad". Ale kdyby se zkrátila doba kdy jde útok stáhnut a to hlavně u těch útoků třeba kde je vzdálenost kratší. Tak by třebas mohla bejt možnost na push notifikace v tom případě že útok doopravdy jede i přes tuhle dobu. Tím pádem mi začně "pípat" telefon, ale vím že to je fake či...
  8. Diskuze Diskuze světa Helike

    Chtěl jsem jen říct, že Em0py1987 umí stavět leda tak babovičky a ještě ze suchého písku :eek:
  9. Diskuze Diskuze světa Nysa

    Tam to už předal
  10. Diskuze Diskuze světa Nysa

    Když to vyhraješ tak ti to řeknu... ať máš motivaci :cool:
  11. Diskuze Diskuze světa Nysa

    Tak někdo to odříd musí a někdo se veze :cool: Že to trvalo, ale! Jak dlouho si tohle dával dohromady? Ale neboj, mě to samotného bolí jen když si na tebe vzpomenu. A děkuju že si mi řekl, že existuje i RL. Jsi tak hodný a moudrý člověk! Ale zase pak mi jistá osoba psala, že si jen pozér co...
  12. Diskuze Diskuze světa Nysa

    A nejnudnejší :eek:
  13. Diskuze Diskuze světa Nysa

    Že zrovna od tebe tady budeme poslouchat něco o férovosti je stejně padlé na hlavu jako kdyby tu Kovi psal něco proti resetům, Oro o hře bez zlatek. Člověk co se neštítí ničeho kamarád, nekamarád tu bude rozumbrdovat a vysvětlovat jak to má vše na háku. V inteligenci a počestnosti ti muže...
  14. Diskuze Diskuze světa Gonnos

    Zdravím, chtěl bych vědět jak je možné že se ze hráče *Luxus* se stal hráč blaaza. Děkuji
  15. Nový svět / vzpoura

    Zdravím, taky by mě to zajímalo. Osobně jsem psal na hlavní FB, český FB a tedy ohledně kdy bude server ze vzpourou a zásadně mi nikdo nechce odpovídat :(
  16. Nový svět Nový svět/ Divy světa

    Ten se vzpourou bude 24.11 a nebo to dobyvko? Já chci vzpouru... vždyť je to samý dobyvko furt :(
Nahoru